Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena zvezda - prelazni rok 2020/21

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by dekkard View Post
    Prilično je kompatibilan Radanov sa ostalim igračima iz rostera. Po meni su tu najveće rupe Dobrić i Lazić, mada ne isključujem mogućnost da kod Saleta i oni budu bolje izgledali.
    Davidovac je dosta specifičan igrač, vrlo čudna kombinacija 2/1 igrača i 4 u small ball varijanti, najmanje je nekako 3 što bi se očekivalo da igra najviše s obzirom na fizionomiju.
    Mislim da se na ovoj poziciji najbolje i pokazao, brzina koja mu je problem na spoljnim pozicijama tu uopste nije, a dobro se pokazao i u odbrani sa te pozicije.

    Comment


    • Bravo za Obradovica, doveo je Uskokovica, Radanova za sad iz filijale. Uskokovic sa sve Radanovim bi trebali da iskoriste ovu sansu. Nadam se da ce biti strpljenja sa njima, dati im sansu kao sto je Radonjic nekada davao, pa ko iskoristi.

      Bice ovo fino, samo treba strpljenja. Ocekujem pleja i jednog kvalitetnog igraca ispod obruca, to je minimum, naravno da se ne zovu Filip, Duo Lipa ili Vladimir...treba nam suvog kvaliteta.
      3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
      6× Montenegrin League champion (2007–2012)
      3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
      2× German League champion (2018, 2019)
      6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
      4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
      2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

      Comment


      • Rit se prvi pominjao da ce biti prekomandovan iz fmp-a, a nama dodjose i Radanov i Uskokovic pre njega.

        Comment


        • Za Radanova mi je ok, što se tiče Uskokovića nisam baš oduševljen što je prešao kod nas, ali kapiram da će biti treći plej pa aj da vidimo.
          Što se tiče Reatha, indiferentan sam prema njemu, ako dođe super ako ne dođe opet super biće igrača ko šaše zbog neigranja G-League pa će moći da se probere.
          “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

          Comment


          • Uskokovic Boze dragi, pot je medzik za njega

            Comment


            • Zato se voli Zvezda.Kako vreme i situacija nalaze, skromno, plus zalog za buduća vremena.
              Nadam se i ocekujem potpis Djordjevica, a tu su Ilija, Koljensic, Jovčić, Juras, da ih čeliče.
              Veliko bravo za strucni stab i rukovodstvo kluba.
              Kako kazu Muta, novinar i ekipa "eto im neka igraju, eto im sve".
              Dostojanstveno samo.

              Mi beše igramo najelitnije takmičenje na kontinentu?
              Last edited by L a z a r; 30-07-20, 20:09.

              Comment


              • Originally posted by Šarac View Post
                Samo mala ispravka, Kuzmic umesto Ristica verovatno

                Simonovic pre nego Dangubic
                Uskokovic ovde ce verovatno uci isto, po meni doci ce verovatno jos jedan kombo bek stranac posto je Nedovic otpao.

                To bi bilo to pa doselekcija ako bude potrebe tamo oko NGodine.
                Ceka se jos Reath.

                Moj upis od 1 jula.

                Samo kazem.

                Comment


                • Originally posted by Šarac View Post
                  Ceka se jos Reath.

                  Moj upis od 1 jula.

                  Samo kazem.
                  i jos jedan bek, spisak postoji

                  Comment


                  • Originally posted by Šarac View Post
                    Ceka se jos Reath.

                    Moj upis od 1 jula.

                    Samo kazem.
                    Ima i onih o Stimcu,Pangosu i Dangubicu, ovo si pogodio..da ne kazm Bingo

                    Salim se ja malo, no1 si insajder, zli jezici bi rekli direktno iz Zeleznika
                    3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                    6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                    3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                    2× German League champion (2018, 2019)
                    6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                    4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                    2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                    Comment


                    • Da se vratimo na temu, kreativci iz KKCZ opet kidaju! Ovo predstavljanje igrača je level iznad što smo dosad viđali. Sve pohvale!
                      “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                      Comment


                      • Originally posted by LosmiSK View Post
                        Ima i onih o Stimcu,Pangosu i Dangubicu, ovo si pogodio..da ne kazm Bingo

                        Salim se ja malo, no1 si insajder, zli jezici bi rekli direktno iz Zeleznika
                        Ako sam napisao 1 jula Kuzmic pre Ristica, i ono dete iz skole kosarke sa 5 godina znada tu nema mesta za Stimca, sto je i Obradovic svojom izjavom pre neki dan i potvrdio. Ako napisem Simonovic pre Dangubica, ne znam zasto ubacujes Dangubica u pricu.Jedno su planovi tamo pocetkom juna bili sa jednim trenerom, Dangubic bi bio nas igrac da je LEGENDA trener, ali posto nije onda Dangubic je otisao za vece pare klubu koji mu je srcu miliji.

