Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena zvezda - prelazni rok 2020/21

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by mmajstor View Post
    Nije nemoguce da ga uzmu grobari...
    Kažu grobari da će Voja u Fmp a Paun i Momirov treniraju sa kkp .Paun će valjda u Zemun

    Comment


    • JJ Obrien i Hamilton?

      Sta mislite?

      Comment


      • Hamilton svakako, donosi ono sto nemamo u nasoj prepunoj domacoj centarskoj liniji. Sto je O'Brien-a tice verujem da je Obradovic zainteresovan posto ga je imao u Monaku ove sezone ali ne znam sta donosi dodatno sa pozicije 3/4 (ili 4/3) sto nedostaje Davidovcu.
        Sut mu je isto bio dosta los u ovoj sezoni, a taj "plejmejking" sa visoke pozicije ne znam koliko je bolji od Dejanovog.

        Comment


        • Originally posted by Borca View Post
          Hamilton svakako, donosi ono sto nemamo u nasoj prepunoj domacoj centarskoj liniji. Sto je O'Brien-a tice verujem da je Obradovic zainteresovan posto ga je imao u Monaku ove sezone ali ne znam sta donosi dodatno sa pozicije 3/4 (ili 4/3) sto nedostaje Davidovcu.
          Sut mu je isto bio dosta los u ovoj sezoni, a taj "plejmejking" sa visoke pozicije ne znam koliko je bolji od Dejanovog.
          Po meni nije uopste bolji. Ono gdje dominira jeste igra ledjima ali i Dejan bi tu mogao biti dobar, ima tu lucidnost al na zalost visoko teziste i malo kila za taj posao.
          Inace u nasem rosteru nema igrača da bolje kapira napad od Dejana. Sve vidi, kapira, dodaje na vrijeme rijetko bas inteligentan igrac cak i u odbrani igra solidno.
          Nisam odusevljen sa OBrien al ako ga Sasa dovede znaci samo da ja nemam pojma.

          Comment


          • potpuno se slazem. mislim da su davidovac i dobric pretrpeli najvise nepravde ovih godnina u cz. vecito u borbi za mesto u timu, a neretko su bili jako bitni igraci, posebno u utakamicama kad se lomilo. davidovac je prosle sezone pogodio brdo vaznih suteva i nije imao peoblem da opali trojku kad je gusto. o'brien je snazniji, bolje igra sa niskog posta odatle obicno i deli asistencije. nije mi jasno zasto je potpuno prestao da sutira za tri. u g-ligi je imao relativno solidne procente. ne bi trebalo zaboraviti da tek treba da se dokaze na najvisem nivou, ali sto kazes ako sale misli da mu o'brien treba ok. ne verujem da je neko opterecenje za budjet, jedino sto bi nam u tom slucaju sa davidovcem i njim falilo malo atleticizma i brzine na poziciji 3

            Comment


            • O'Brien je zanimljiv, atipičan igrač. Odlično igra leđima, pokretljiv je, ume da kreira za sebe i za druge. Naročito mi se sviđa što ume da pruži povratni pas za igrače na perimetru.

              Saletu je bio važan igrač u Monaku, i sigurno će umeti da ga iskoristi i kod nas ako ga dovede.

              Vidim da se za centra pominju Hamilton i Džekiri. Sumnjam da nam je ovaj drugi dostupan, ali u svakom slučaju ukazuje na to kakvog igrača tražimo. Pokretljiva, atletska petica (ali ne skraćena), rim protector, PnR, skok pod oba koša. Preostala dva centra će se verovatno birati Kuz vs Štime i Jovanović vs Ristić.

              Comment


              • Originally posted by Locutor View Post
                O'Brien je zanimljiv, atipičan igrač. Odlično igra leđima, pokretljiv je, ume da kreira za sebe i za druge. Naročito mi se sviđa što ume da pruži povratni pas za igrače na perimetru.

                Saletu je bio važan igrač u Monaku, i sigurno će umeti da ga iskoristi i kod nas ako ga dovede.

