Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena zvezda - prelazni rok 2020/21

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • @sarac mozes li mi pustiti pp, posto ja tebi ne mogu...

    Comment


    • Nije bitno koliko je kojih u rosteru već kakvi su ljudi.
      Spoiler
      Ako mi časi smrti postanu bliski,
      I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
      Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
      Nije umio da odstupi,
      Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
      Pao unapred, a ne unazad,
      I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
      Uračunato i u moj pad.

      Comment


      • @Sarac, kada Terry stize u Beograd?

        Comment


        • Što se tiče ovog Terija, jasna je namera kakvog centra hoće Obradović.

          Dakle nije se dovodilo po imenima, već po karakteristikama igrača.

          Očigledno je da Sale zna šta hoće, pustite ga da radi, nek gradi svoje, verujem u njega danas više nego što sam verovao u Karija kad je došao u prvom mandatu.

          Comment


          • Originally posted by Jimi22 View Post
            @Sarac, kada Terry stize u Beograd?
            Tokom sledece nedelj

            Comment


            • Sarac, daj neku zagonetku da razbijamo glavu ko je pg/sg bomba...

              Comment


              • CP, nije 13.

                Comment


                • Originally posted by Jimi22 View Post
                  CP, nije 13.
                  Spominjao je Sarac Finiks i zavrsetak nastupa u Orlandu.

                  Comment


                  • Originally posted by L a z a R View Post
                    Izvini sto koristim tvoj post, ali često se uzima ovaj za neka poredjenja.
                    Tamo je i Vrabac bio igrač. Ništa nije toliko loše što Koljenšići, Ilije, Jurasi nemogu popraviti,niti dobro što neće pokvariti.
                    Taj lgrač pravi po 4-5 faula samo kod postavljanja blokova,naravno ni jedan mu ne sviraju.
                    Igrao je i EC, više nego dobro.
                    A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                    Comment


                    • Originally posted by Borca View Post
                      Spominjao je Sarac Finiks i zavrsetak nastupa u Orlandu.
                      Jedino Cameron Payne, lijevak, odlican pregled igre, al on je igrao dobro u balonu, nisu ni jedne izgubili, malo mi je nerealan.

                      Comment


                      • Javlja mi se,
                        Lamar Peters

                        Comment


                        • Bice ponovo igrac kojeg niko ovde ni na jednom drugom mestu nije spomenut, kao sto Terija 95 % navijaca prvi put culo kada je objavljeno.
                          Nekada je lepo iscekivati nepoznato, nego imati sve na gotovo.

                          CP ima dvogodisnji ugovor, i da nije tako odigrao kao sto jeste vec bi dobio broj kod nas, Jimmie 22 vec sam ti napisao da promenis " goluba pismonosu" mnogo ti kasni sa info
                          Last edited by Šarac; 19-09-20, 14:11.

                          Comment


                          • Puna podrška treneru kao i svakom do sad.
                            “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                            Comment


                            • Originally posted by Victor BG View Post
                              Jedino Cameron Payne, lijevak, odlican pregled igre, al on je igrao dobro u balonu, nisu ni jedne izgubili, malo mi je nerealan.
                              Da na njega sam mislio ali Sarac napisa da je dobio ugovor izgleda od Finiksa (po igrama u Orlandu je i zasluzio svakako).

                              Inace nas pomocni trener/skaut je danas okacio ovaj video na svom skauting kanalu na Youtube

                              https://www.youtube.com/watch?v=W_kUywsf1aQ

                              Comment


                              • Originally posted by Borca View Post
                                Da na njega sam mislio ali Sarac napisa da je dobio ugovor izgleda od Finiksa (po igrama u Orlandu je i zasluzio svakako).

                                Inace nas pomocni trener/skaut je danas okacio ovaj video na svom skauting kanalu na Youtube

                                https://www.youtube.com/watch?v=W_kUywsf1aQ
                                Ne sviđa mi se al nikako. Kapiram ideju sad kad je Teri doveden al ne leže mi play igraci koji imaju sut onemotion sa cela uz minimalan naskok sa nekim nepravilnim balansom i ispruzenim nogama. To nikako ne može biti konstantan suter iako mu shooting chart pokazuje zavidne procente sa cela i 45° na lijevo.
                                Ne vidim tu atletiku kada je finisiranje prodora u pitanju, prosto nije moj tip al kapiram da je neka detaljna analiza dovela do spoznaje da je odlican fit na ovaj roster i tip igre koju cemo forsirati.
                                Nemam ni najmanje dileme da ce u skladu sa mogucnostima nas strucni stab izabrati najbolje moguće na tržištu.
                                Ja od PG volim tehniku, pregled igre kao Rocesti/MWill
                                SG kao sto igra Beron
                                SF kao sto je bio Schilb/Stratos
                                PF Quincy/Deon Thompson
                                C od centara volim da zna da pravi blokove, zagradjuje reket, da ima ledjnu tehniku gdje bi pri udvajanju davao dobar pas na slasere ili slobodnog za 3p
                                Tako ja zamisljam neke idealne uloge u timu po staroj skoli.
                                Danas to vise nema mnogo veze, svi trce svi dodaju, svi skacu svi preuzimaju i sutiraju i generalno se igra brze sa nekim idejama o brzoj tranziciji i Sale prati taj trend i dobro mu ide.

                                Comment

                                Working...
                                X