Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena zvezda - prelazni rok 2020/21

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Šarac View Post
    Samo moramo saznati ko je manager od tog Halla, jer po ovome ispada da on ima ugovor sa PAO a da je na pozajmici tamo.Ako je Misko onda je sve moguce.

    Drugo on je igrao za Promiteas kada i Faye, sto znaci i Tomic je imao uvid u njegove igre pa ga nije angazovao a jeste Fayea, dobro tu vec ulazimo u drugu sferu SKBSBB i FC3.
    A izvor im pisanje nekog hrvatskog portala Crosarka. Dok je Alex Hamilton slobodan, na njega ne racunam.

    Comment


    • Ovi najcitiraniji Twitter insajderi izbacuju svakodnevno gomile informacija, dosta vezano i za Zvezdu i Partizan ali i sve ostale klubove iz EL i EK.
      I sto Sarac kaze verujem ili da izmisljaju dosta stvari ili da su "filovani" informacijama od strane menadzera/agencija u svrhu povecanja potraznje njihovih klijenata.

      Ili mozda da verujemo da im informacije daju vodeci ljudi pominjanih klubova ili treneri istih (zamisljam kako Covic/Obradovic ili Mijailovic/Trinkijeri zovu odmah Chris-a i ostale "insajdere" i dele detalje pregovora sa potencijalnim pojacanjima).

      Comment


      • Ma sigurno je da ce nam.veci deo ovih igraca biti ponudjen od strane agenata.
        Cak je i Sale rekao da postoji puno igraca koji su interesantni.

        Comment


        • To je tako svake godine ali ove su do sada "close to sign with Crvena Zvezda" bili vec Kalinic, Nedovic, Miller-McIntyre, evo sada i Hall bar po ovim "insajderskim" nalozima na Twitter-u (neki nalozi imaju ime i prezime, a neki samo rumors... u imenu).
          Last edited by Borca; 16-06-20, 14:45.

          Comment


          • Originally posted by Borca View Post
            To je tako svake godine ali ove su do sada "close to sign with Crvena Zvezda" bili vec Kalinic, Nedovic, Miller-McIntyre, evo sada i Hall bar po ovim "insajderskim" nalozima na Twitter-u (neki nalozi imaju ime i prezime, a neki samo rumors... u imenu).
            Eu basketball rumours je za mene najsmesniji, njih sam otkacio kada su pre mesec dana napisali da je Nedovic blizu prelaska u KKP.

            Svaka njihova info posle takve vesti ne mogu shvatiti bilo kako ozbiljno.

            Comment


            • Rutinska rođendanska čestitka ili ????

              Comment


              • Originally posted by Samo Zvezda View Post
                Rutinska rođendanska čestitka ili ????

                Nista nije slucajno

                Comment


                • Куцање преко Гагића !

                  Comment


                  • Kakva je to zverina

                    Comment


                    • Originally posted by Šarac View Post
                      Eu basketball rumours je za mene najsmesniji, njih sam otkacio kada su pre mesec dana napisali da je Nedovic blizu prelaska u KKP.

                      Svaka njihova info posle takve vesti ne mogu shvatiti bilo kako ozbiljno.
                      Ovaj https://twitter.com/AroundRumors ili ovaj (doduse sad je stavio svoje ime i prezime Jonathan Garcia) https://twitter.com/europerumors

                      Jonathan malopre rece da je Partizan "front runner" za potpis Gaudloka taman posto se danas rastao sa Venecijom.

                      Comment


                      • Juče sam gledala na RTS gostovanje Saleta. Najveći utisak kad je rekao da će na pleju biti dva stranca.
                        Hvala Ti Bože.

                        Comment


                        • A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                          Comment


                          • Originally posted by Laki21 View Post
                            Nemoj baksuzirati[emoji5]

                            Poslato sa MYA-L41 pomoću Tapatoka

                            Comment


                            • Evo ga Thomas Robinson trazi uhlebljenje na duze staze, joj kakav secer od igrača.

                              Comment


                              • Originally posted by Victor BG View Post
                                Evo ga Thomas Robinson trazi uhlebljenje na duze staze, joj kakav secer od igrača.
                                Jos da ne izvodi bacanja ko Alen Omic sa povezom preko jednog oka...

                                Comment

                                Working...
                                X