Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena zvezda - prelazni rok 2020/21

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Imam utisak da se mnogo lozimo na raznorazne izmisljene vesti oko pojačanja, imena kojekakva, da se pravdamo oko budzeta, koji dirigovano i sa odredjenim tajmingom se protura. Pravo stanje pokazuje da smo ostali bez dosta kvalitetnih igraca i da je pitanje da li cemo uspeti da to nadoknadimo.
    Ubedjen sam da ce pojedine ekipe u regionu imati iste, slicne, a mozda i vece iznose na raspolaganju za igrace, trenere (sto se i pokazalo) u odnosu na Zvezdu.

    Comment


    • Ali Informer i istina.

      Anderson igra na mestu gde imamo igraca za izvoz.
      Drugo , Informer prenosi vest sto je okacio neki nas klinac koji je otovorio dva twit naloga i prenosi samo ono sto se pise po forumima i u roku od minut izbaci kao svoju, pa ga jos mladji klinci onda prenose po FB i instagram stranicama.Govorim o Garcia i Eurohoops/basket league ili vec kako rumours.

      Covek je provaljen odavno ali to nekome ko prima platu u tim odvratnim novinama jos niko nije objasnio da biti novinar nije prepisati sa twitera izmisljotinu i to plasirati kao vest za svoje govno od novina/portala.


      Sto se tice jos jedne teme, ja jos uvek nisam dobio odgovor kao i na mnogo druga pitanja od Coopera gde on vidi tih 14 miliona budzeta u nasem timu kome je otislo 9 igraca a dovedena samo tri, dok su oni produzili sa svima ugovore osim jednom i kako ovaj nas forumas koji je isto gadljiv na budzete ali se uplete kao pile u kucine da objasni izjave njihovg preCednika da je KKP imao najveci budzet u istoriji tog kluba i da moze da se meri sa top 8 budzetima u El.

      Kako njihovi navijaci imaju sada problem na ciju stranu da stanu jer Trinkijeri je i zvanicno otisao, da su masovno na strani talijana, da smatraju da je sprecen drzavnom politikom da osvoji sve ove godine a ta ista drzava preko njihovog coveka omogucila tom istom talijanu pola miliona godisnje.
      I kako sada odjednom Dule kao veciti borac protiv ovog sistema brani tog istog Ostoju koji je po nalogu drzave oterao Trinkijerija jer ne moze da mu obezbedi budzet a pri tom mu dovede igraca skupljeg od onoga koji je morao da plati svoju slobodu da ode iz kluba.

      Mom dragom drugu @ LosmiSk bih isto pitao ako vec imamo 14 miliona budzet zasto smo doveli ova tri igraca ako vec imamo te pare, da mozda cemo dovesti jos dva igraca maximalno a ostatak tima popuniti sa ovim sto imamo kako misli da ce ovih 14 miliona da se rasporedi a i kako ce oni njihovih skromnih 3 miliona da podele ako su vec za CDM dali 10 % ukupnog budzeta.
      Last edited by Šarac; 03-07-20, 11:50.

      Comment


      • Originally posted by Storm View Post
        Svi bi uzeli tu licencu da im se ponudi. Bez izuzetka. Niko ne bi gledao interes regionalne kosarke, bla, bla, truc. Ja bih licno voleo da ne postoji ni jedna a licenca i da svake godine kroz domaca/regionalna prvenstva ides u EL. Ali posto je to nemoguce, onda gledas interes svog kluba. Partizan 2011. nije uspeo da se izbori za A licencu. O razlozima se mnogo diskutovalo. Ako su oni tacni, onda se nadam da ce Covic biti pametniji. Ovaj region zasluzuje u najmanju ruku tri licence kao sto npr imaju Spanci. Od kojih dve Srbija koja je daleko kosarkaski nauspesnija zemlja regiona. Ali...
        Potpuno se slažem.
        Ako nam se ukaže prilika oberučke je prihvatiti. Ali mislim da je to nerealno. Sad sa Djordijem nikad ne znaš.
        Neka mi samo nastavimo da sklapamo kockice i da naprivimo jedan konkurentan tim za EL. Za ABU nekako sam sigurna da ćemo upisati petu recku.