                Vidim da se za cen za sl.sezonu.ra pominju Hamilton i Džekiri. Sumnjam da nam je ovaj drugi dostupan, ali u svakom slučaju ukazuje na to kakvog igrača tražimo. Pokretljiva, atletska petica (ali ne skraćena), rim protector, PnR, skok pod oba koša. Preostala dva centra će se verovatno birati Kuz vs Štime i Jovanović vs Ristić.
                Ako je Kuza moguce opraviti onda je on siguran. A ako ne, ne bi me zacudilo da ta druga dva centra budu Ristic i Jovanovic. Sumnjam da ce Stimca uopste razmatrati. Plus covek nema ni ugovor s nama za sl.sezonu.
                Last edited by Storm; 14-06-20, 19:33.

                Comment


                • Originally posted by Storm View Post
                  Ako je Kuza moguce opraviti onda je on siguran. A ako ne, ne bi me zacudilo da ta druga dva centra budu Ristic i Jovanovic. Sumnjam da ce Stimca uopste razmatrati. Plus covek nema ni ugovor s nama za sl.sezonu.
                  To da li je moguće vratiti Kuza u formu i jeste ključno pitanje. Sve i da nije, nema šanse da u sezonu uđemo sa Riletom i Jovanovićem kao drugom i trećom opcijom, tanko je to. Ako ne bismo produžavali Štimeta, druga opcija bi onda verovatno bio Odžo, ili bi se možda pokušalo s Ritom na 5.

                  (EDIT: Zaboravih, drugu peticu može da igra i Kuridža, čime bismo dobili i opciju šuta za tri.)

                  Od ovih koji ostaju, najviše me zanima gde Saša vidi Davidovca, jer od toga dosta zavisi na kojim pozicijama ćemo se pojačavati. Vreme je da mu neko stabilizuje ulogu u timu a ne da večito bude džoker.
                  Last edited by Locutor; 14-06-20, 19:54.

                  Comment


                  • Originally posted by Locutor View Post
                    Vidim da se za centra pominju Hamilton i Džekiri. Sumnjam da nam je ovaj drugi dostupan, ali u svakom slučaju ukazuje na to kakvog igrača tražimo. Pokretljiva, atletska petica (ali ne skraćena), rim protector, PnR, skok pod oba koša. Preostala dva centra će se verovatno birati Kuz vs Štime i Jovanović vs Ristić.
                    Dzekiri nema veze sa atletskom peticom i rim protector-om.

                    Comment


                    • Originally posted by Storm View Post
                      Sumnjam da ce Stimca uopste razmatrati. Plus covek nema ni ugovor s nama za sl.sezonu.
                      Štimara uvek ima ugovor s nama za sledeću sezonu.
                      A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                      Comment


                      • Jekiri bi bio top pojacanje, iako sam vise za Dzonija.

                        Comment


                        • Ovaj hamilton je bas ozbiljan igrac

                          Comment


                          • https://www.b92.net/sport/kosarka/ve...nav_id=1695640

                            Comment


                            • Originally posted by Locutor View Post

                              Od ovih koji ostaju, najviše me zanima gde Saša vidi Davidovca, jer od toga dosta zavisi na kojim pozicijama ćemo se pojačavati. Vreme je da mu neko stabilizuje ulogu u timu a ne da večito bude džoker.
                              On ima 25 godina. Vreme je da pokaže da li vredi ili ne.

                              Svake sezone on igra toplo-hladno. Nije konstantan.

                              Problem je i što treneri ne znaju šta da rade sa njim.

                              Tokom sezone igra na svim pozicijima, čak je i centra igrao kod Tomića.

                              Nadam se da će Saša znati šta da uradi sa njim i da ćemo konačno videti od Davidovca ono što svi očekujemo.

                              Comment


                              • Mora i Davidovac malo da poradi na svom telu. Ne moze da se zadise i zacrveni posle jednog minuta kosarke. A i malo malo se nadje na zemlji. Mora prilicno ojacati noge jer ima visoko teziste. Kad ako ne ove godine kada je najveca pauza. Sve ostalo je za 10

                                Comment

                                Working...
                                X