Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena zvezda - prelazni rok 2020/21

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Šarac View Post
    Jedan ceka poziv u Zelezniku kao zapeta puska
    Nemoj se saliti s tim.

    Comment


    • Originally posted by Storm View Post
      Nemoj se saliti s tim.
      Šarac misli na Aleksu Uskokovića [emoji848]

      Poslato sa RNE-L21 pomoću Tapatoka

      Comment


      • Pravda za POTA

        Comment


        • Originally posted by Samo Zvezda View Post
          Šarac misli na Aleksu Uskokovića [emoji848]

          Poslato sa RNE-L21 pomoću Tapatoka
          O ne, ne misli

          Comment


          • Originally posted by Ganac
            Varlas veli Pejton Siva naš na dve godine.
            https://twitter.com/nikosvarlas ovo je njegov nalog, zadnje dve vesti su za Loyd-a i ova gde kaze

            Varlas Nikos
            @nikosvarlas
            Loyd-Nnoko Red circleMedium star
            Who's next?
            Oko Sive nema nista tako da je moguce neki lazni nalog koji se predstavlja kao Varlas napisao vest za Sivu.

            Comment


            • Originally posted by Borca View Post
              https://twitter.com/nikosvarlas ovo je njegov nalog, zadnje dve vesti su za Loyd-a i ova gde kaze



              Oko Sive nema nista tako da je moguce neki lazni nalog koji se predstavlja kao Varlas napisao vest za Sivu.
              Jeste lažni nalog... Đuras kaže da Siva ima ugovor sa Albom... a i koji će nam [emoji3]

              Poslato sa RNE-L21 pomoću Tapatoka

              Comment


              • Ne bi me cudio Pangos, Vanamejker i slucni igraci da dodju.

                Ovo su ponude koje se ne mogu odbiti a sigurno im je garantovan i dobar tim.

                Nnoko je bio prva opcija za PAO. Valensijin prvi bek itd...

                Mene zanima da li su igraci pristali na smanjenje ugovora od 25% bese, ovi sto su imali. Ako se dodaju ugovori Gista, Brauna itd..vec se nazire budzet koji probija 10m. Sa tim da ce se igrati bez publike.

                Sl godine izbori u Bg-u, verujem da ce i partizan imati odresene ruke i to je to.

                Oba kluba ce biti bar na oko 20m zajedno...Bar ce narod biti sit, to je valjda najbitnije.
                3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                2× German League champion (2018, 2019)
                6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                Comment


                • Originally posted by LosmiSK View Post
                  Ne bi me cudio Pangos, Vanamejker i slucni igraci da dodju.

                  Ovo su ponude koje se ne mogu odbiti a sigurno im je garantovan i dobar tim.

                  Nnoko je bio prva opcija za PAO. Valensijin prvi bek itd...

                  Mene zanima da li su igraci pristali na smanjenje ugovora od 25% bese, ovi sto su imali. Ako se dodaju ugovori Gista, Brauna itd..vec se nazire budzet koji probija 10m. Sa tim da ce se igrati bez publike.

                  Sl godine izbori u Bg-u, verujem da ce i partizan imati odresene ruke i to je to.

                  Oba kluba ce biti bar na oko 20m zajedno...Bar ce narod biti sit, to je valjda najbitnije.
                  Bez’te crni oblaci!

                  Comment


                  • Za ovog sto kuka nad zle sudbinom ovog naroda i finansijama, ova dva igraca sto smo potpisali ce biti u rangu srednje placenih igraca za ovu godinu.
                    Ustedelo se prosle sezone, Braun je izasao iz ugovora jos u Januaru, Faye isto, Gist je isto prekinut sa sledecom sezonom, ako kaze da smo imali 10 miliona za plate prosle sezone, pa evo zna se da igraci mogu dobiti samo 80 % od ugovora, ostalo je onda skoro 2 miliona od proslogodisnjeg budzeta koji nismo potrosili.

                    Bice za jos neke zveri, polako.

                    tek skupi potpisi nam slede uz naravno Radanova , Reatha i verovatno Simona koji ce biti na donjoj lestvici plateznih igraca.

                    Zao mi je ali KKCZ nikada bombe nisu potpisivane odmah nego kako odmice prelazni rok.

                    Sto se tice komsija, dobili su isto para kao i mi, mozda i vise jer imaju vise privatnika koji sa svojim parama mogu da rade sta zele, ciljevi su ostvareni osvojili su sve sto se osvojiti moglo, i zvanicno i nezvanicno, jbga, ove godine mora da se stedi, prosla je bila all in.

                    Comment


                    • Hahaha, au Šarac kakva pojačanja, pa je l mora to ovako? Navijači minhensnog bajerna na aparatima. Ali ja koliko znam, bavarska ima jak standard... Ne kontam. ;)

                      Biće tim jači nego prošle godine. Sreća pa smo doveli pravog trenera, a ne onog mediokriteta.


                      Sent from my iPhone using... using my brain cells

                      Comment


                      • Originally posted by Cassius Clay View Post
                        Hahaha, au Šarac kakva pojačanja, pa je l mora to ovako? Navijači minhensnog bajerna na aparatima. Ali ja koliko znam, bavarska ima jak standard... Ne kontam. ;)

                        Biće tim jači nego prošle godine. Sreća pa smo doveli pravog trenera, a ne onog mediokriteta.


                        Sent from my iPhone using... using my brain cells
                        Po ovim pojacanjima i oni sto tek dolaze, kolega nas dragi forumas zajedno sa komisjama ce nas ubaciti sigurno u top 8 budzeta u El.

                        Sto se tice DR nemoj tako , ipak mu se sada otvara pozicija umesto ZOCa u Feneru posto po njegovom manageru on je nas prevazisao pa smo morali da se odlucimo za Sasu Obradovica. Suza suzu stize na mom licu.

                        Comment


                        • Radonja Monako plafon. Koja sreća što nije došao. Finale neko Budućnost Zvezda, mogao bi u njegovoj glavi da zaduva vetar sa nekih strana, ništa ja njemu ne verujem.

                          Mada sam čuo od nekih ljudi da je zvezdaš, ali sam pre dobio info da mu je Dule Vujoš idol i da je partizanovac. Sve u svemu mislim da bi prodao Budućnosti tekmu a da ne bi trepnuo.

                          Uz pesmu "pravo čudo je kako jedan poziv menja sve".


                          Sent from my iPhone using... using my brain cells

                          Comment


                          • Pa videcemo, stvarno se nadam da ce sa 3x vecim budzetom uspeti da uradi bar isto sto i Dejan sa Milerom, Zirbesom,Kinsijem i ostalim domacim igracima.

                            Miler D-liga, Kinzi-Trabzon, Zirbes izbacen iz Brose, Jovic-Radnicki, Dangubic-Mega..nadam se bar slicnom uspehu
                            3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                            6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                            3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                            2× German League champion (2018, 2019)
                            6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                            4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                            2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                            Comment


                            • Miler dve godine NBA , Kinzey NBA karijera i to ozbiljna, Mwill Nba karijera, Djenka NBA karijera direktno sa drafta dobije NBA ugovor garantovani, Zirbes reprezenatacija Nemacke, Kalinic vicesampion sveta , Jovic vicesampion sveta, sve golobradi decaci bez iskustva i tu je bio prekaljeni DR samo da ih odvede na pravi put od pelena.

                              Comment


                              • Bacajte bombe Coviciii

                                Comment

                                Working...
                                X