        Comment


        • Da svaki nas domaći ima u proseku 200k evra to je oko 1,5 miliona. Ako imamo 7 stranaca sa po 500k, a nemamo, To je 3,5 u zbiru 5 m za plate. Šta radimo s još 9

          Comment


          • Originally posted by FKCZ View Post
            Da svaki nas domaći ima u proseku 200k evra to je oko 1,5 miliona. Ako imamo 7 stranaca sa po 500k, a nemamo, To je 3,5 u zbiru 5 m za plate. Šta radimo s još 9
            pa u razvojni klub i dzipove za decu,

            ups ja mislio pisemo o Terzicu, izvinjavam se , pogresan topic.

            Comment


            • Mozda deo uzima novinar u jaguaru, aka najdeblja pudlica...

              Comment


              • Originally posted by FKCZ View Post
                Da svaki nas domaći ima u proseku 200k evra to je oko 1,5 miliona. Ako imamo 7 stranaca sa po 500k, a nemamo, To je 3,5 u zbiru 5 m za plate. Šta radimo s još 9
                Znaci prosecno svaki igrac cska ima 2m+ godisnje. Postoje i neki porezi, moguci bonusi itd..mislim da je samo Volden oko 400-500k.
                3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                2× German League champion (2018, 2019)
                6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                Comment


                • Originally posted by LosmiSK View Post
                  Znaci prosecno svaki igrac cska ima 2m+ godisnje. Postoje i neki porezi, moguci bonusi itd..mislim da je samo Volden oko 400-500k.
                  Slobodan dan danas na poslu, jebiga poceli ameri da slave par dan i pre i posle zvanicnog praznika, tamo gde srbin udje tu vise nema rada.

                  Nego da nam ti objasnis ovako , po cemu je Volden bolji igrac od Lorenza, Berona i Panthera koji su rekordnoj sezoni po budzetu imali manju platu od buduce Woldenove.

                  I zasto bi NC njemu dao duplo vecu platu nego sto je imao tamo u KKP, ili smatras da je i tamo imao oko 400 k platu?

                  od 100 upisa napises jedan smislen, ali nikakvih dokaza nemas da on ima toliko platu sem da hranis ego Tegiju i Kuperu da njima se uvuces koliko god mozes duboko kao realni zvezdas i robin hood srpskog budzeta i brigom za penzijama sns glasaca.


                  Na neto platu nasih igraca dodaje se 20 % porez.Vec samo pisao o tome i po kome zakonu i kako ide isplata igraca u Srbiji, ako te zanima idi kopaj mojim upisima pa ces naci/
                  Last edited by Šarac; 03-07-20, 14:01.

                  Comment


                  • Originally posted by Šarac View Post
                    Ali Informer i istina.

                    Anderson igra na mestu gde imamo igraca za izvoz.
                    Drugo , Informer prenosi vest sto je okacio neki nas klinac koji je otovorio dva twit naloga i prenosi samo ono sto se pise po forumima i u roku od minut izbaci kao svoju, pa ga jos mladji klinci onda prenose po FB i instagram stranicama.Govorim o Garcia i Eurohoops/basket league ili vec kako rumours.

                    Covek je provaljen odavno ali to nekome ko prima platu u tim odvratnim novinama jos niko nije objasnio da biti novinar nije prepisati sa twitera izmisljotinu i to plasirati kao vest za svoje govno od novina/portala.


