Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena zvezda - prelazni rok 2020/21

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • To više govori koliko je CZ veliki klub.

    Čovek koji se mučio protiv KKP i Dzikica koji je imao budžet od 700k. O Ciboni i dva i po čoveka i da ne govorimo.
    O užasno skupim promašajima isto.

    Uzeo pare u CZ i Bajernu, sada neka uživa na Vračaru pa onda u neku Osaku, Seul da ga uvalja Miško.

    Comment


    • Hvala Radonjicu za sve, izdigli smo se, postali opasna pretnja u EL a sigurica u ABI, da je bio ziheras-jeste al to smo valjda i trazili.
      E sad, sve to se meni ni malo nije svidjalo al kapiram da je shodno budzetu bilo jedino moguce da se igra. Trofeji se broje on ih donosio. Hvala mu al ja bih sad nesto drugo da gledam. A i nacin kako se ponjeo prema klubu koji mu je pruzio afirmaciju mi se ne dopada.
      Tako da bih sad volio da Obradovic dobije istu sansu i da nam potraje u trofejnim sezonama koje nam dolaze.

      Comment


      • O tome kako je tajno pregovarao s Baskonijom i da ne govorimo.

        Mnogo je više njemu CZ dala, ne postoji klub u Evropi koji bi mu oprostio Cibonu i Uniks.

        Comment


        • Gde se gasi ovaj covek. Ostao sam bez teksta
          3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
          6× Montenegrin League champion (2007–2012)
          3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
          2× German League champion (2018, 2019)
          6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
          4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
          2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

          Comment


          • Mora neko da edukuje nove ljubitelje košarke iz daleke 2011. Nije lako ali mora se.

            Comment


            • Originally posted by FKCZ View Post
              O tome kako je tajno pregovarao s Baskonijom i da ne govorimo.

              Mnogo je više njemu CZ dala, ne postoji klub u Evropi koji bi mu oprostio Cibonu i Uniks.
              Ne postoji deo navijaca koji bi mu oprostio titule, pune dvorane, uspehe kao pojedini, navijaci,, Zvezde.

              Poslato sa MAR-LX1A pomoću Tapatoka

              Comment


              • Nije lako izgubiti s 30 razlike od penzionera Šakote, treba znati.

                Comment


                • Te sezone je Gudura bio neko ko se gurao a Dobric je bio poslednji back up u timu.

                  koji tim menja rotaciju u sred prvenstva, bukvalno nijedan. Simanic se bojao svoje senke i sad jedva uzima suteve a tad je imao 18g.

                  Ne znam da li si pratio njega na under prvenstvima, bio je uzasan. Ima neku blokadu i mozes ga jebati. Kad to prevazidje, bice nesto od njega.

                  On ni u FMP nije znao da se nametne...zestok problem u glabi ima, nar ja mislim.
                  Čekaj jbt , pa ti si krenuo sa pričom da mladim igračima iz rostera treba davati šansu u Abi i Kls ??? Priznajem da sam ubacio Radonju u tu priču ali jednostavno tvoj post je bio okidač .

                  Jasno ti je da nikako ne mogu biti protiv Deje jer sam tu titulu čekao 17 godina a tu prethodnu sam čekao još duže . To ne menja činjenicu da ga ne smatram nepogrešivim .

                  Tu ne pomaže ni Nasovo košarkaško znanje i veština da vrti svoju tezu

                  Comment


                  • Alo sinovi, koja je ovo tema, sta je ovo? Je l ovo prelazni rok ili?

                    Comment


                    • Originally posted by Samo Zvezda View Post
                      Čekaj jbt , pa ti si krenuo sa pričom da mladim igračima iz rostera treba davati šansu u Abi i Kls ??? Priznajem da sam ubacio Radonju u tu priču ali jednostavno tvoj post je bio okidač .

                      Jasno ti je da nikako ne mogu biti protiv Deje jer sam tu titulu čekao 17 godina a tu prethodnu sam čekao još duže . To ne menja činjenicu da ga ne smatram nepogrešivim .

                      Tu ne pomaže ni Nasovo košarkaško znanje i veština da vrti svoju tezu
                      Nasmejo si me sa ovim drugim pasusom. Pa hocu da ti kazem da mladim igracima treba u kontinuitetu dati sansu.

                      Ali ne treba siliti nesto i pomerati ravnotezu u timu. Imao je Radonja fejlova ali to sto pises nije jedno od njih.

                      Nije on pravio igrace samo u KKCZ, vec i u Buducnosti.

                      Ne moze ni svaki put uspetii, ali uradio je vise nego dovoljno.
                      3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                      6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                      3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                      2× German League champion (2018, 2019)
                      6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                      4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                      2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                      Comment


                      • Imao je Radonja fejlova ali to sto pises nije jedno od njih.
                        Ajde da se složimo da se ne slažemo i da ne davimo više

                        Comment


                        • Radonja je bio dovoljnog kvaliteta da prekine Partizanovu dominaciju, i tu je Laza Kaćanski u pravu. I beskrajno mu hvala na tome.
                          Na njegovu, a još više na našu žalost nije imao i nema kvalitet za nešto više od prvog u selu.
                          “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                          Comment


                          • Ndur je sve sto nam nije potrebno i mislim da je to obicna patka i budalastina

                            Poslato sa MAR-LX1A pomoću Tapatoka

                            Comment


                            • Originally posted by Nas View Post
                              Posle ce da dodje neki moderator i prebaci diskusiju na temu o bivsim igracima i trenerima, a ko je sada prvi pomenuo bivseg trenera? Losmi mozda? Rekao bih da nije...
                              Bilo bi lepo kad bi neko sam reagovao, kopirao post, prebacio ga na temi kojoj pripada i tamo nastavio diskusiju.

                              Stavljamo tačku, sledeći put neću prebaciti postove, samo ću ih izbrisati.

                              Comment


                              • Originally posted by Laza Kacanski View Post
                                Ndur je sve sto nam nije potrebno i mislim da je to obicna patka i budalastina

                                Poslato sa MAR-LX1A pomoću Tapatoka
                                Ako i samo ako, Simanic ode u NBA, Reath dodje kao drugi centar, onda na PF sa Ndurom i MJK mozda ima nekog smisla. Al da tu trosimo pare a zvizdi nam spolja to je tek epski zajeb.
                                Nije mi realno da razmisljamo u tom pravcu

                                Comment

                                Working...
                                X