Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena zvezda - prelazni rok 2020/21

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by FKCZ View Post
    Živim za Zvezdu od 12 afroamerikanaca.
    Neka crknu dušmani.
    Naravno. Samo me zanima kvalitet igrača.
    O ovima što bi kad bi Radonja vodio klub (iako smo svesni da nema kapacitet za to) i doveo 15 stranaca ga ljubili u dupe i veličali, a kad Čović dovede 4,5,6 stranaca onda su kao šatro zabrinuti za srpsku košarku ne treba ni trošiti reči.
    Oni ionako prate još prošlu sezonu i slave Partizanovu titulu u ABA.
    “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

    Comment


    • Originally posted by FKCZ View Post
      Živim za Zvezdu od 12 afroamerikanaca.
      Neka crknu dušmani.
      Dalo se primetiti da voliš afroamerikance. E sad u kom kontekstu...
      There's something wrong with me chemically
      Something wrong with me inherently
      The wrong mix in the wrong genes
      I reached the wrong ends by the wrong means
      It was the wrong plan
      In the wrong hands
      With the wrong theory for the wrong man
      The wrong lies, on the wrong vibes
      The wrong questions with the wrong replies

      Comment


      • Black lives matter

        Comment


        • Originally posted by Gudura View Post
          Sarac druze, ti si se brat bratu, sa ovog foruma odjavljivao i dizao ruke od istog vise puta nego Kon od kriznog staba
          Nemoj ljutis
          Evo odlazim, necu vise da smetam

          Rit je prosle sezone se useravao u Borisu, a neka uporedimo brojke Rita i Borise u ABA ligi pa cemo videti. Doduse Borisa ne moze da prezali odlazak Radonjica, kod njega je bas je dobijao minutazu.

          Imamo Holla sa jedne strane kao drugog asistenta grcke lige, i cetvrtog u Ec kupu , bolje i od Teodosica imao brojke , a na drugoj domace nade, Covic, Pot, Uskokovic, Djokovic, i akviziciju Lukasa.

          I opet, jel Sasa bira igrace ili ne,ajde da se dogvorimo.
          Last edited by Šarac; 12-07-20, 17:06.

          Comment


          • Originally posted by Šarac View Post
            Evo odlazim, necu vise da smetam

            Rit je prosle sezone se useravao u Borisu, a neka uporedimo brojke Rita i Borise u ABA ligi pa cemo videti. Doduse Borisa ne moze da prezali odlazak Radonjica, kod njega je bas je dobijao minutazu.

            Imamo Holla sa jedne strane kao drugog asistenta grcke lige, i cetvrtog u Ec kupu , bolje i od Teodosica imao brojke , a na drugoj domace nade, Covic, Pot, Uskokovic, Djokovic, i akviziciju Lukasa.

            I opet, jel Sasa bira igrace ili ne,ajde da se dogvorimo.
            Kvotujem te ne da bih ti odgovorio na ovaj post već da te zamolim da Radonjića koji je ostavio trag, pečat...koji je ipak deo te naše nove Zvezde ne moraš baš uvek pšominjati u negativnom kontekstu. Ovaj kome odgovaraš (a koji mi je na ignore) samo ti lupa kontru.
            Svi igrači i trener iz tog perioda su nešto što treba da pamtimo i poštujemo.
            Spoiler
            Ako mi časi smrti postanu bliski,
            I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
            Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
            Nije umio da odstupi,
            Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
            Pao unapred, a ne unazad,
            I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
            Uračunato i u moj pad.

            Comment


            • Originally posted by Ganac View Post
              Kvotujem te ne da bih ti odgovorio na ovaj post već da te zamolim da Radonjića koji je ostavio trag, pečat...koji je ipak deo te naše nove Zvezde ne moraš baš uvek pšominjati u negativnom kontekstu. Ovaj kome odgovaraš (a koji mi je na ignore) samo ti lupa kontru.
              Svi igrači i trener iz tog perioda su nešto što treba da pamtimo i poštujemo.
              On neka uhvati pravac i nastavi, jel DR imao strance u svom mandatu ili ne, jel bio zasluzan za prodaju igraca i time zaradili klubu milione ili je klub prodao igrace i time ostetio stvaralacki rad Dejana Radonjica., ako ne znas sta je pisao, ne mozes onda ni mene da komentarises jer nisi procitao sta je pisao.

              Iz mojih odgovora si mogao procitati onda sta je pisao, kao sto DR nije ISUS koji hoda po vodi kao sto ga on predstvalja.

              Dosta mi je vise vredjanje intelegencije u danasnje vreme. Jedan Vucic mi je dovoljan , ne treba ni to da radi ni vodja opozicije iz NSada.

              Comment


              • Matori, fascinantno je kako ga do sad nisi provalio. Lik je napisao vise kontradiktornosti nego politicar obecanja. Odakle crpis energiju da mu evo tri godine odgovaras uredno.

                Comment


                • Originally posted by Victor BG View Post
                  Matori, fascinantno je kako ga do sad nisi provalio. Lik je napisao vise kontradiktornosti nego politicar obecanja. Odakle crpis energiju da mu evo tri godine odgovaras uredno.
                  @gudura me "optuzio" da sam kao Dr Kon da stalno dajem ostavku na ovaj forum.