                    Sto se tice jos jedne teme, ja jos uvek nisam dobio odgovor kao i na mnogo druga pitanja od Coopera gde on vidi tih 14 miliona budzeta u nasem timu kome je otislo 9 igraca a dovedena samo tri, dok su oni produzili sa svima ugovore osim jednom i kako ovaj nas forumas koji je isto gadljiv na budzete ali se uplete kao pile u kucine da objasni izjave njihovg preCednika da je KKP imao najveci budzet u istoriji tog kluba i da moze da se meri sa top 8 budzetima u El.

                    Kako njihovi navijaci imaju sada problem na ciju stranu da stanu jer Trinkijeri je i zvanicno otisao, da su masovno na strani talijana, da smatraju da je sprecen drzavnom politikom da osvoji sve ove godine a ta ista drzava preko njihovog coveka omogucila tom istom talijanu pola miliona godisnje.
                    I kako sada odjednom Dule kao veciti borac protiv ovog sistema brani tog istog Ostoju koji je po nalogu drzave oterao Trinkijerija jer ne moze da mu obezbedi budzet a pri tom mu dovede igraca skupljeg od onoga koji je morao da plati svoju slobodu da ode iz kluba.

                    Mom dragom drugu @ LosmiSk bih isto pitao ako vec imamo 14 miliona budzet zasto smo doveli ova tri igraca ako vec imamo te pare, da mozda cemo dovesti jos dva igraca maximalno a ostatak tima popuniti sa ovim sto imamo kako misli da ce ovih 14 miliona da se rasporedi a i kako ce oni njihovih skromnih 3 miliona da podele ako su vec za CDM dali 10 % ukupnog budzeta.
                    Kome da objasnjavam, naciji gde psihopata ima 75% gde ga niko ne voli a svi prihvate 100e ustekaju ih i slave sto je sto Zvezdas. Negde je privilegija biti manjina u ovoj zemlji. Potpuno sam siguran da ih ti nisi prihvatio i ako jesi da si dao u humanitarne svrhe.

                    Ne znam koji je budzet, ali bice lagano preko 10m. Nekad se kupovao lik iz Salona za 600k po sezoni u Junu, sad iz Valensije,Albe i najgoreg rivala najbolji igraci isto u Junu za manje para nego sto su igrali u npr Valeniji ili Albi. Oce to tako siguran sam.

                    Ne znam, sacekajmo da vidimo ta dva pojacanja....

                    Pisao si pre mesec dana kako ce biti tri stranca,kako dolazi Dangubic,Blazica..doduse Blazica je pricao Laza itd...nije da ti ne verujem ali sacekajmo.

                    Imaju tu plate,pa jel placa neko na te plate poreze, da li postoje bonusi, stanovi za iznajmnjivanje ma sto drugih qrac koje ulaze u cenu jednog igraca i gde se torse pare.

                    Pangosa se otimamo kao onda sa Zenitom sa nekim igracem i ako dodje bice za 450k posto cova ne daje vise od toga Nkoko bio prvi na listi zelja Pao itd...

                    Nije meni zao da se daju pare, to je dobro...Nego ne kontam vas koji smanjujete te cifre iz ne znam kojih razloga.

                    Ukosarci sam preozbiljno i previse pun informacija koje naravno projektujem u svojoj glavi a dobro prognoziram bar tako kazu...

                    Zvezda kao klub idu dobro i Covic je kvalitetan sportski radnik i tu nema spora, ali celo uzdizanje je povezano 1/1 sa psihopatom i ko je povezan sa njim pabila i moja rodjena majka je libero za mene..i bolje je uvek biti opozicija i ne stavljati greske pod tepih.

                    Kad je Cova slusao o genijalnom playbooku i isao uz vetar kao i sa sinom znamo posledice...nije svako Dejan Radonjic pa da mu se posreci...

                    Mada vidim upranjeno mesto u zelonoj sumi...koncep krvavih kolena moze da bude nazvan we bleed green...

                    Pa Zalgiris je sa koncptom doveo ovog iz Galate i placao 550k...itd...da ne idem dalje...


