Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena zvezda - prelazni rok 2020/21

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Jimi22 View Post
    Sarac, kada je KZS i u koliko?
    https://twitter.com/SaracMilZvezda1/...77797675761670


    Ja sam svoje napisao pre neki dan,

    a posto se pitate zasto je Ostoja pomerio za jedan dan svoju KZS.........

    Comment


    • E do kurca. Kakav sok. Osecam se kao da smo potpisali Alimpijevica.
      Nista, barem se necu uzbudjivati zbog kosarke ni ove sezone

      Comment


      • Originally posted by Antona View Post
        E do kurca. Kakav sok. Osecam se kao da smo potpisali Alimpijevica.
        Nista, barem se necu uzbudjivati zbog kosarke ni ove sezone
        Ih, bre brate, pretera ga... Sale je legitimni EL/EC trener, trener EC sa Lokomotivom, a Alba je bila hit EL kad ih je on trenirao. Na stranu emocije prema Radonji, nikako nije slabiji trener od njega

        Comment


        • Ja ću biti srećan ako je Saša Obradović.

          Gotivim Radonju ali sam sada više za Sašu.

          Comment


          • Možemo li očekivati Pena na 1, sarađivali su u Albi ovaj propustio mnogo zbog povreda sigurno nije skup

            Comment


            • Originally posted by Gudura View Post
              Ih, bre brate, pretera ga... Sale je legitimni EL/EC trener, trener EC sa Lokomotivom, a Alba je bila hit EL kad ih je on trenirao. Na stranu emocije prema Radonji, nikako nije slabiji trener od njega
              I te sezone kad su bili hit imTrankijeri uzme titulu sa Bambergom.
              Bolji je od Tomica, Alimpija, Sakote i ostalih Covicevih jebivetara, ali smo imali bolje resenje u opticaju

              Comment


              • Pa naravno, Sale

                Comment


                • Cestitke ...Obradovic ce doneti disciplinu i znanje ...ludacku energiju ....nek mu je sa srecom,vreme je za njega u KK CZ Ja sam zadovoljan_!

                  Comment


                  • I ja sam zadovoljan.. Dobrodošlica imenjaku, i pozdrav dekkardu, najvećem fanu našeg novog trenera!

                    Comment


                    • Ooooo sreća radost! Nadam se da ce mu se sve kockice sklopiti, da je rješenje na duze staze, bez obzira na rezultate i da ćemo zajedno pisati neke nove stranice istorije! Srecno nam

                      Comment


                      • Sad cemo znati i ko kad treba da sutira i kada ko pravi faul ,znace se ko kosi a ko vodu nosi i postovace ga igraci u to sam 100% siguran .....
                        a Lazic mislim da nece da se busa i odgovara kao Radonji i sakoti ...ima da cuti i da radi sta mu se kaze ....

                        Comment


                        • O jebem te zivote nista od mog sokola najtrofejnijeg naseg trenera.
                          Sale je legenda kluba i preveliki emotivac kad se Zvezda pomene ajde da ga vidimo u ulozi trenera sve ce umnogome zavisiti od rostera.
                          Uglavnom srecno Sasa i sve naj ti zelim tebi i svima sad imas vremena da slozis ekipu samo polako.

                          Comment


                          • https://www.youtube.com/watch?v=M-0AZBDqtt4

                            Comment


                            • Ako je istina, onda neka je sa srećom.
                              Prvi preduslov, za vrhunsku sezonu, sasvim korektan.
                              Bio bih jos zadovoljniji kad bi se jos koji crvenobeli ljudi vratili u klub u svakom smislu,igraci,struka, sponzori itd.
                              Idemo dalje...

                              Comment


                              • Originally posted by Victor BG View Post
                                Ooooo sreća radost! Nadam se da ce mu se sve kockice sklopiti, da je rješenje na duze staze, bez obzira na rezultate i da ćemo zajedno pisati neke nove stranice istorije! Srecno nam
                                Ako je njegov dolazak na duži period i ako znači novu šansu za Borišu, Ogija, Radanova... onda sam zadovoljan.
                                https://twitter.com/sdcz1945/status/...294336513?s=19


                                Poslato sa RNE-L21 pomoću Tapatoka
                                Last edited by Samo Zvezda; 04-06-20, 11:46.

                                Comment

                                Working...
                                X