Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena zvezda - prelazni rok 2020/21

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Hvala Nebojsi za sve sto cini za nasu Zvezdu! Hvala puno legendo!

    Bili smo i ostacemo broj 1!

    Comment


    • Brandon Pol bi bio baš dobro pojačanje, baš dobro.

      Comment


      • Pored Pangosa i Kaline, mislim da ćemo probati dovesti Simonovića kao i Jarel Martina (a ja se potajno nadam Zach Ledayu, mada ne znam gde je zapelo).

        Kuzmić nije više za EL, što fizički, a više psihički.

        Comment


        • Ne znam što vas je spopao Kalinić kada Kalinić neće doći

          Comment


          • Kalinic i Nedovic su dusu dali za Obradovicev sistem. Legli bi kao dupe na nosu. E sad da li su realni, jbm li ga...

            Comment


            • Njet. Nedović je preskup, Kalinić se neće dovoditi da Saša bezveze kvari atmosferu koja bi mogla da bude dobra. Ne samo od Delija, pa ja bih prvi navijao da ispadnemo iz lige. Znam još dosta ljudi. Da ne ulazimo opet u taj mehur Kalinić, tu svako ima svoj stav. Ne bih mogao navijati za klub za koji to govno igra, a pošto ste vi relativno novi na forumu, imao sam ja sa njim i uživo iskustvo - verovatno najveća seljačina od svih sportista koje sam ikada video.

              Dranje, bahaćenje, noću kod Vukovog spomenika, sa nekom devojkom išao i majstor dobacuje i izdrkava se jer zna da kad bi ga neko još više iskrivio taj bi pod medijskim pritiskom završio tvorzu. To je bilo pre svih ovih skandala, i tad mi je bio odvratna njušketina nevaspitana i bahata. Niko mu ništa nije rekao, niko ga nije ni pogledao, a čkode glumi silu i ponaša se kao kriminalac.

              Posle se toliko valjda izbahatio u toj svojoj gordosti da je počeo da daje političke predloge a malo su mu postale i žene pa je prešao na trandže.

              Loš čovek, loša atmosfera, mnogo više loših stvari nego dobrih od te iskrivljene glavudže.

              Ne znam zašto milsite da je to dobar čovek samo jer je "rekao svoje mišljenje" i odvalio par gluposti. To je jedno nabedjeno govedo u rangu Lučića dok je igrao u Partizanu, koji u koji god hotel da dodje traži zamerke i bacaka se kao da je iz Holivuda. Taj tip govneta. Možda nije bio takav u Zvezdi u prvom mandatu, možda nije smeo da se toliko širi, ali odvratna pojava.


              Sent from my iPhone using... using my brain cells

              Comment


              • Originally posted by la haine View Post
                Pored Pangosa i Kaline, mislim da ćemo probati dovesti Simonovića kao i Jarel Martina (a ja se potajno nadam Zach Ledayu, mada ne znam gde je zapelo).

                Kuzmić nije više za EL, što fizički, a više psihički.
                Jel ovo za Martina info ili samo tvoja zelja?

                Comment


                • Originally posted by Cassius Clay View Post
                  Njet. Nedović je preskup, Kalinić se neće dovoditi da Saša bezveze kvari atmosferu koja bi mogla da bude dobra. Ne samo od Delija, pa ja bih prvi navijao da ispadnemo iz lige. Znam još dosta ljudi. Da ne ulazimo opet u taj mehur Kalinić, tu svako ima svoj stav. Ne bih mogao navijati za klub za koji to govno igra, a pošto ste vi relativno novi na forumu, imao sam ja sa njim i uživo iskustvo - verovatno najveća seljačina od svih sportista koje sam ikada video.

                  Dranje, bahaćenje, noću kod Vukovog spomenika, sa nekom devojkom išao i majstor dobacuje i izdrkava se jer zna da kad bi ga neko još više iskrivio taj bi pod medijskim pritiskom završio tvorzu. To je bilo pre svih ovih skandala, i tad mi je bio odvratna njušketina nevaspitana i bahata. Niko mu ništa nije rekao, niko ga nije ni pogledao, a čkode glumi silu i ponaša se kao kriminalac.