                    Sto se tice partizana,oni su pokazali koliko su kosarkaski neuki kad su dozvolili nesretnom Ostoji da ih vodi pa su sad razocarani xD Vidis Sarac koliko malo delilo Ostoju od genija do totalnog teletabisa...
                    3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                    6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                    3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                    2× German League champion (2018, 2019)
                    6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                    4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                    2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                    Comment


                    • Originally posted by Šarac View Post
                      Slobodan dan danas na poslu, jebiga poceli ameri da slave par dan i pre i posle zvanicnog praznika, tamo gde srbin udje tu vise nema rada.

                      Nego da nam ti objasnis ovako , po cemu je Volden bolji igrac od Lorenza, Berona i Panthera koji su rekordnoj sezoni po budzetu imali manju platu od buduce Woldenove.

                      I zasto bi NC njemu dao duplo vecu platu nego sto je imao tamo u KKP, ili smatras da je i tamo imao oko 400 k platu?

                      od 100 upisa napises jedan smislen, ali nikakvih dokaza nemas da on ima toliko platu sem da hranis ego Tegiju i Kuperu da njima se uvuces koliko god mozes duboko kao realni zvezdas i robin hood srpskog budzeta i brigom za penzijama sns glasaca.


                      Na neto platu nasih igraca dodaje se 20 % porez.Vec samo pisao o tome i po kome zakonu i kako ide isplata igraca u Srbiji, ako te zanima idi kopaj mojim upisima pa ces naci/
                      Znaci po tebi Volden je imao platu koliko u partizau sa najvecim budzetom svih vremena? Te je Volden kao MVP Izraela dosao u takav tim pa otet uz obstecenje u EL tim i sve ce to da trpi i razna sranja da bi igrao za iste pare............................

                      Mislim hbte...kolike su plate Lorenza, Berona i Pantera? Sta si ti neki propovednik pa znas plate i treba da ti verujemo... neverovatno pa Zvezda je imala 10 stranaca i 10 domacih igraca pa racunajte, plus par trenera,porezi itd...
                      3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                      6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                      3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                      2× German League champion (2018, 2019)
                      6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                      4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                      2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                      Comment


                      • Blazic , Simonovic Dangubic su spominjali mediji, kada su nas povezivali sa ovim sto je na birou rada vec duze vreme.

                        Nnoko je na meti Pao po kome, po insajd twiterasu Garcia koji je postao glavni izvor informacija za sve nase burek portale,

                        Pa i Feldin je bio igrac Pao pa je dosao kod nas, Kuzmic isto pa sto ih to cini nekim vanserijskim igracima.

                        Sto se tice tvog idola, neko mu je dao Mercedesa sa full opremom, drugi mu dao Audija sa punim rezervoarima, pa je sa prvim bio najbrzi u konkurenciji jugica u domacoj ligi, a sa Audijem je uspeo da bude poslednji,a kako ga je vozio da nije uspeo ni na lokalnom nivou ni da zavrsi trku koliko je upropastio taj auto koji mu je dat na upravljanje. Neka krene od ponovo od nekog zaporozca dok ne nauci da vozi ponovo.

                        Napisao sam plate i napisao ti za Berona kolika je plata, da li je Wolden bolji igrac od njega i da li ce imati vazniju ulogu nego sto je Beron imao u nasem timu.

                        Sto se tice politike, 1.9 miliona je dobio zvaljo iz Cipuljica, 5.5 miliona ljudi je uzelo 100 eur. Kao sto vidis nisu svi na prodaju i nije ih uspeo kupiti ni za tih 100 eur.

                        Da te podsetim, psihopata je na vlasti kada je i tvoj miljenik bio trener naseg tima, pa ne vidim da se nesto zgrazavao nad milion i nesto eur sto je dobio na svoj konto od tog istog psihopate, ne znam sto nije odbio te pare kao sto si ti odbio 100 eur.?
                        Last edited by Šarac; 03-07-20, 14:38.

