Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena zvezda - prelazni rok 2020/21

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Stimac je teska, troma petica bez suta i odbrane. To Obradovic ne tolerise. To je cela poenta. Niko ovde ne mrzi Vladimira Stimca. Da je Dejan Radonjic trener mislim da bi se Stimac ozbiljno razmatrao kao drugi centar, ali u Sasinom sistemu on je visak. Ne igra covek takvu kosarku i nema tu mesta empatiji.

    I kapiten Lazic se kod Sase nece naigrati kosarke. Koristice ga 10 minuta kad treba cuvati rezultat, stisnuti odbranu i usporiti tempo. I to je to od njega.
    Last edited by Storm; 15-06-20, 19:07.

    Comment


    • Ajd videcemo, ja bas ne mogu da zamislim u kom pravcu ce sve to ici.

      Sve zamerke za Stimca stoje samo treba sagledati i pozitivne stvari koje on moze doneti. Ako je Zeljko prihvatio da bude u ekipi Fenera mozda nije nemoguce da Sale odluci isto. I to uvek bude neplanirano sa njim... kad ga vide na treningu koliko se trudi verujem da ih ubedi da ga stave u 12. Zarazna energija, i ja je se ne bi odrekao tako lako.

      Comment


      • Originally posted by mmajstor View Post
        Ajd videcemo, ja bas ne mogu da zamislim u kom pravcu ce sve to ici.

        Sve zamerke za Stimca stoje samo treba sagledati i pozitivne stvari koje on moze doneti. Ako je Zeljko prihvatio da bude u ekipi Fenera mozda nije nemoguce da Sale odluci isto. I to uvek bude neplanirano sa njim... kad ga vide na treningu koliko se trudi verujem da ih ubedi da ga stave u 12. Zarazna energija, i ja je se ne bi odrekao tako lako.
        Zeljko ga je prihvatio kao privremeno resenje, da mu igra 9-10 minuta, dok su mu centri bili povredjeni/roviti. Pred kraj ga vise uopste nije pustao u igru, radije je cepao ultra small ball sa Kalinom i Djidjijem/Vilijamsom kao najvisim igracima. Stimac je empty stats igrac, sto manju ulogu ima - to bolje za ekipu, cim on pocne da "dominira" mozes da se oprostis od ozbiljnijih ambicija. A da ga zadrzavamo kao nekog role player-a bas i nema smisla, posto je za to preskup.

        Comment


        • Saša Obradović: Čović mi obećao takmičarsku ekipu, Miler Mekintajer interesantan, Kalinić veliko ime i igrač

          https://www.mozzartsport.com/kosarka...i-igrac/359536

          Inače, novo ime na tviteru je Lengston Hol.

          A pominje se i da Nedović pregovara sa nama.

          Comment


          • Originally posted by Karamazov View Post
            Saša Obradović: Čović mi obećao takmičarsku ekipu, Miler Mekintajer interesantan, Kalinić veliko ime i igrač

            https://www.mozzartsport.com/kosarka...i-igrac/359536

            Inače, novo ime na tviteru je Lengston Hol.

            A pominje se i da Nedović pregovara sa nama.
            A Alex Hamilton?

            Comment


            • @Sarac, jel ima necega?
              Vidim stavljas njegove hajlajtse na tw i RSB.

              Comment


              • Originally posted by Storm View Post
                A Alex Hamilton?
                Za njega ne znam.

                Šarac najbolje zna, a možda se i on sprda na tviteru.

                Comment


                • Originally posted by Karamazov View Post
                  Za njega ne znam.

                  Šarac najbolje zna, a možda se i on sprda na tviteru.
                  @jimi22

                  Kao CDM i svi ostali slobodni igraci ponudjeni nasem klubu a na strucnom stabu je da odabere.

                  Kao i svake godine sva ona imena koja izlete na raznim mestima obicno se zavrsi sa nekim drugim igracem.

                  Drugo, mi do sada od kako igramo EL smo uvek imali za prvog playa igraca sa El iskustvom, sem LB ali on je ipak imao NBA iskustvo sto je opet za stepenicu vise.
                  Ne verrujem da ce kljuceve dati nekome koji celu karijeru igra KIfla kup.

                  I ne ocekujte nikakve potpise do ne prodju izbori, ne treba Covicu prepucavanja pred izbore na mrezama, odakle pare, VUCIC CIA BIA i ostala prepucavanja na drustvenim mrezama.

                  Pogotovo treba uzeti sa rezervom ovi ino twiterasi sto pisu, mnogo je tu 'sponzorisanih" objava agencija igraca.

