Announcement

Collapse
No announcement yet.

Evroliga / Evrokup 2020-21

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Da vidimo Pau Gasola posle dve godine bez košarke.

    Jasikevičijus ga je uvrstio u startnu petorku.

    Comment


    • Originally posted by Karamazov View Post
      Odlučio Đorđević da pravi faul i pogrešio.

      Uniks mi deluje bolje kao tim ali Virtus ima Belinelija i Teodosića.

      Zbog toga verovatno prođu u finale.
      Ne verujem. Sada je igrao i Nejt što je kvalitet više i mislim da će Uniks u finale.
      “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

      Comment


      • Nema Djordijevih kriterijuma kod EC. U EL ide osvajac i finalista u zavisnosti od toga sta uradi Valensija

        Comment


        • Zvezdan Mitrović imao vere u svog najboljeg šutera, nacrtao zadnju akciju za njega što je dovelo do odlaska "Kneževa" u veliko finale.

          Comment


          • sta prica sad Kovacic... zasto bi Monako vec sad obezbedio EL, ukoliko Valensija izduva?

            Comment


            • Originally posted by mmajstor View Post
              sta prica sad Kovacic... zasto bi Monako vec sad obezbedio EL, ukoliko Valensija izduva?
              Ako Valensija ne udje u top8, oba finalista EC ulaze u EL.

              Послато са M2007J20CG помоћу Тапатока

              Comment


              • Svaka čast Bajernu, dobiše Barsu I idu na Armani kao peti. Kako igraju, vrlo lako mogu na F4

                Poslato sa RNE-L21 pomoću Tapatoka

                Comment


                • Svaka cast Monaku. Kad mi necemo da uzmemo ono sto nam se pruza oni hoce. Sto se tice Bajerna, sa najmanje novca nevjerovatna sezona. Njihov prelazni rok je bio takav da se vecina pitala sta radi ovaj Trinkijeri, da je velika vecina ljudi njih proglasila za vjerovatno totalne autsajdere. Oni su hit EL i to ne samo za ovu sezonu.

                  Comment


                  • Originally posted by StefanPG View Post
                    Ako Valensija ne udje u top8, oba finalista EC ulaze u EL.

                    Послато са M2007J20CG помоћу Тапатока
                    Ja nesto istripovao da je 1-1 pa se zacudio kako da je Monako vec sad u EL

                    Comment


                    • Monako po svemu ne zaslužuje mesto u Evroligi.

                      Comment


                      • Ako se ne varam ovo je prvi poraz Virtusa u EK ove sezone. Porazi su pozeljni, grade karakter tima i cvrstinu, samo sto nisam siguran da su pozeljni i koristni u ovom trenutku takmicenja. I dalje su favoriti

                        Comment


                        • Eto dokaza da sa 17og mesta jedne sezone, mozes sledece i na F4, ako se poklope kockice.

                          Comment


                          • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
                            Monako po svemu ne zaslužuje mesto u Evroligi.
                            Sto?

                            Comment


                            • Originally posted by mmajstor View Post
                              Eto dokaza da sa 17og mesta jedne sezone, mozes sledece i na F4, ako se poklope kockice.
                              To je bas rijetkost. Sa ovakvim timom tesko ce neko ikad napraviti top 8 ili F4. Boldvin rezerva u Oliju, treci plaj maltene....pogledaj kakva sezona...i svi ostali na tom fonu...

                              Comment


                              • Budžet Bajerna nikad nije ispod 20 miliona evra, ne znam o čemu pričate.
                                “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                                Comment

                                Working...
                                X