                  Posle se toliko valjda izbahatio u toj svojoj gordosti da je počeo da daje političke predloge a malo su mu postale i žene pa je prešao na trandže.

                  Loš čovek, loša atmosfera, mnogo više loših stvari nego dobrih od te iskrivljene glavudže.

                  Ne znam zašto milsite da je to dobar čovek samo jer je "rekao svoje mišljenje" i odvalio par gluposti. To je jedno nabedjeno govedo u rangu Lučića dok je igrao u Partizanu, koji u koji god hotel da dodje traži zamerke i bacaka se kao da je iz Holivuda. Taj tip govneta. Možda nije bio takav u Zvezdi u prvom mandatu, možda nije smeo da se toliko širi, ali odvratna pojava.


                  Sent from my iPhone using... using my brain cells
                  Aj da zanemarimo tu politicku pricu. Da li ti mislis da je Nebojsa Covic ljudska gromada? Da li cenis da je Sasa Obradovic ljudina koja bije saigrace? E vidis, tako isto mene zabole kurac sto je Kalinic govnar sve dok mislim da je dobar kosarkas koji daje 200% za ekipu. Ne prave rezultate ljudine vec dobri igraci. Ako ti mislis da su ti sa sipke bolji ljudi od Kaline grdmo se varas. Ziveo sam na Senjaku godinama i dobro znam ko je valjao gudru po skolskom. A onda taj isti prica o srpstvu. Pusti to. Prijatelje biraj po ljudskim kvalitetim, a kosarkase i predsednika kucnog saveta po sposobnosti.

                  Comment


                  • Screenshot_20200628-103706_Facebook.jpg

                    GLEDATE U BACK UPA!

                    Comment


                    • Originally posted by Jimi22 View Post
                      Jel ovo za Martina info ili samo tvoja zelja?
                      Ovo prvo

                      Comment


                      • Originally posted by Cassius Clay View Post
                        ...Ne bih mogao navijati za klub za koji to govno igra, a pošto ste vi relativno novi na forumu, imao sam ja sa njim i uživo iskustvo - verovatno najveća seljačina od svih sportista koje sam ikada video...

                        ...Posle se toliko valjda izbahatio u toj svojoj gordosti da je počeo da daje političke predloge a malo su mu postale i žene pa je prešao na trandže.

                        Loš čovek, loša atmosfera, mnogo više loših stvari nego dobrih od te iskrivljene glavudže...


                        Sent from my iPhone using... using my brain cells
                        Ne znam, draža mi je ta "iskrivljena glavudža" od ovakvih "Zvezdaša" 100x.

                        Comment


                        • X na n-ti
                          A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                          Comment


                          • Originally posted by Cassius Clay View Post
                            Njet. Nedović je preskup, Kalinić se neće dovoditi da Saša bezveze kvari atmosferu koja bi mogla da bude dobra. Ne samo od Delija, pa ja bih prvi navijao da ispadnemo iz lige. Znam još dosta ljudi. Da ne ulazimo opet u taj mehur Kalinić, tu svako ima svoj stav. Ne bih mogao navijati za klub za koji to govno igra, a pošto ste vi relativno novi na forumu, imao sam ja sa njim i uživo iskustvo - verovatno najveća seljačina od svih sportista koje sam ikada video.

                            Dranje, bahaćenje, noću kod Vukovog spomenika, sa nekom devojkom išao i majstor dobacuje i izdrkava se jer zna da kad bi ga neko još više iskrivio taj bi pod medijskim ....
                            E moj Urose... kada cemo konacno moci videti nesto ovakvo od tebe?

                            Comment


                            • https://www.b92.net/sport/kosarka/ve...nav_id=1701053


                              Auu, opet dezinformacije kruze

                              Comment


                              • Originally posted by mmajstor View Post
                                E moj Urose... kada cemo konacno moci videti nesto ovakvo od tebe?

                                Nikad ja mislim

                                Comment

                                Working...
                                X