Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena zvezda - prelazni rok 2020/21

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Оће неко појачање па сте почели да пишете на овој теми или сте само променили место препуцавања??

    Comment


    • Originally posted by Triple View Post
      Оће неко појачање па сте почели да пишете на овој теми или сте само променили место препуцавања??
      A koji će nam qrac ? Možda plej ako Hol ne može i dosta više sa teranjam i dovođenjem . Možda se treba samo potruditi da pogledaš u svoje dvorište

      Comment


      • Treba nam plej...moje misljenje i niko vise..
        3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
        6× Montenegrin League champion (2007–2012)
        3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
        2× German League champion (2018, 2019)
        6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
        4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
        2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

        Comment


        • Originally posted by LosmiSK View Post
          Treba nam plej...moje misljenje i niko vise..
          Eto i nas dvojica da se složimo

          Comment


          • Originally posted by Samo Zvezda View Post
            A koji će nam qrac ? Možda plej ako Hol ne može i dosta više sa teranjam i dovođenjem . Možda se treba samo potruditi da pogledaš u svoje dvorište

            Hvala za ovaj video

            Comment


            • Originally posted by Šarac View Post
              Evo i tebi da ponovim kako i Lakiju , malo sam se zajebavao, poslednji sam ja ovde koji ce da pisa po bilo kome u klubu a narocito prema DR. Svakom prema zasluzi,zna se sada sa ove vremenske razdaljine gde je puklo kod Obradovica, ali o tome cemo drugom prilikom kao sto su i mobilni telefoni i odlasci tajno u Vitoriju izasli na videlo kada je trebalo tako ce i ovo sto je bilo za vreme Obradovica gde je zapelo. Sada nije vreme za te stvari nego da se nadamo da ce nas u pustiti unutra barem za dva meseca i da osvojimo sve sto moze da se osvoji ove sezone.
              Gde je to tacno izaslo na videlo?? Ja sem tvojih upisa nisam nigde video da je biloko pisao o tome ikad, verovatno je i Covic rekao,tj sigurno...a vreme ce biti zavisno od uspeha ili neuspeha koje nam neko buduce vreme donese.

              Nema sta ko da objasjava za Obradovica,svi imaju oci...Jos dugo vremena ce proci da se sva sranja ishendluju...jedino sto je dobro jeste da Covara konacno uci iz svojih gresaka pa je preseko odmah....

              Misljenja sam da nam je plej svakakopotreban, nemam poverenja u prva dva pleja,ali vi se nadajte cudu...menije dovoljno da je Radonja tu,posloziceon to kako treba za PO...iza ovu sezonu vise nego dovoljno...i da budemo na oko 13ak pobeda u EL....
              3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
              6× Montenegrin League champion (2007–2012)
              3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
              2× German League champion (2018, 2019)
              6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
              4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
              2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

              Comment


              • Originally posted by Antona View Post
                Ovo sam napisao kad smo doveli Saleta. Sa ove tacke gledista mislim da je ovaj scenario ipak dobar, jer su se sad i najveci Saletovi fanovi uverili da covek nema pojma i da ne moze u istu recenicu sa Radonjom.. O drugim trenerima je glupo i govoriti. Malo Sarac pisa uz vetar, ali procice ga.
                Dekard da nije banovan i on bi tupio kitu... Deki je navikao pa mora .
                A ja?

                Ja uopste ne zelim da pravim takva glupava poredjenja. Isto tako bi bilo opravdano da je i Radonjic dobio otkaz posle Cibone, pa bi onda sta... sada pricali kako on pojma nema i kako nas je ukanalio?
                Situacije su potpuno razlicite kao i okolnosti, tako da ne vidim zasto je neophodno hraniti tu neku sujetnu ljudsku potrebu da se sve stavlja na tas i da je jedini nacin za necije obozavanje to sto ce onaj na drugoj strani tasa ispljuvati i omalovaziti.

                Comment


                • Srećna vam Nova godina!
                  Срећна вам Нова година, бољу 021 годину и здравља вам желим од срца.
                  Укрштаћемо слова као мачеве идуће године.
                  Spoiler
                  Ako mi časi smrti postanu bliski,
                  I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                  Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                  Nije umio da odstupi,
                  Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                  Pao unapred, a ne unazad,
                  I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                  Uračunato i u moj pad.

