Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena zvezda - prelazni rok 2020/21

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • https://www.b92.net/sport/kosarka/ve...nav_id=1701811

    Je l ovo Šaranović Tegijev drug spinuje, da bi ispalo da će kod nas uzmati milion po sezoni?

    Nemojte nikada žaliti Partizan. Sve što im se dešava, zaslužili su. Oni da su na našem mestu barjak bi pravili Vučiću i likovali.

    Znači otimati i gaziti do poslednjih granica, nema pedalj popuštanja.

    Comment


    • Verovatno im Covic pozajmio od onih Zvezdinih silnih miliona za jos jedan potpis.
      Ljudi imaju bezmalo kompletan tim za narednu godinu.
      Trebalo bi ih jos malo sazaljevati i verovati medijskoj masineriji.

      Comment


      • Originally posted by nine33 View Post
        @Sarac Ima li kakvih novih informacija u vezi Berona ? Pretpostavljam da ide definitivno.
        Da. Sanse se mere promilima mada cak ni to.Dovodjenjem Loyda i jos jednog igraca slicnog profila ne verujem da bi Beron pristao da ostane za iste pare kao i prosle sezone, mislim da je on jednom nogom u Valensiji za dugorocniji ugovor.

        Veceras ce Reath biti predstavljen, sutra Volden i prekosutra Loyd.

        U 19.45 h, simbolika 1945 godine i 75 godina od osnivanja.

        Poenta je odlgledati ceo spot sa pasosem.

        Sto rece Ganac, svakako osvezenje medijski sve sto rade ona deca tamo sa Markom Pavlovicem na celu marketinga.

        Nekako mi lepo drzi paznju i efekat na navijca kada se dovode novi igraci za razliku od Toze i Mrkele kada razvuku salce u kancelariji.
        Moja zamerka je jedino sto su ovi igraci izasli u javnost mnogo pre nego sto se klub oglasio, zato ona dva poslednja ce ostati misterija i klub ce verovatno imati eksluzivu da njih prvi objavi. Bez ovih twiterasa i ostalih atention whore insajdera.

        Zasto Reath, ipak je novi igrac i svaki zasluzuje respekt da mu se omoguci takva dobrodoslica, da unapred se odbranim od zluradih komentara.

        Comment


        • Nista od nedovica ove sezone...

          Comment


          • Originally posted by ivica14 View Post
            Nista od nedovica ove sezone...
            https://sport.blic.rs/kosarka/domaca...ugovor/9w6q7g7

            Posle ovakvih 'sala' nije da mi bas nesto nedostaje. Uvek je bio vise nabedjen nego sto realno vredi.

            Comment


            • @sarac nesto kasne veceras sa predstavljanjem? 😅

              Comment


              • Prelazni rok je ziva stvar.

                Videli ovi novi igraci da nam je budzet 14 miliona, i sada se popismanili, ili da im damo povecanje x4 ili ce da odu kod komsija jer uvek mogu za manje pare da igraju tamo , jer tamo niko ne ide zbog para kao njihov taze trener u ostavci na putu ka MinKenu.

                Comment


                • Otisao nam je jedan Kevin, dolazi nam drugi KEVIN.

                  #staytuned

                  Jebiga kada vec imamo 14 miliona budzet valja ga i lepo potrositi.

                  Comment


                  • Originally posted by Šarac View Post
                    Otisao nam je jedan Kevin, dolazi nam drugi KEVIN.

                    #staytuned

                    Jebiga kada vec imamo 14 miliona budzet valja ga i lepo potrositi.
                    Bravo majstore, sada sam i ja čuo.

                    Mi ciljamo evroligu izgleda, mislim da osvojimo.


                    Sent from my iPhone using... using my brain cells

                    Comment


                    • Ne dozvoljava RSB admin tim tek tako da se o nekim igracima pise na temi za Transfere (padaju banovi zbog toga), malopre odobreno da se moze tu o Pangosu.

                      Comment


                      • Originally posted by Šarac View Post
                        Otisao nam je jedan Kevin, dolazi nam drugi KEVIN.
                        Bas lepo....ljubi ga majka.

                        Comment


                        • Dje ste braco Zvezdaska? Probudio me brat Sarac. Baci bombu isprepada me. Reko odoh posle 100 godina na forum da vidim jel znate sta se desava? Kakve su ovo detonacije, pljacke, otimanja.....

                          Poslato sa MAR-LX1A pomoću Tapatoka

                          Comment


                          • Bolesno šta radimo. Ovo nije dobro po zdravlje komšija, i beogradskih a i ostalih susjeda, pre svega mislim na ove iz Podgorice. Hrvati su nekako indiferentni, profesionalni.


                            Sent from my iPhone using... using my brain cells

                            Comment


                            • Originally posted by Laza Kacanski View Post
                              Dje ste braco Zvezdaska? Probudio me brat Sarac. Baci bombu isprepada me. Reko odoh posle 100 godina na forum da vidim jel znate sta se desava? Kakve su ovo detonacije, pljacke, otimanja.....

                              Poslato sa MAR-LX1A pomoću Tapatoka
                              eeee ziv bio.

                              Comment


                              • Mi mora da imamo nekog eksperta sto se tice fizikalne medicine.

                                Comment

                                Working...
                                X