Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena zvezda - prelazni rok 2020/21

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Langston Hall, nakon skorog potpisa Pangosa ovo ce mnogi protumaciti kao hladan tus, ALI... Sa stanovista da je backup PG koji ce znati da asistira, iznese presing, rezonuje stalozeno, moze da bude odlicna akvizicija za malu lovu.
    Ubjedjen sam da je Sale insistirao na njemu i da ce sa Waldenom znati kako da ga upari dok ce udarna igla sa Loydom biti nesto zvucnijeg imena i svakako raznovrsnijeg skill-seta.

    Comment


    • Hol dobija 1,5 miliona platu plus milijarda na ruke, naravno stan u H2O

      Comment


      • Jako cudan potpis. Mada on jeste timski igrac pre svega, ne drka puno loptu, ne sutira puno tamo gde je cak i trebao i solidan je asistent, sporadican suter, sto bi se reklo moze i ne mora da pogodi. Meni su on i Volden ne slicni bas, ali Volden sto je igrao u partizanu da kazem slicno ajde..

        Bas bih bio iznenadjen ovim potpisom i dovodis prosecnog pleja stranca...kazem nije los, ali nije nista posebno..Ostacu suzdrzan, ali u principu vec imamo dva pleja...ne bi me cudiloda dovedemo jos jednog pleja i beka...Ako se dovede jos jedan plej pa bio on i Braun,meni je to tanko, ali tipican obradovic...voli te ne klasicne keceve..skolovane itd...videcemo ....
        3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
        6× Montenegrin League champion (2007–2012)
        3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
        2× German League champion (2018, 2019)
        6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
        4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
        2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

        Comment


        • Originally posted by FKCZ View Post
          Hol dobija 1,5 miliona platu plus milijarda na ruke, naravno stan u H2O
          Ovaj je mozda oko 200-225k maksimum po meni...Grcka generalno slabo placasem ovih najboljih...al to je ta cena maje vise..
          3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
          6× Montenegrin League champion (2007–2012)
          3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
          2× German League champion (2018, 2019)
          6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
          4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
          2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

          Comment


          • Nama je prosle godine bekovska linija bila jaca sa Lorencom, Beronom, Panterom i Djenkom. Ovo jedino moze da izvadi neka bas zverina na 1.

            Comment


            • Originally posted by Storm View Post
              Nama je prosle godine bekovska linija bila jaca sa Lorencom, Beronom, Panterom i Djenkom. Ovo jedino moze da izvadi neka bas zverina na 1.
              Mi smo imali Covica, Berona, Lorenca, Djenku na pocetku
              Covic nije kosarkas, Djenka je bio ocajan bukvalno u sutu i organizaciji
              Radjena je doselekcija sa Panterom.
              Ne znam ocigledno je manje para otud i shodno tome potpisi. Moze Holl biti odlican.


              Poslato sa MAR-LX1A pomoću Tapatoka

              Comment


              • Довели смо бек ап-а, бак ап-у (Воледену).

                Сем, ако ово не значи да је Волден први плеј а Хол други.

                @Сторм из ове перспективе прошлогодишња
                бековска линија звучи као неки сан, а стварност је да то није било уиграно баш екипа без репа.

                Чак верујем да ће слабија бековска линија са изричито наглашеним улогама дати боље резултате него прошлогодишња која је била зверска.

                Comment


                • Da ne prenagljujemo, setite se odakle je došao BB, i kakav je ispao igrač. Ono što je vidljivo u brojkama je da su ga Grci baš trošili (preko 25 minuta u proseku u EC), sa više nego solidnim procentima šuta (55.4% za dva i 40% za 3) i odličnih 5.7 asistencija, ali i čak 2.5 turnovera. Očigledno je da voli loptu u svom posedu, ili mu je trener dao takvu ulogu.
                  Sačekaću da vidim kako će to izgledati u EL konkurenciji. Strpljen spašen, uvek bilo.
                  “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                  Comment


                  • Originally posted by Laza Kacanski View Post
                    Mi smo imali Covica, Berona, Lorenca, Djenku na pocetku
                    Covic nije kosarkas, Djenka je bio ocajan bukvalno u sutu i organizaciji
                    Radjena je doselekcija sa Panterom.
                    Ne znam ocigledno je manje para otud i shodno tome potpisi. Moze Holl biti odlican.


                    Poslato sa MAR-LX1A pomoću Tapatoka
                    Ja sam ocekivao Hamiltona umesto Hola, ali dobro, verovatno je ovaj oko 100k jeftiniji. Ako je to cena da se podigne iznos za prvog pleja i dovede kvalitetan PG, onda ima smisla.

                    Comment


                    • PG - ___________, Hall
                      SG - Lloyd, Walden 2/1

                      Walden bi mogao u paru sa Hall da igra bez problema tako da ocekujem jakog PG koji bi nosio tim.

                      Comment


                      • Walden će biti jedinica.
                        “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                        Comment


                        • Originally posted by dekkard View Post
                          Walden će biti jedinica.
                          Tesko, jer Walden i Hall je tanko za EL a da dovodis sharpsutera pored Lloyda nema svrhe ili slashera... Tako da mi je vjerovatnija opcija da cemo pojuriti klasicnog pleja a da ce walden igrati u paru sa njima dok ce Lloyd biti prva opcija spolja.

                          Comment


                          • Ne treba zuriti sa PG. tu moraju da se pljunu velike pare i da to bude ozbiljan i proveren el igrac. U avgustu ce cena biti niza, pogotovo ove godine kad je cela sezona neizvesna. Bice tu odlicnih igraca na popustu.

                            Comment


                            • Od svih ovaj hol jebem te zivote.

                              Comment


                              • Nekako pomesana osecanja, ali opet kad pogledas, skromno i ponosno.
                                Bas se uklapa u onih 3m.
                                Sta kazu eksperti za budzete?
                                Last edited by L a z a r; 08-07-20, 18:47.

                                Comment

                                Working...
                                X