                        Pangos je bio blizu ali prelazni rok je ziva stvar te se nacelni pristanak i prihvatanje uslova vrlo brzo pogaze kada su zelene novcanice u pitanju.Nema ljutnje, samo se nadam da cemo naci mozda i boljeg na tom mestu.

                        A ti nadji negde neku hladovinu, vruce je napolju nemoj jos da se nerviras oko KKCZ.

                        Loyd, Nnoko,niko nije ni imao nagovestaj da ce se dovoditi, za Waldena se znalo 10 dana pre zvanicnog potpisa, Hall se isto spominjao ali kao jedna od opcija ( doduse ja ga nisam spominjao).

                        Ja i Reatha ocekujem da bude u 15 a ne neki mamojebac kojeg ti prizeljkujes, Djordjevic ce skoro pa sigurno ostati kao prva petica u FMPu.

                        Neka Phoenix Sunsi ispadnu sto pre mozda i play nam dodje i ranije nego sto smo planirali

                        Sto se tice tvojih najava, mi samo cekamo da DODIK vidi pare na racunu za obestecenje APICA i eto ga kod nas.
                        Last edited by Šarac; 31-07-20, 07:27.

                        Comment


                        • Jedan sam od retkih koji se ne lozi na ta dovodjenja i meni ne moras da se pravdas, samo mi je malo upalo u oko. Primili su i tebe za Radonj pa se vadis....Kad sam bolje iskontruisao situaciju bolje sto nije dosao i sto nisi bio u pravu.

                          Kameron Pejn?

                          Nek dodje ko god hoce samo da pocne da se igra, velika je zalost sto do sl godine nece bti publike.

                          Ako imas neke podatke kad ce izaci sezonske karte u prodaju, moze to biti neki vid pomoci klubu od strane navijaca...I da li su lupili novi dizajn na solje, posto se valjaju jedne t iste godinama...Mogli bi simbolicno da stave Deja na jednu

                          Elem, timvapi za jednim predrkanim plejom i po meni jednim inside igracem posto sumnjam da je Kuzmic sposban za kvalitetnu kosarku, ali da vidimo.

                          Sto se tice Apica, kako sam to napisao tako sam lupio i demant cim sam proverio....Jos jedan igrac koji je osetio sjebavanje karijere zarad novaca i obestecenja i raznih kombinacija...nadam se da Djordjvic nece biti isto tako prodat...

                          Usput, moze li napisati koliko igraca KKCZ ima na platnom spisku i koga sve placamo u FMP-u i uopsteno...
                          Last edited by LosmiSK; 31-07-20, 10:38.
                          3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                          6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                          3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                          2× German League champion (2018, 2019)
                          6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                          4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                          2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                          Comment


                          • Originally posted by Šarac View Post
                            Neka Phoenix Sunsi ispadnu sto pre mozda i play nam dodje i ranije nego sto smo planirali
                            Znaci Cameron Payne? Video sam da je pominjan po Twitter-u pre nekoliko dana, ne secam se da li si i ti ucestvovao u komentarima.

                            Comment


                            • Originally posted by Borca View Post
                              Znaci Cameron Payne? Video sam da je pominjan po Twitter-u pre nekoliko dana, ne secam se da li si i ti ucestvovao u komentarima.
                              Nama tu može biti dostupan samo Džejlen Lek. (Jalen Lecque)
                              Spoiler
                              Ako mi časi smrti postanu bliski,
                              I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                              Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                              Nije umio da odstupi,
                              Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                              Pao unapred, a ne unazad,
                              I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                              Uračunato i u moj pad.

                              Comment


                              • Nadjoh sad negde informaciju da je Payne valjda potpisao ugovor na 2 godine.

                                Comment

                                Working...
                                X