                        Comment


                        • Originally posted by LosmiSK View Post
                          Nije meni zao da se daju pare, to je dobro...Nego ne kontam vas koji smanjujete te cifre iz ne znam kojih razloga.
                          To niko ne shvata..da li je to to neka kolektivna hipnoza ili sta je ...jbm li ga...

                          Comment


                          • Originally posted by Šarac View Post
                            Blazic , Simonovic Dangubic su spominjali mediji, kada su nas povezivali sa ovim sto je na birou rada vec duze vreme.
                            Jok, ti si ih spominjao na Tviteru.

                            Nnoko je na meti Pao po kome, po insajd twiterasu Garcia koji je postao glavni izvor informacija za sve nase burek portale,

                            Pa i Feldin je bio igrac Pao pa je dosao kod nas, Kuzmic isto pa sto ih to cini nekim vanserijskim igracima.
                            Ma Nkoko nije bio trazena roba, ''salim se'' ja. Naravo da su dobri igraci, sta tacno znaci vanserijiski....Kuzmic je dosao u KKCZ na obradu kod majstora pa u Ral npr..


                            Sto se tice tvog idola, neko mu je dao Mercedesa sa full opremom, drugi mu dao Audija sa punim rezervoarima, pa je sa prvim bio najbrzi u konkurenciji jugica u domacoj ligi, a sa Audijem je uspeo da bude poslednji,a kako ga je vozio da nije uspeo ni na lokalnom nivou ni da zavrsi trku koliko je upropastio taj auto koji mu je dat na upravljanje. Neka krene od ponovo od nekog zaporozca dok ne nauci da vozi ponovo.
                            Znaci cim je otisao sa serijom 22-0 u sampionatu i pre toga bez poraza u PO, odjednom Bayern ispada u 1/4, oce to slucajno...upropastio ih sa dve titule i jednom dobrom EL...oce to tako...

                            Napisao sam plate i napisao ti za Berona kolika je plata, da li je Wolden bolji igrac od njega i da li ce imati vazniju ulogu nego sto je Beron imao u nasem timu

                            Kolike su po tebi plat novih igraca u Zvezdi? Posto je Volden kao jedan od najboljih igraca u preskupom kkp- pa me zanima koliko je imao platu tamo po tebi...


                            Sto se tice politike, 1.9 miliona je dobio zvaljo iz Cipuljica, 5.5 miliona ljudi je uzelo 100 eur. Kao sto vidis nisu svi na prodaju i nije ih uspeo kupiti ni za tih 100 eur

                            Ja sam uzeo 100e i uplatio 12k dinara SPANS koji se brine o zivotinjama/psima u Novom Sadu...pisao sam da cu dati i dao sam...kome treba i ko radi prave stvari..
                            Last edited by LosmiSK; 03-07-20, 14:49.
                            3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                            6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                            3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                            2× German League champion (2018, 2019)
                            6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                            4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                            2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                            Comment


                            • Kao sto je kolega napisao 7 x 200 po domacem igracu godisnje 1.5 mil maxi
                              5 stranaca neka bude svi po 500 k godisnje, to je 2.5.
                              Dolazimo do 4 miliona, nadji mi jos 10 miliona molim te.

                              Evo ja lupam a ti si pametan ti napisi plate igraca a stoji moj post odavno da sam upises ali ne, nece to iz tebe da izadje nikada osim udaranja po nekim suludim ciframa.

                              Comment


                              • Zamoljavam "stojančeta" da ovoga puta ostavi ove upise.
                                Po ko zna koji put pojedinci ulete sa namerom da obezvrede temu i isprovociraju brisanje, kaznjavanje i sl.
                                Ovo vec postaje bljutavo, naivno, kao sto je i slucajan intervju sa Vardom, pa sutradan Grbovicem, Macvanom, Vujosevicem i dr.
                                Last edited by L a z a r; 03-07-20, 15:22.

                                Comment

                                Working...
                                X