                  Ja bih pre kvalifikovao da sam kao pijanac koji obeca da vise nikada nece popiti flasu piva u zivotu, i onda te posle 7 dana ista ekipa pozove na toceno i eto belaja.

                  Zakljucak, da bi bio karakteran, moras iskljuciti telefon da ne dobijes poziv za pivo, tj racunar da iskljucis da ne bih odgovorio sveznajucem. I jedno i drugo je lose po zdravlje ali na kraju ti cini zadovoljstvo.

                  Comment


                  • Originally posted by Victor BG View Post
                    Matori, fascinantno je kako ga do sad nisi provalio. Lik je napisao vise kontradiktornosti nego politicar obecanja. Odakle crpis energiju da mu evo tri godine odgovaras uredno.
                    Ni meni nije jasno da mu pridaje toliko značaja. Lik je baš iritantna pojava.
                    “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                    Comment


                    • Zato sto u meni ima adekvatnog sagovornika i kvalitetnu diskusiju. Dekkardu sam iritantan ali me zove i cima non stop preko ostalih drustvenih mreza, telefona itd.... Biti manjina u Srbiji je privilegija. Mogao sam milion puta da diskutujem sa ovima sto smeta,ali ja biram ljude za diskusiju...Ganac dok komsa nije dobio ban mi je udarao reputaciju kad god je mogao....Nemam ja problem sa tim, moje znanje i kosarkaska svest je na visokom dokazaom nivou i ako vam se ne svidja moj stav, samo me preskocite kao sto vas ja preskocim. Ko se raspitivao taj zna...i sad kad sam vam se obratio bilo je suvisno, necu vise...
                      Last edited by LosmiSK; 12-07-20, 19:59.
                      3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                      6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                      3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                      2× German League champion (2018, 2019)
                      6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                      4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                      2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                      Comment


                      • “Kada se sve podvuče, mislim da će ispuniti očekivanja navijača Zvezde, pogotovo kao drugi plejmejker. Navijači ipak ne mogu da očekuju da on bude zamena za Lorenza Brauna, PAO je npr. razmišljao da ih dovede obojicu. Hol je za Zvezdu dobra i verovatno jeftina opcija“, zaključuje Zakas za Sport klub.
                        http://sportklub.rs/Kosarka/Euroleag...se-Zvezdi.html
                        Last edited by Samo Zvezda; 12-07-20, 19:58.

                        Comment


                        • Citao sam, Ozmo je bas cool lik, radi posao posteno i kvalitetno. Isli smo na siguricu al sad pojma nemam ni da li trazimo jos jednog pleja ili sutera, hoce li Walden biti taj startni kombo u paru sa Lloydom pa da ga mijenja Hall pa mozda nekad i Radanova spustiti na 2...
                          Jer onaj intervju mi ne daje neki optimizam da smo naročito aktivni na tržištu odnosno da smo zainteresovanima rekli koliko možemo pa oni ako se uracunaju super.

                          Comment


                          • Sto ste na kraj srca.
                            Covek jedini daje tacne informacije, ponekad samo pritisne pogrešan broj, umesto 4 on pritisne 10.

                            Comment


                            • Originally posted by L a z a R View Post
                              Sto ste na kraj srca.
                              Covek jedini daje tacne informacije, ponekad samo pritisne pogrešan broj, umesto 4 on pritisne 10.
                              Sta mislis koliko vredi ovaj tim?
                              Zanemari Losmia i njegove šale.
                              Valjda bi bio red da uputis izvinjenje zeleznicama, kinezima i td.?
                              Ovo su tri poslednja posta i ovih 649 nisu nista kvalitetniji, ista prica ..Stvarno pokusavam da ti se ne obracam posto je nivo diskusije sa tobom veoma skroman. Ovo ti je poslednji znak paznje...posto ovakvu diskusiju mogu dobiti i u kraju na pivu ispred radnje )

                              Prvo malo smisljeno pisi,pa ako procenim da si se popravio, odgovoricu ti...
                              3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                              6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                              3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                              2× German League champion (2018, 2019)
                              6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                              4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                              2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                              Comment


                              • Originally posted by Victor BG View Post
                                Citao sam, Ozmo je bas cool lik, radi posao posteno i kvalitetno. Isli smo na siguricu al sad pojma nemam ni da li trazimo jos jednog pleja ili sutera, hoce li Walden biti taj startni kombo u paru sa Lloydom pa da ga mijenja Hall pa mozda nekad i Radanova spustiti na 2...
                                Jer onaj intervju mi ne daje neki optimizam da smo naročito aktivni na tržištu odnosno da smo zainteresovanima rekli koliko možemo pa oni ako se uracunaju super.
                                Ako misliš na Saletov intervju, onda je ovo roster za ovu sezonu.

                                Jedino ako se ne ukaže neka dobra prilika... citiram ga po sećanju

                                Suviše je rizika zbog jebanog Covida... drugar sa kojim idem redovno na utakmice , zakačio je ovo sranje



                                Poslato sa RNE-L21 pomoću Tapatoka

                                Comment

                                Working...
                                X