Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena zvezda - prelazni rok 2020/21

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Dobro nam došao!

    Comment


    • Deluje dobro da budem iskren...
      3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
      6× Montenegrin League champion (2007–2012)
      3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
      2× German League champion (2018, 2019)
      6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
      4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
      2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

      Comment


      • Originally posted by LosmiSK View Post
        Deluje dobro da budem iskren...
        Ugovor na dve godine...lep broj izabrao #33 .Neka bude kao Maik u prvom mandatu u drugoj sezoni

        Last edited by Samo Zvezda; 17-09-20, 18:54.

        Comment


        • Skocko, zastita obruca, sjajan roll iz pika. Kuzma je teskas kad bude trebala rovovska borba i dobro je da su potpuno razliciti.
          Kod preuzimanja u odbrani niko ga od bekova nece lako pretrcati

          Comment


          • Originally posted by Samo Zvezda View Post
            Ugovor na dve godine...lep broj izabrao #33 .Neka bude kao Maik u prvom mandatu u drugoj sezoni

            Opasan defanzivan tim. Nisam ga bas gledao, ali deluje da je dobro pojacanje i ono sto nam treba. On ej studirao na NCAA2 i bas se dobro probio, bode oci sigurna realizacija od 70% za dva u Turskoj ligi. Ni bacanja nisu losa, dobra odbrana, pokretan....

            Sa grobljem ce biti 65-57 rezultat mogu reci na prvu da mi se svidja ovaj momak.
            3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
            6× Montenegrin League champion (2007–2012)
            3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
            2× German League champion (2018, 2019)
            6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
            4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
            2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

            Comment


            • Tresla se gora... Srecno nam bilo u svakom slucaju.

              Comment


              • Evo jednog kratkog pregleda novog pojačanja

                https://youtu.be/3OSybnEyJW0
                “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                Comment


                • Originally posted by Storm View Post
                  Tresla se gora... Srecno nam bilo u svakom slucaju.
                  Iskreno , prvi put sam pogledao ove klipove kad se pisalo da će u kkp , pa u Bajern . Verovatno je Nnoko bio bolje rešenje ali šta da se radi . Ovaj je mlađi , ugovor na dve sezone ...

                  Comment


                  • Originally posted by Samo Zvezda View Post
                    Iskreno , prvi put sam pogledao ove klipove kad se pisalo da će u kkp , pa u Bajern . Verovatno je Nnoko bio bolje rešenje ali šta da se radi . Ovaj je mlađi , ugovor na dve sezone ...
                    Podrska, naravno. Samo nas nalozise sa kojekakvim el zverima, pa dovedosmo decka iz Hapoela. Imam ja potpuno poverenje u Sasu, samo mi treba malo da se naviknem. Ovo je ipak skromnije pojacanje, bar za pocetak. U perspektivi moze da bude pun pogodak. Nadam se da hoce.
                    Last edited by Storm; 17-09-20, 19:32.

                    Comment


                    • Klonirani Mozli.

                      (Što nije ništa loše, šta više, upravo suprotno)
                      A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                      Comment


                      • 26 ili 28 godina, i nije presudna razlika, a razlika da li je iz EL ili ne jeste.
                        Imam strepnju s obzirom da dolazi iz nižerazrednog izraelskog kluba.
                        Da sačekamo prve partije.
                        “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                        Comment


                        • Mi na ovim pripremama podsećamo na Majami.

                          Teri će biti naš Adebajo.

                          Comment


                          • Originally posted by dekkard View Post
                            26 ili 28 godina, i nije presudna razlika, a razlika da li je iz EL ili ne jeste.
                            Imam strepnju s obzirom da dolazi iz nižerazrednog izraelskog kluba.
                            Da sačekamo prve partije.
                            Da li je iko na ovom svetu osim ovdasnjih ljubitelja kosarke sa ovog prostora culo za ekipe Mega Bemax?
                            Kako li se osecaju sada navijaci Denvera koji su tada se smejali potpisu nekog igraca tamo iz neke ekipe sa pink dresovima.

                            Dosta nam je a svakako i Sasa je tog misljena tih igraca iz timova jakog imena. Ovaj potpis je jos jedan dokaz ko se pita u KKCZ oko pojacanja. Gledaju se kvaliteti tog igraca a on je inace pravo iz USA dosao u Izrael a ne iz Bangladesa ili Pakistana da pika kosarku.

                            Posle proslogodisnjeg potpisivanja "imena" svakim danom sam sve srecniji sto svi forumasi ovde i na drugim mestima moraju da guglaju ovog igraca osim neprikosnovenog poznavaoce kosarkasa u Evropi mog druga Losmisk koji je po njegovom upisu blago iznenadjen ali i zadovoljan. Kada je on zadovoljan i ja sam jos vise.

                            Comment


                            • Sto volim kad se ovako dovede neko ispod radara, a kad ne deluje da je prvenstveno neka menadzerska kombinacija iako mozda ima i toga.

                              Svakako je kljucno to sto imam poverenja u onog ko dovodi, da je tu i dalje Sakota osetio bih neki svrabez izmedju nogu.
                              Last edited by mmajstor; 17-09-20, 20:24.

                              Comment


                              • Daleko od toga da je ispod radara....odlicno pojacanje, pokretljiva vertikala, atleta...dobar karakter. Odlican potpis.

                                Comment

                                Working...
                                X