Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena zvezda - prelazni rok 2020/21

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by LosmiSK View Post
    Gist ce sa Dejom na Vracar i kafane da odmara i krcka lovu. Te price oko Fenera su smesne, bas sumnjam da ce njega Kokoskov uzeti.
    Pa po meni treba da se razmotri njegov slučaj. Čovek je igrao ekstra prvu petinu sezone. Da li se kasnije zbog smena trenera i verovatno kombinacije velikog broja utakmica sa njegovim godinama "istrošio". Sad je drugačiji slučaj imamo veći broj igrača koji mogu da ga zamene. Samo je njegova plata problem to je evidentno.

    Comment


    • Originally posted by sinišamali123 View Post
      Pa po meni treba da se razmotri njegov slučaj. Čovek je igrao ekstra prvu petinu sezone. Da li se kasnije zbog smena trenera i verovatno kombinacije velikog broja utakmica sa njegovim godinama "istrošio". Sad je drugačiji slučaj imamo veći broj igrača koji mogu da ga zamene. Samo je njegova plata problem to je evidentno.
      Pitanje je da li je to zavrsena prica. To niko ne zna. Licno bi bilod dobro da ostane, alicena jeste problem mozda...ali on ima vazeci ugovor i pitanje ko ce mu isplatiti tepare i kome treba uopste u rosteru. Videcemo...Sarac nista ne govori o tom slucaju...
      3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
      6× Montenegrin League champion (2007–2012)
      3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
      2× German League champion (2018, 2019)
      6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
      4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
      2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

      Comment


      • Sarac sta god da napise o tom slucaju ti neces verovati sem ako napisem da mu je Covic isplatio i ovu sezonu u kompletu da sedi kuci a to sa sobom povlaci toliko novih teorija sa tvoje strane.

        Tako da bilo kakvo pisanje sa moje strane ce izostati ubuduce u vezi bilo cega. Mirnija mi glava, vremena sve manje pogotovo na uzaludnom udaranju po tastaturi, kako ovde tako i na drugim mestima.

        Dzabe gluvom vikati i coravom mahati.

        Comment


        • Originally posted by Šarac View Post
          Sarac sta god da napise o tom slucaju ti neces verovati sem ako napisem da mu je Covic isplatio i ovu sezonu u kompletu da sedi kuci a to sa sobom povlaci toliko novih teorija sa tvoje strane.

          Tako da bilo kakvo pisanje sa moje strane ce izostati ubuduce u vezi bilo cega. Mirnija mi glava, vremena sve manje pogotovo na uzaludnom udaranju po tastaturi, kako ovde tako i na drugim mestima.

          Dzabe gluvom vikati i coravom mahati.
          Necu nista komentarisati ako kazes njegovu i sudbinu Brauna, tacno da kazes da je sve oprosteno Necu vise spominjati Radonjica za ovu sezonu, Dangubica, Pangosa a ni onog stranog spoznora.
          3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
          6× Montenegrin League champion (2007–2012)
          3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
          2× German League champion (2018, 2019)
          6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
          4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
          2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

          Comment


          • Саша Обрадовић: И даље пратимо дешавања на тржишту
            После тестирања и мини карантина, црвено-бели ће 11. августа, на некој од планина, кренути са радом

            Долазак играча почетком августа, тестови на вирус Ковид-19, тестови физичког и здравственог стања, а онда и одлазак на припреме, на неку од српских планина.

            То је план према коме Црвена звезда пали моторе за наредну сезону. Сваки даљи корак зависиће од многих фактора, пре свега од епидемиолошке ситуације у Европи која ће се одразити и на организацију пријатељских турнира.

            Колико такве околности утичу да планирање и рад струке сувишно је и говорити. Управо због тога, Саша Обрадовић је ситуацију сагледао из тотално другачијег угла.

            - Не смем да будем оптерећен праксом који план нисам успео или нећу успети да спроведем, већ како да из дате ситуације извучемо максимум за екипу и да при томе сачувамо здравље играча. И на том пољу ће се препознати победници. Видеће се ко је више дисциплинован, ко је спреман да физички и психички изнесе све изазове. А биће их доста - рекао је шеф струке Црвене звезде.

