Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena zvezda - prelazni rok 2020/21

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Neki sumnjaju da dolazi mamba Gaudlok to mi se ic nebi svidelo.

    Comment


    • Originally posted by Victor BG View Post
      Pa da... Bolje da sam ovce brojao [emoji3]
      No to znaci da ce doci neka provjerena lica. Vjerujem da i sa manje para ako se dobro pogodi moze da se napravi dosta jaci TIM, e sad trebaće vremena da se to uklopi al ja sam bas siguran da ce na kraju to biti kako treba.
      Neka Sale podigne nekog od domaćih bar za 20-30% u odnosu na prošlu sezonu... ja prezadovoljan

      Što se stranaca tiče uvek možeš da reaguješ u toku sezone ako ne krene po dobru...

      Poslato sa RNE-L21 pomoću Tapatoka

      Comment


      • Originally posted by Samo Zvezda View Post
        Neka Sale podigne nekog od domaćih bar za 20-30% u odnosu na prošlu sezonu... ja prezadovoljan

        Što se stranaca tiče uvek možeš da reaguješ u toku sezone ako ne krene po dobru...

        Poslato sa RNE-L21 pomoću Tapatoka
        Hmmm ne znam na koga mislis. Tesko da su do sad bili sputavani da pokazu sav raskos svog talenta. Osim Borise i Dobrica koje su prenatrpavali na njihovim pozicijama. Volio bih da bude tako al je ocigledno da ce pojacanja morati da nose teret.

        Fin mi je Eric Green ima tu dozu lidera i zna da napravi poene.
        Last edited by Victor BG; 18-06-20, 16:53.

        Comment


        • Marcus Foster, skromno pominjan kao interesantan, blizu prelaska u PAO. Sjajan underdog.

          Comment


          • Originally posted by Samo Zvezda View Post
            Izgleda da nisi čitao Saletov intervju Žurnalu... Ništa sa koledža i G-lige

            Poslato sa RNE-L21 pomoću Tapatoka
            Zao mi je zbog toga. Nama je jedan iz g-lige vec jednim spasio sezonu, mada mi se cini da jw izbir dosta slabiji ove godine.

            Originally posted by Victor BG View Post
            Sigurno neko ko ce zadovoljiti Sasu a uklapa se u nase mogucnosti. Sinoc nisam mogao da spavam pa sam malo gledao bekove i centre iz Gleague. Ima bas finog materijala al to sto valja je jako blizu two way ugovora mozda cak i rostera. Medju njima mi se dopao i
            Frank Mason - sladak organizator nizeg rasta, sjajan suter, dobro razigrava ali kao i ostatak glige koja je cist showcase voli da zadovolji svoje apetite prvo.
            Dusty Hannahs - paklen suter, ooooopasan dribling kad ide licem ka kosu. Ako nam Beron isklizne, on bi bio dobar kandidat za obradu.
            Sto se centara tice tu mi statisticki izbacilo dosta kandidata ali me ni jedan nije posebno odusevio atletikom i skilom ili imaju jedno a nemaju drugo.
            Ako je neko ljubitelj Bobana, frajer ima dvojnika u vidu
            Christ Koumadje
            I jedan skocko cisti atleta koji se krece kao bek
            Norvel Pelle
            Odlican je i bivsi igrac Buducnosti al mu ne bih ime pominjao...
            To mi zapalo za oko ali mi se cini da su bas blizu NBA. Ima tu jos zanimljivih likova ali potreban je malo dublji skauting.
            Mason je sigurno najkvalitetniji plej, mozda i igrac u celoj ligi. Ozbiljan napadac, nije operisa od asistencije. Po meni bolji igrac od gomile tih skrscenih plejmejkera koji su nasli neko svoje mesto u nba. Prilicbo slab izbor na pleju u ligi svi uglavnom prvo gledaju kos. Interesantan scorer jaylen adams ali je on dosta igrao i na dvojci ove godine. Od ovih sto bi zalicili na pure pg jordan mclaughlin i jordan bone su mi izgledali najinteresantnije. Ali mislim da ce oni traziti svoje mesto u nba jos koju sezonu.

            Hannahs je stvarno lud igrac. Ima prakticni neogranicen range. Sutira i sa 9-10 metara u ozniljnim procentima
            Last edited by NateHuffman; 18-06-20, 17:45.

            Comment


            • Charles Jenkins reportedly agreed to a deal with Olympiacos, Reyer Venice extended Andrea De Nicolao, Brescia added Tyler Kalinoski

              Eurohoops' live blog with the latest transfer rumors, reports and news ⬇️

              https://www.eurohoops.net/en/tradema...ransfers-2020/

              Comment


              • Ode Djenka i treci put... Mislim da je to to. Hvala majstore. Definitivno najgorivniji Amer koji je igrao kod nas.

                Comment


                • Ostadosmo samo na Beronu. Ako se uzme u obzir da je Braun prakticno otisao - ostadosmo bez bekova.

                  A zna li neko sta se desava sa onim bratom od Ace Lukasa?

                  Comment


                  • Originally posted by mmajstor View Post
                    Ostadosmo samo na Beronu. Ako se uzme u obzir da je Braun prakticno otisao - ostadosmo bez bekova.

                    A zna li neko sta se desava sa onim bratom od Ace Lukasa?
                    Bilo je nekog abera da se Acin brat Kolin neće vraćati iz amerika.
                    Spoiler
                    Ako mi časi smrti postanu bliski,
                    I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                    Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                    Nije umio da odstupi,
                    Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                    Pao unapred, a ne unazad,
                    I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                    Uračunato i u moj pad.

                    Comment


                    • Nemogucnost produženja ugovora bitnijih igraca iz predhodne sezone dosta toga nagovestava.
                      Primetna je razlika u odnosu na neke druge ekipe u okruženju.

                      Comment


                      • Pa bice definitivno u prednosti jer se igraci i trener poznaju i bice sigurno uigraniji. Stoga se mora ici na veci kvalitet.

                        Comment


                        • Misko opet "razbija" sa zagonetkama

                          Misko4Raznatovic
                          @MiskoRaznatovic
                          Blizina Maratonskog polja kao cilji svih maratonaca!
                          #BeoBasket

                          Comment


                          • Ako nemozes zadržati ovaj kvalitet, kako obezbediti bolji?

                            Comment


                            • Originally posted by L a z a R View Post
                              Ako nemozes zadržati ovaj kvalitet, kako obezbediti bolji?
                              Kako da zadrzis Pantera koji je dobio mozda i duplo od onoga sto smo mi mogli da mu ponudimo.

                              Dzenkins ima veliku platu za igre koje je pruzao.

                              Polako ljudi, imacemo dobar tim, nema spora.

                              Comment


                              • A pitanje i kolko im vec dugujemo....

                                Comment

                                Working...
                                X