                  Comment


                  • Nema sanse da se ime sazna prije nego se sve zavrsi, eventualno dan-dva pred potpis. Vazi i za nase igrače. Sa druge strane za mene nema mirnijeg prelaznog roka, potpuno sam ubjedjen da ce sastaviti dobar roster jer imaju vremena. Nije ni mala stvar to sto Fener pada na 15mil i sto se PAO trese.
                    Imamo sasvim dovoljno vremena da postavimo stvari. Koga Obradovicev tim odabere jasno je da oni znaju najbolje.

                    Comment


                    • Slazem se sa sarcem dok ne prodju izbori nece se nista znati... Pa eto ni komsije nikog nisu doveli... Jesu produzili neke ugovore, ali je sve to na dodjem ti ukoliko izbori ne prodju kako treba...

                      Comment


                      • Po mom misljenju glavno pojacanje bi bio ostanak Bilija Berona. Obije ruke za taj potpis, ajde Bili
                        Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba ali sekiracija ti ne gine.

                        Ljuba Tadić.

                        Comment


                        • Navodno Sasa zeli Berona u timu, samo je pitanje da li i koliko mozemo parirati ponudama iz inostranstva. Virtus je najzagrejaniji, ali evroliga je ipak evroliga. A kako i da ga ne zeli - 40 posto procenat za 3 u evroligi, bokte. Zna Sasa znanje, a Panter trazi 350k.

                          Comment


                          • Avioni, kamioni, milioni, podmetanja, spekulacije, samo zvezda dovodi, kupuje, a klubovi u okruženju i regionu "jadni" nemaju od cega iako imaju najveće budžete u istoriji.

                            Comment


                            • Originally posted by Šarac View Post
                              @jimi22

                              Kao CDM i svi ostali slobodni igraci ponudjeni nasem klubu a na strucnom stabu je da odabere.

                              Kao i svake godine sva ona imena koja izlete na raznim mestima obicno se zavrsi sa nekim drugim igracem.

                              Drugo, mi do sada od kako igramo EL smo uvek imali za prvog playa igraca sa El iskustvom, sem LB ali on je ipak imao NBA iskustvo sto je opet za stepenicu vise.
                              Ne verrujem da ce kljuceve dati nekome koji celu karijeru igra KIfla kup.

                              I ne ocekujte nikakve potpise do ne prodju izbori, ne treba Covicu prepucavanja pred izbore na mrezama, odakle pare, VUCIC CIA BIA i ostala prepucavanja na drustvenim mrezama.

                              Pogotovo treba uzeti sa rezervom ovi ino twiterasi sto pisu, mnogo je tu 'sponzorisanih" objava agencija igraca.
                              Pa jedan od "citiranijih" ovog leta je od nocas ima 2 Twitt-a vezana za nas

                              Nesto posle ponoci
                              chris harper
                              @chrisalucard
                              Red Star is close to a Panathinaikos player.
                              Posle toga krenule masovne spekulacije po forumima i drustvenim mrezama da je Jacob Wiley u pitanju (krenule su skoro informacije da se interesuju Saragosa i neki drugi timovi iz Spanije (cini mi se niko od EL iz Spanije) sto znaci da vrlo verovatno odlazi iz Atine pa su ljudi povezali njegovo ime sa nama zbog ovog Twitt-a).

                              A onda 12 sati kasnije novi Twitt od istog insajdera
                              chris harper
                              @chrisalucard
                              Langston Hall is PAO’s player that Red Star is interesting.Maybe the Serbian reports meant for player in PAO’s list
                              Znaci covek ima informaciju da je Hall-pod ugovorom sa PAO, izgleda jedini koji to zna.
                              Last edited by Borca; 16-06-20, 12:52.

                              Comment


                              • Originally posted by Borca View Post
                                Pa jedan od "citiranijih" ovog leta je od nocas ima 2 Twitt-a vezana za nas

                                Nesto posle ponoci


                                Posle toga krenule masovne spekulacije po forumima i drustvenim mrezama da je Jacob Wiley u pitanju (krenule su skoro informacije da se interesuju Saragosa i neki drugi timovi iz Spanije (cini mi se niko od EL iz Spanije) sto znaci da vrlo verovatno odlazi iz Atine pa su ljudi povezali njegovo ime sa nama zbog ovog Twitt-a).

                                A onda 12 sati kasnije novi Twitt od istog insajdera


                                Znaci covek ima informaciju da je Hall-pod ugovorom sa PAO, izgleda jedini koji to zna.
                                Samo moramo saznati ko je manager od tog Halla, jer po ovome ispada da on ima ugovor sa PAO a da je na pozajmici tamo.Ako je Misko onda je sve moguce.

                                Drugo on je igrao za Promiteas kada i Faye, sto znaci i Tomic je imao uvid u njegove igre pa ga nije angazovao a jeste Fayea, dobro tu vec ulazimo u drugu sferu SKBSBB i FC3.

                                Comment

                                Working...
                                X