Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena zvezda - prelazni rok 2020/21

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Preneli portali tvit onog lažnog novinara Džonatana Garsije, Espreso (čini mi se da se tako zove ) ga proglasio kredibilnim izvorom a lik po twiteru baroniše.
    Spoiler
    Ako mi časi smrti postanu bliski,
    I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
    Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
    Nije umio da odstupi,
    Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
    Pao unapred, a ne unazad,
    I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
    Uračunato i u moj pad.

    Comment


    • Originally posted by Samo Zvezda View Post
      Kako vi razumete ovaj twit?

      https://twitter.com/EuroLeague/statu...007994884?s=19

      Poslato sa RNE-L21 pomoću Tapatoka
      A vala nista posebno, mi im dajemo najvise lajkova i rt pa nas cesto reklamiraju...
      Ili ti znas nesto sto ja ne znam

      Comment


      • Originally posted by Samo Zvezda View Post
        ENEOS nam sponzor sledece sezone, zadrzavamo i Lorenca i Berona!

        Comment


        • Originally posted by Victor BG View Post
          A vala nista posebno, mi im dajemo najvise lajkova i rt pa nas cesto reklamiraju...
          Ili ti znas nesto sto ja ne znam
          Samo moja želja da ostanu ova dvojica

          Poslato sa RNE-L21 pomoću Tapatoka

          Comment


          • Originally posted by Storm View Post
            Centri kasnije sazrevaju i za njega ima vremena. Lepo razmislja.

            Tim klincima u fmp je aba liga vise nego dovoljna da se dokazu. Ali nekako niko da se izdvoji, da pokaze svima da je prevazisao fmp i da je spreman za 12 u Zvezdi. I tako vec par godina. Radanov je prosle sezone bio solidan, ali nista wooow. Imaju neverovatnu sansu i dopuste da im lideri ekipe budu stranci ili tamo neki Jeremic, koji se covek naplatio i uzece lovu u Mornaru. Svima im fali izgleda vise muda i zelje za dokazivanjem. Talenat je neosporan, ali nije dovoljan.
            Ja mislim da ako pokazu potencijal i konstantnost u ABA im trebas dati priliku u Zvezdi sa nekom ulogom (ne tokom "garbage time" dela utakmica) pa da vidis ima li tu materijala za nesto vise. Samo tako ces imati priliku da vidis ko moze a ko ne, a same MVP partije u timovima drugog/donjeg dela ABA lige ne znace mnogo.
            Mislim bilo je primera u skoroj ABA proslosti igraca sa MVP sezonama (ili delom sezone) na ABA nivou koje ih prodase u inostranstvo pa se tamo nisu proslavili.

            Nikola Jankovic je posle MVP sezone u Olimpiji otisao napolje pa ge evo u Partizanu na poziciji 3-ceg igraca na 4/5.
            Apic se posle odlicne polusezone u ABA prodade u top tim EK, pa ode na pozajmicu u Burgos, a evo ga danas potpisa 2-godisnji ugovor za ABA ligasa koji je realno pribliznog nivoa kao onaj iz koga je otisao pre godinu i po dana. Ono sto su Jankovic i Apic najvise dobili od svojih dosadasnjih ino karijera posle MVP predstava u ABA jeste novac na racunu (u odnosu na onaj koji su zaradjivali do tada).
            Last edited by Borca; 04-07-20, 21:43.

            Comment


            • Originally posted by Samo Zvezda View Post
              Kako vi razumete ovaj twit?

              https://twitter.com/EuroLeague/statu...007994884?s=19

              Poslato sa RNE-L21 pomoću Tapatoka
              ENEOS sponzor??? Jos ce na kraju onaj blesavi Kuper i njegov idejni guru DV biti u pravu za nas budzet i pripremu za A licencu. Na njihovu zalost naravno.

              Comment


              • Odakle informacina za eneos?

                Comment


                • Originally posted by ivica14 View Post
                  Odakle informacina za eneos?
                  https://mobile.twitter.com/EuroLeagu...007994884?s=19

                  Comment


                  • ?

                    Pa ne vidim da to znači da su nam oni sponzor. Doduše, kad su mogli da budu Megi, što ne bi nama...
                    A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                    Comment


                    • Ma moze da bude ko hoce....samo je glavno pitanje koliko kao sponzori ulazu.

                      Comment


                      • Ne ložite se, pitaju kako ćemo izgledati sa novim igračima u predstojećoj sezoni. Nije niti će biti to naš sponzor već Evroligin.

                        Comment


                        • Mislim da mi ne treba da zurimo sada s novim potpisima, treba pratiti trziste i reagovati ako se nesto ekstra pojavi ali generalno doveli smo 3 super igraca, imamo bazu u domacim, sada treba biti strpljiv i cekati najbolje opcije i da cene padaju. Ne treba zaboraviti i sve ovo oko korone.
                          Ja bih pre doveo Aleksa Hamiltona pre Andersona, koliko god da je ovaj poznatiji i bolji igrac.
                          Last edited by FKCZ; 05-07-20, 03:41.

                          Comment


                          • Mozda sam malo dosadan za nekim lepsim vremenima ali od SO ocekujem da pojaca mladi kor u buducnosti, mozda kad sagleda bolje ABA ligu i vidi neke talente svojim ocima.

                            Ovo trenutno sto se radi ja razumem, ali je ziheraski, nije neka pamet sve ovo, ali za nesto vise trebace nam dobar domaci kor.

                            Broj poena i samog uticaja na igru se smanjuje iz sezone u sezonu. Nekad smo imali Bobija i Simona kao najbolje strelce nase EL ekipe, Kalinica, Mitrovica, Dangubica, Jovica, Gudurica, Bjelice, Kuzmica mi nemamo igraca koji je nosilac ili bar daje blizu 10ppg sem STIMCA KOJI JE TU bio i pre... sve je to u najboljem slucaju 5-6ppg uz minimalnu da ne kazem nikakvu ulogu.

                            Iz FMP sve vise dolazi stranaca sa ulogom a dolazili su od domacih Davidovac posle DR, pa Covic, Jovanovic,Jankovic, Nenadic,Ristic, Radicevic,Apic,Keselj i Kuridza i svi sem mozda Davidovca bez ikakvog potencijala i mogucnosti da budu i roll playeri u EL timu.

                            Meni je ova cijenica jeziva i neverovatna, postali smo legija stranaca, bez da damo pristojnu sansu nijednom nasem domacem igracu kao da svake godine jurisamo na F4 EL, a pricaju nam kako je cilj uzeti ABA, pa sta koji qrac samo ABA kad forsiramo strance koji cim zavrse ugovor pobegnu i nemamo bas nista od njih i onda dovodi nove i tako u krug.
                            Last edited by LosmiSK; 05-07-20, 09:51.
                            3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                            6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                            3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                            2× German League champion (2018, 2019)
                            6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                            4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                            2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                            Comment


                            • https://www.mozzartsport.com/kosarka...fredeta/360950

                              Licno mislim da ovo nije moguce, al ajde

                              Comment


                              • Fredete je u Kini uzimao 3.5mil godisnje, dosao u PAO za 2.3 cisto da proba i EL. On u NBA nece uzeti ugovor tako da cijena moze da mu se spusti al sa 2m na 500k ne znam kojim čudom. Jedino da bas niko iz EL ne ponudi ugovor a vala i u tom slučaju prije bih Berona.

                                Comment

                                Working...
                                X