Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena zvezda - prelazni rok 2020/21

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Karaicic ga je skautirao.

    Comment


    • Originally posted by Gudura View Post
      Jos da ne izvodi bacanja ko Alen Omic sa povezom preko jednog oka...
      Uf matoriii... Kako se lik odmotava, skace, bori... Kakav rameni pojas, jak ko bik, moze da igra na 5 moze i 4 lagano ispovredjivan bez kluba, ja bih ga zagrlio.

      Comment


      • T-Rob je bolno glup igrac, ko njega potpise na neki dugorocni ugovor gadno ce se zajebati. Sta mu je Raduljica radio prosle sezone, ono je bilo neprijatno gledati, bukvalno se sprdao i pravio ga budalom, sa lakocom mu ubacio 40+ poena u direktnom duelu.

        Comment


        • recimo doron lamb na poziciji billy barona?

          Comment


          • Originally posted by Victor BG View Post
            Uf matoriii... Kako se lik odmotava, skace, bori... Kakav rameni pojas, jak ko bik, moze da igra na 5 moze i 4 lagano ispovredjivan bez kluba, ja bih ga zagrlio.
            Ma znam i meni se dopada, mada na drugom forumu vidim da vecina ne deli odusevljenje, isticu da se lako skautira, i da je hakovanje taktika koja univerzalno pali kod njega, bas zbog tih katastrofalnih bacanja...takvog koordinisanog atletu nikad nismo imali u reketu, Lessort je bio atlleta, ali bez mozga i koordinacije.

            Comment


            • Nikad nisam bio mirniji po pitanju skautinga igraca.

              Mislim da cemo imati TIM, nesto slicno KKP od ove sezone, zato se meni uklapaju i Hol i CMM kao pojacanja.

              Mislim da cemo igrati modernu kosarku, s dosta tanzicije i pnr u napadu, jakom odbranom.

              I dalje se nadam ostanku Pantera.

              Bice ovo dobra sezona ali je potrebno strpljenje kad krene sezona jer ce vreme biti bas potrebno da se sve namesti.

              Comment


              • Originally posted by NateHuffman View Post
                recimo doron lamb na poziciji billy barona?
                Kako on nije napravio bolju karijeru do sada, pojma nemam. Dobar igrac, kompletniji od Berona, mada je vise spot up suter, nego suter iz kretnje.

                Comment


                • Taj kombo je Nedovic.
                  Last edited by FKCZ; 17-06-20, 13:35.

                  Comment


                  • Nemojte se zajebavati sa holom kao prvim plejom... Moze biti drugi, ali onda otpada ccm... Jer nijedan nije za prvog pleja

                    Comment


                    • Originally posted by Nas View Post
                      T-Rob je bolno glup igrac, ko njega potpise na neki dugorocni ugovor gadno ce se zajebati. Sta mu je Raduljica radio prosle sezone, ono je bilo neprijatno gledati, bukvalno se sprdao i pravio ga budalom, sa lakocom mu ubacio 40+ poena u direktnom duelu.
                      Meni je ovo uvek bio utisak sto se njega tice, plus povrede koje su ga pratile. Radije bih mladju i visu opciju na 5 u vidu Hamiltona.

                      Comment


                      • Zna li neko kakav je ovaj Lengston Hol? CV ga nesto ne preporucuje za evroligaske takmicenje...opravdava li epitet igraca ispod radara?

                        Comment


                        • Originally posted by mmajstor View Post
                          Zna li neko kakav je ovaj Lengston Hol? CV ga nesto ne preporucuje za evroligaske takmicenje...opravdava li epitet igraca ispod radara?
                          Licno ga ne vidim da ima kvalitet za Zvezdu al nisu ga imali mnogi pa zaigrase. Nit je explozivan nit ima sut to sto asistira opet nije neka brojka da kazes kreator do jaja.
                          Nisam ga gledao cijelu utakmicu pa da vidim na koji nacin napada kos kako brani i sl.
                          Sasa najbolje zna dal mu treba i koliko ce to da ga kosta. On zna kakvo je trziste i koliki mu je budzet, ne vjerujem da ce napraviti neku grešku.

                          Comment


                          • Originally posted by Nas View Post
                            Kako on nije napravio bolju karijeru do sada, pojma nemam. Dobar igrac, kompletniji od Berona, mada je vise spot up suter, nego suter iz kretnje.
                            Tako što ima podstanara u glavi.

                            Comment


                            • A Brandon Jenings, lik u NBA natrpavao a vidi ga sad. Znam da su ga kotirali mnogo vise od Larkina recimo...

                              Comment


                              • Originally posted by tatanka View Post
                                Tako što ima podstanara u glavi.
                                Ocekivano... Steta, posto je lagano EL kalibar sutera, bolji igrac od nekog Meta Dzeninga npr.

                                Comment

                                Working...
                                X