Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena zvezda - prelazni rok 2020/21

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by LosmiSK View Post
    Mislio sam u kontekstu da se znaju...

    Pa tesko da neki El igrac doci zbog trenera Obradovica.

    Dolazi zbog love i mesta prvog centra. Mene zanima vise da li ga je Alva htela uopste ili je bila nepristojna ponuda koju Alba ne moze da isprati.

    Budite sigurni da ce biti bar 2-3 skuplja igraca. Gospodar mora da nagradi oh wait..ne on vec kineska zeleznica
    Kakav komentar ocekujes posle ovoga?

    Comment


    • Nnoka smo skinuli Panati, tako da je bio trazen.

      On posle nas ide u Barsu, Armani, Makabi...

      Idemo dalje, bice ovo super, samo ce biti potrebno strpljenje prvih dva meseca.

      Comment


      • Originally posted by Borca View Post
        Pojavile su se neke informacije da ga Zeljko Obradovic zeli kod sebe, pretpostavljam da ti sto to pisu imaju i informaciju da Zeljko ostaje u Feneru onda.
        Zeljko nike vise trener fenera, malipre izasla vest.

        Comment


        • I da, moramo se sloziti u cinjenici da smo doveli igraca od koga se ocekuje da napreduje u daljoj karijeri, sto je dobro po nas.

          Comment


          • Da bi ste dali ocenu kvaliteta nekog igrača kojeg smo doveli ili ste ga pratili prethodnih sezona ili koristite statse, ja bih ipak sačekao da trener kompletira sastav.
            Sačekao bih da odradi pripreme i da krene sa utakmicama jer ako oni koje izabere kliknu sa njim i sa saigračima može se desiti da "eksplodiraju" ali ako ne kliknu mogu da budu bulja igrači.
            Statsi jesu bitni ali kao i svaka statistika ne pokazuju sve.
            Spoiler
            Ako mi časi smrti postanu bliski,
            I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
            Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
            Nije umio da odstupi,
            Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
            Pao unapred, a ne unazad,
            I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
            Uračunato i u moj pad.

            Comment


            • Da se ne lazemo retki su ljudi koji prate kinesku ili belgijsku ligu. Cak su za mene entuzijasti ovi koji redovvno prate razvojnu ligu, jer moras da imas mnogo vremena i plus kolje vremenska razlika. (Dovoljno je sto zbog nba imas besane noci) Ali ove igrace iz EL i EC svi ljubitelji kosarke prate uvece uz kikiriki i pivo. Nnoka je svako ovde pogledao bar 5-10 puta prosle sezone. A ljubitelji nemacke lige i vise. (Navijaci Bajerna pogotovo) Nnoko je otvorena knjiga. Za mene licno solidan potpis. Jos ako ne bude jedina zver pod kosem, to je skoro pa savrsen potpis.
              Last edited by Storm; 24-06-20, 07:59.

              Comment


              • Ganac
                Skroz si u pravu.
                Mene je obradovala naznaka u kom pravcu stab razmislja, kako bi se bazirala igra.
                Inace jos nista nije potvrdjeno.
                Pitanje je i kada ce se sklapati tim.
                Posebno u ovakvim uslovima, koji ni malo nisu za zezanje i jednostavni.

                Comment


                • Uhuhuh Jordan Loyd, e pa Sasa se ne zajebava. Odlican bek, sajna kontrola lopte, dobar u odbrani pa meni najblizi opisu onoga sto je igrao Punter. Sjajan zabod.

                  Comment




                  • Najbolja njegova utakmica prošle sezone u Evroligi.

                    Comment


                    • Pa dooooođi otrove !!!

                      Comment


                      • Znači da se malo ubrzalo a i da Sale radi svoje a Nebojša svoje.
                        Spoiler
                        Ako mi časi smrti postanu bliski,
                        I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                        Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                        Nije umio da odstupi,
                        Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                        Pao unapred, a ne unazad,
                        I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                        Uračunato i u moj pad.

                        Comment


                        • Originally posted by Karamazov View Post


                          Najbolja njegova utakmica prošle sezone u Evroligi.
                          Ove se sjecam ali sam zelio da gledam Dubljevic vs Tomas kad Loyd ukrade show, opasno kvalitetan igrac, kompletan nema sta.

                          Comment


                          • Lepo što se dovode igrači u najboljim godinama a ne neki matorci koji su pri kraju karijere i koji dolaze da bi luftiguzovali i uzeli dobru lovu.

                            Faje je druga priča, on kao da je imao 23 godine a ne 33.

                            Comment


                            • Da dodam i da se ne dovode neki igrači za koje ne znaš ni u kakvom su stanju jer su imali problema sa povredama.

                              Comment


                              • Pa kad su na RSB napisali kako se prati 10-tak igraca u najboljim godinama od kojih su samo 2 iz EK, a ostali iz EL prvi na pamet mi je pao Jordan Loyd posto sam pre toga nailazio na informacije oko zainteresovanosti Olimpijakosa (sto implicira da je verovatno bez ugovora sa Valensijom za sezonu 20/21).

                                Ono sto je dobro je da se dovode igraci u najboljim godinama, Nnoko puni 26 ove godine, Loyd 27.

                                Comment

                                Working...
                                X