Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena zvezda - prelazni rok 2020/21

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • E. Garsija twituje da Kevin Panter (vol 2) potpisuje ya Olimpiju (naravno iz Milana).
    Last edited by nebitan; 18-06-20, 13:39.
    Spoiler
    Ako mi časi smrti postanu bliski,
    I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
    Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
    Nije umio da odstupi,
    Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
    Pao unapred, a ne unazad,
    I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
    Uračunato i u moj pad.

    Comment


    • I Emiliano sa Sportanda nesto slicno

      Emiliano Carchia
      @Carchia
      Kevin Punter is not returning to Crvena Zvezda for the next season, I am told.
      Among the offers he got, the guard is leaning toward accepting the proposal made by Olimpia Milano

      Comment


      • Armani opet starim stopama.

        Comment


        • Šteta za brata Pantera, haubica prava.

          Ko je taj 1/2 šta mislite?

          Comment


          • Искрено сам се надао да остаје Пантер, али шта је ту је. Не знам шта ће тамо кад лопте неће видети а он живи од тога да има лопту у рукама.

            Comment


            • Sigurno neko ko ce zadovoljiti Sasu a uklapa se u nase mogucnosti. Sinoc nisam mogao da spavam pa sam malo gledao bekove i centre iz Gleague. Ima bas finog materijala al to sto valja je jako blizu two way ugovora mozda cak i rostera. Medju njima mi se dopao i
              Frank Mason - sladak organizator nizeg rasta, sjajan suter, dobro razigrava ali kao i ostatak glige koja je cist showcase voli da zadovolji svoje apetite prvo.
              Dusty Hannahs - paklen suter, ooooopasan dribling kad ide licem ka kosu. Ako nam Beron isklizne, on bi bio dobar kandidat za obradu.
              Sto se centara tice tu mi statisticki izbacilo dosta kandidata ali me ni jedan nije posebno odusevio atletikom i skilom ili imaju jedno a nemaju drugo.
              Ako je neko ljubitelj Bobana, frajer ima dvojnika u vidu
              Christ Koumadje
              I jedan skocko cisti atleta koji se krece kao bek
              Norvel Pelle
              Odlican je i bivsi igrac Buducnosti al mu ne bih ime pominjao...
              To mi zapalo za oko ali mi se cini da su bas blizu NBA. Ima tu jos zanimljivih likova ali potreban je malo dublji skauting.

              Comment


              • Izgleda da nisi čitao Saletov intervju Žurnalu... Ništa sa koledža i G-lige

                Poslato sa RNE-L21 pomoću Tapatoka

                Comment


                • Ako slusamo Saleta onda i Nedovic ne dolazi u obzir, jer ne zeli igrace sklone povredama.

                  Comment


                  • Originally posted by Storm View Post
                    Ako slusamo Saleta onda i Nedovic ne dolazi u obzir, jer ne zeli igrace sklone povredama.
                    Možda i jeste tako.... Za sada nije doveo nikoga





                    Poslato sa RNE-L21 pomoću Tapatoka

                    Comment


                    • Originally posted by Samo Zvezda View Post
                      Izgleda da nisi čitao Saletov intervju Žurnalu... Ništa sa koledža i G-lige

                      Poslato sa RNE-L21 pomoću Tapatoka
                      Nisam slusao, al ovo ne vezeno za nas. Onako, nisam mogao da spavam pa malo gledao sta se krije tamo. Verujem da ima dobra baza igraca i da ne mogu svi zabosti NBA roster a da bi mogli da nose igru u EL.
                      E sad da bi se neko usudio da dovede takve, potreban je detaljan skauting.
                      Vjerujem da cemo ganjati provjerena rjesenja ona u koje Sasa definitivno ima povjerenje pa vidjecemo.

                      Comment


                      • Kace ti izbori vise?

                        Comment


                        • Sale o strancima

                          Poslato sa RNE-L21 pomoću Tapatoka
                          Last edited by Samo Zvezda; 18-06-20, 15:55.

                          Comment


                          • Kevin Panter je potpisao za Armani na jednu godinu, potvrdio on lično.

                            Comment


                            • Originally posted by Samo Zvezda View Post
                              Sale o strancima

                              Poslato sa RNE-L21 pomoću Tapatoka
                              Pa da... Bolje da sam ovce brojao
                              No to znaci da ce doci neka provjerena lica. Vjerujem da i sa manje para ako se dobro pogodi moze da se napravi dosta jaci TIM, e sad trebaće vremena da se to uklopi al ja sam bas siguran da ce na kraju to biti kako treba.

                              Comment


                              • Originally posted by FKCZ View Post
                                Kevin Panter je potpisao za Armani na jednu godinu, potvrdio on lično.
                                Znaci ostaje Beron sem ako mu neko ne pljune ozbiljne pare, u sta sumnjam.

                                Comment

                                Working...
                                X