                  Comment


                  • Originally posted by mmajstor View Post
                    A ja?

                    Ja uopste ne zelim da pravim takva glupava poredjenja. Isto tako bi bilo opravdano da je i Radonjic dobio otkaz posle Cibone, pa bi onda sta... sada pricali kako on pojma nema i kako nas je ukanalio?
                    Situacije su potpuno razlicite kao i okolnosti, tako da ne vidim zasto je neophodno hraniti tu neku sujetnu ljudsku potrebu da se sve stavlja na tas i da je jedini nacin za necije obozavanje to sto ce onaj na drugoj strani tasa ispljuvati i omalovaziti.
                    Ne znam sta za tebe da kazem. Ovo sto si pisao o Obradovicu mogu da razumem jer je barem nekad imao solidne rezultate, i kod navijaca se stvorio konsenzus da je dobro resenje za klub. Ubrzo je bilo jasno da je Sale veliki promasaj a ti si ipak nastavio glavom kroz zid.

                    Djordjevic ti je isto veliki promasaj. Covek ce zavrsiti trenersku karijeru bez titule. To je cirkus.

                    Sad, ti branis Djordjevica i Obradovica a kritikujes Radonju. To veze sa mozgom nema.


                    Ovo poredjenje situacije i okolnosti ti ne stoji jer se radi o istim igracima pa se lepo moze videti kako izgledaju kad ih vodi jedan a kako kad ih vodi drugi trener.

                    Comment


                    • Originally posted by Antona View Post
                      Ne znam sta za tebe da kazem. Ovo sto si pisao o Obradovicu mogu da razumem jer je barem nekad imao solidne rezultate, i kod navijaca se stvorio konsenzus da je dobro resenje za klub. Ubrzo je bilo jasno da je Sale veliki promasaj a ti si ipak nastavio glavom kroz zid.

                      Djordjevic ti je isto veliki promasaj. Covek ce zavrsiti trenersku karijeru bez titule. To je cirkus.

                      Sad, ti branis Djordjevica i Obradovica a kritikujes Radonju. To veze sa mozgom nema.


                      Ovo poredjenje situacije i okolnosti ti ne stoji jer se radi o istim igracima pa se lepo moze videti kako izgledaju kad ih vodi jedan a kako kad ih vodi drugi trener.
                      Srecna i tebi nova godina.

                      Kako mislis branim Djordjevica i to jos na Zvezdinoj temi?
                      Od cega to treba on da se brani, i zbog cega bi ja branio bilo koga pa i njega?

                      Ako se slozimo da je Radonjic nakon cele prve sezone bio potpuni promasaj onda mozemo da se slozimo za to isto i za Obradovica nakon prvih 6 meseci. Nemam ja bilo koga sta da branim sem da se drzim zdravog razuma, a ponajmanje razloga da kritikujem Radonju, zasto bih to radio?

                      E a sad idem da otvorim dunju.

                      Comment


                      • Bice nekima ovo mnogo mucna sezona. :-)
                        3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                        6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                        3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                        2× German League champion (2018, 2019)
                        6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                        4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                        2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                        Comment


                        • Izmedju idolopoklonika i hejtera biram Zvezdu i ljubav prema njoj. I ko joj donese dobro za mene je car. Uopste me ne zanima njegovo ime i prezime. Aj srecno svima u 2021.

                          Comment


                          • Originally posted by Storm View Post
                            Izmedju idolopoklonika i hejtera biram Zvezdu i ljubav prema njoj. I ko joj donese dobro za mene je car. Uopste me ne zanima njegovo ime i prezime. Aj srecno svima u 2021.
                            Srecno i tebi brate Storm.

                            I Losmiju zelim da nadje neku pravu ljubav.

                            Comment


                            • Srećna nova 2021 svim forumasima
                              Da se sve unormali i da se konačno vratimo u hale

                              Comment


                              • Srećna Nova Godina
                                Svima zdravlja i uspeha želim.
                                Živeli

                                Comment

                                Working...
                                X