Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Partizan - prelazni rok 2020/21

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #46
    Em obeštećenje, em ogromna plata, a neće biti minuta.
    Osećam neki bat oko januara.
    Ali to više nije naša briga.

    Comment


    • #47
      Razumem ja da je ovo vaša tema ali pišeš gluposti i konstantno provociraš drugu stranu, što bi trebalo da se sankcioniše. Čuj neće biti minuta, BAT, obeštećenje, $450k [emoji23][emoji23][emoji23]

      Znači nije ti dobro...

      Comment


      • #48
        A što provocira, ima čovek pravo da mašta. Treba ga pustiti. I kolege iz Podgorice su u neveri, mislim da bi pre verovali njemu nego nama. Znaju svi da je sezona gotova.

        Comment


        • #49
          Znamo i mi sve, istina uvek nađe svoj put.

          Voldenu srećno i da naplati poslednji cent.
          28 godina i vreme je da se obezbedi, a sa ovim ugovorom mirni su mu i potomci.
          Časti VS.

          Comment


          • #50
            Originally posted by Cassius Clay View Post
            A što provocira, ima čovek pravo da mašta. Treba ga pustiti. I kolege iz Podgorice su u neveri, mislim da bi pre verovali njemu nego nama. Znaju svi da je sezona gotova.
            Iskreno, prije mi ta prica pije vodu od price, neredovna placanja, sam platio obestecenje...u sustini , je problem vrlo jednostavan. Kao u uvijek , kada se glavnom konkurentu proba uci u igraca prije da bi njega ostetio , nego da bi sebe pojacao. Mislim, tip igraca kao Volden, nije jedinstven u Evropi pa da je on jedan jedini. Nije prvi ni poslednji put da kradete igrace jedni drugima. Sve legitimno. Nistra strasno. Nema potrebe za tim umanjivanjem placanja ili pricama sam platio obestecenje...covjek presao iz jednog kod drugog "krvnog" neprijatelja , stranac, i jos sam platio obestecenje...priznaj da je smijesno..i sve to radi sitno vece plate..hmmm

            Comment


            • #51
              Dugovi su glupost, pa februarska je poslednja, ostalo nije podlezno raskidu.
              Platili 150k, nas oslobodili 300k i dodali još da im sedi na klupi.
              Bahato, ali ničija nije gorela doveka...

              Comment


              • #52
                Ja koliko znam mnogo vise igraca je direktno prelazilo iz Zvezde u Partizan nego obrnuto.
                Meni se ta praksa ne dopada, a to jedino moze da se resi nekim dzentlmenskim sporazumom, javno i pred kamerama... jer je to u interesu oba kluba.

                Comment


                • #53
                  Partizan bi svakako trebao da se okrene mladim igračima. Mora se negdje i tim momcima dati šansa.
                  Pa kada stasaju najbolji da se biraju za nastup u EL.
                  Dobru praksu ne treba mijenjati.

                  Comment


                  • #54
                    Ostoja i fegi na aparatima

                    Comment


                    • #55
                      Originally posted by Cooper View Post
                      Em obeštećenje, em ogromna plata, a neće biti minuta.
                      Osećam neki bat oko januara.
                      Ali to više nije naša briga.
                      Dobar posao ste naprvili.

                      Menadzerske sposobnosti druga Ostoje. Ipak je on poznati biznis igrac.

                      Comment


                      • #56
                        Prelako su svi prevideli cifru od 250k za platu(ako je toliko odnosno 300k za ovu) pastorcad prava. Znamo svi da nije igrac sa najvecom platom a tek Trinkijeva a dje su dugovanja, nove prostorije, carteri...

                        Comment


                        • #57
                          Volden, Tomas i Parahuski su i bili najplaćeniji sa 250k prošle sezone, to nije tajna. Nešto malo više ima i Andrea.

                          Kad bi pomešali igrače i trenere Zvezde i Partizana u prvih 5 najplaćenijih ne bi bilo igrača, niti trenera Partizana.

                          To su činjenice.

                          Ove sezone neće biti ni u 8.

                          Comment


                          • #58
                            General DV reče da AT ima 550 000.
                            Stipendija bukvalno.

                            Comment


                            • #59
                              Originally posted by Nemam_ti_kad View Post
                              Iskreno, prije mi ta prica pije vodu od price, neredovna placanja, sam platio obestecenje...u sustini , je problem vrlo jednostavan. Kao u uvijek , kada se glavnom konkurentu proba uci u igraca prije da bi njega ostetio , nego da bi sebe pojacao. Mislim, tip igraca kao Volden, nije jedinstven u Evropi pa da je on jedan jedini. Nije prvi ni poslednji put da kradete igrace jedni drugima. Sve legitimno. Nistra strasno. Nema potrebe za tim umanjivanjem placanja ili pricama sam platio obestecenje...covjek presao iz jednog kod drugog "krvnog" neprijatelja , stranac, i jos sam platio obestecenje...priznaj da je smijesno..i sve to radi sitno vece plate..hmmm
                              A šta ako je imao izlaz iz ugovora (ekipa koja igra EL) ili ako mi kasne plate? Da li je onda morao on ili klub koji sklapa sa njim ugovor da plati obeštećenje? Da li je Volden oprostio dug KKP prema njemu?
                              Ovde se pišu nebuloze i uzima se sve zdravo za gotovo, polako.
                              Spoiler
                              Ako mi časi smrti postanu bliski,
                              I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                              Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                              Nije umio da odstupi,
                              Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                              Pao unapred, a ne unazad,
                              I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                              Uračunato i u moj pad.

                              Comment


                              • #60
                                Parahuski ili kako se već zove vam je uzeo $650k, čuj 250k [emoji23]

                                Zato su se Ostoja i Italijan popičkali. A to koja vam je priča realnija saznaćete kroz par dana jer će da vas BAT-uju tri igrača. Druga stvar, za 300+k Zvezda je mogla da dovede koga je htela, a ne Voldena, tako da manje maštajte.

                                Čuj, priča da Čović plati Partizanu obeštećenje [emoji23] Pa komedija s vama.
                                Last edited by la haine; 28-06-20, 07:32.

                                Comment

                                Working...
                                X