Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena zvezda - prelazni rok 2020/21

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ne zajebavaj FKCZ, nije smešno.
    Spoiler
    Ako mi časi smrti postanu bliski,
    I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
    Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
    Nije umio da odstupi,
    Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
    Pao unapred, a ne unazad,
    I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
    Uračunato i u moj pad.

    Comment


    • Ovo je omaž svim insajderima svih foruma i tvitera pošto se zadnjih godinu dana ozbiljno blamiraju u svojim informacijama.

      Tegeltija je jedini i prvi objavio za Obradovića, koliko god bio loš s njim, čovek je tu profi.

      Comment


      • Originally posted by FKCZ View Post
        Ovo je omaž svim insajderima svih foruma i tvitera pošto se zadnjih godinu dana ozbiljno blamiraju u svojim informacijama.

        Tegeltija je jedini i prvi objavio za Obradovića, koliko god bio loš s njim, čovek je tu profi.
        Ko je bre profi ? Pa on bi jedva docekao da nas Sasa ne daj Boze , otkaci . Tek tad bi video koliko je profi .

        Comment


        • Ma on je degenerik kakvog nema, ali su mu informacije, kad ne spinuje, dobre.

          Kazu novi jaguar, novi stan, zato je ovoliko agresivan i nekulturan, treba sve to zaraditi.

          Comment


          • Originally posted by FKCZ View Post
            Ma on je degenerik kakvog nema, ali su mu informacije, kad ne spinuje, dobre.

            Kazu novi jaguar, novi stan, zato je ovoliko agresivan i nekulturan, treba sve to zaraditi.
            Не бих да улазим у детаље свега побројаног али што се тиче агресивности и некултуре , то му је сигурно на врху . Извињавам се на томе што прескачемо тему али нисам просто могао да не прокоментаришем .

            Comment


            • Иначе добродошлица Саши Обрадовићу и пуна подршка у даљем раду са нашом Звездом . Биће му потребна познајући циганију .

              Comment


              • Tegeltija ima info ali mu mrznja ne dopusta da se čestito bavi svojim poslom

                Comment


                • Cenim da je dovoljno pominjanja tog degenerika na ovoj temi

                  Comment


                  • Dobrodošlica Saletu i puna podrška. Ja sam nekako i mislila da nema šanse da se Radonjić vrati, ipak je sujeta čudo. Sad može da se sklapa tim. Srećno Sale.

                    Comment


                    • Jeste Covic sujetan lik, ali ovog puta mislim da nije to odlucilo. Nije doveo losijeg trenera vec u najmanju ruku trenersko ime iste tezine kao Radonjino. Ne moze mu se prigovoriti.

                      Comment


                      • Podrska Ćokiju za izbor trenera,sad čekamo izbor igrača!

                        Comment


                        • Ne znam zaista pozadinu njihovog sukoba ali iskreno meni je draze sto je dosao Obradovic. Treba nam nesto novo. Nadam se da ce Obradovic imati slobodu.biranja igraca i da neke igrace necemo vise gledati u nasem dresu( covica jr, Odza,npr..)

                          Poslato sa MYA-L41 pomoću Tapatoka

                          Comment


                          • Meni jeste drago što će S.Obradović zasesti na klupu ali bi mi takođe bilo vrlo drago i da je DR na toj klupi, a najsrećniji bih bio da su obojica tu a DR da radi samo defanzivu jer za to je tata mata.
                            Spoiler
                            Ako mi časi smrti postanu bliski,
                            I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                            Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                            Nije umio da odstupi,
                            Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                            Pao unapred, a ne unazad,
                            I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                            Uračunato i u moj pad.

                            Comment


                            • Ja sam zadovoljan sto je dosao Obradovic. Svakako bi bio srecniji da je Radonjic ali ni ovako nisam nezadovoljan. Konacno ozbiljan trener.
                              Nego ziv nisam da vidim kakav ce igracki kadar da bude. Mi imamo gomilu igraca pod ugovorom ali prateci Sasine ranije ekipe ne znam da li bi mu ijedan odgovarao, njegovom sistemu igre. Obicno su tu neke smallball petorke sa trojicom niskih koji umeju sa loptom(mi imamo tu Dzenkisa samo) i dvojicu pokretljivih visokih(ovde mozda Simanic upada u taj kriterijum, Gist svakako ali koliko sam razumeo on je bivsi). Da li ce Sasa da se prilagodi nama(igrackom kadru) ili cemo mi njemu?

                              A nama centarska linija Kuzmic, Ristic, Stimac, Jovanovic, Odzo...

                              Comment


                              • Rit potpisuje.
                                Panter izgleda da odlazi jer trazi dosta vise od onoga sto mu nudimo.
                                Pored Kuzmica pitanje je da li cemo imati jos nekog takvog gabaritnijeg centra, a svakako ocekujem pojacanje unutra.

                                Comment

                                Working...
                                X