            До поласка на припреме, Обрадовић ће на располагању имати све играче под уговором, домаће и странце.

            - Са свим играчима сам обавио разговоре и направљен је план долазака. Дефинисан је сваки детаљ, уз максималну кооперативност сваког појединца. Имали смо посебну пажњу према Лојду, Ноку и Симоновићу који су играли завршнице шампионата у Шпанији и Немачкој, али то је разлика у свега неколико дана. У сваком случају, сви 11. крећемо на планину.

            Према речима Обрадовића, да ли и које потезе ће црвено-бели вући на тржишту, зависиће од слике која се добије током тренажног процеса.

            - И даље пратимо дешавања на тржишту. Доста је ту непознаница и због промена календара у Америци. Сада је и питање да ли ће се играти Развојна лига, што значи да ће велики број играча нагрнути у Европу, а то значи и да ће бити повољније да се ангажују. Већ их има доста слободних и од прошле године. У сваком случају, жеља нам је да кроз тренинге мало искристалишемо ситуацију, па да у складу са тим истражујемо друге опције.
            Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba ali sekiracija ti ne gine.

            Ljuba Tadić.

            Comment


            • Ako se traži kombo na 4/5 Ray Spalding bi bio dobro rešenje. Mllad moze jos da napreduje. Malo kuburi sa sutem ali to se da popraviti.

              Comment


              • Može u FMP.
                “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                Comment


                • Aleksa Radanov zvanično u Zvezdi

                  Comment


                  • Dzaba. Simanu molimo Boga za draft, Djordjevic da se kali jos godinu dana pa ako slucajno uleti ponuda..al zato Rit bomba. Meni to neverovatno..
                    3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                    6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                    3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                    2× German League champion (2018, 2019)
                    6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                    4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                    2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                    Comment


                    • Originally posted by Jose Paolo Guerrero View Post
                      Aleksa Radanov zvanično u Zvezdi
                      Odličan potpis, rezultat predanog rada i potvrda kvaliteta u Zvezda - FMP sistemu.
                      Dobrić, Davidovac, Simanić, Reath, nadam se i Đorđević, pregršt igrača sa jednog mesta i potencijal kojeg nema nigde u regionu.
                      “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                      Comment


                      • Radanov realno nije ni za mornar, a ne za Zvezdu... Neki cvetkovic-tejic nivo

                        Comment


                        • Originally posted by Czbg9 View Post
                          Radanov realno nije ni za mornar, a ne za Zvezdu... Neki cvetkovic-tejic nivo
                          To može da kaže samo neko ko ga nije ni jednom pogledao prošle sezone

                          Comment


                          • To sam i ja mislio, doduse ajde da kazemo gledajuci covkinsa svaki drugi igrac mi je delovao kao vanzemaljac... Videcemo sad, al zaista ne moze lik da se poredi ni sa dobricem ni sa davidovcem...

                            Comment


                            • Originally posted by Czbg9 View Post
                              To sam i ja mislio, doduse ajde da kazemo gledajuci covkinsa svaki drugi igrac mi je delovao kao vanzemaljac... Videcemo sad, al zaista ne moze lik da se poredi ni sa dobricem ni sa davidovcem...
                              Tako je, donosi nesto drugo u igri u odnosu na njih dvojicu tako da ima mesta za sve. Davidovac po meni najvise na poziciji 4.

                              Comment


                              • Prilično je kompatibilan Radanov sa ostalim igračima iz rostera. Po meni su tu najveće rupe Dobrić i Lazić, mada ne isključujem mogućnost da kod Saleta i oni budu bolje izgledali.
                                Davidovac je dosta specifičan igrač, vrlo čudna kombinacija 2/1 igrača i 4 u small ball varijanti, najmanje je nekako 3 što bi se očekivalo da igra najviše s obzirom na fizionomiju.
                                “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                                Comment

                                Working...
                                X