Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena zvezda - prelazni rok 2020/21

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kada sam rekao status, mislio sam na status u ekipi, ne samo na ugovor. Od priča da Kuz ne može fizički da izdrži, da Jovanović sigurno nema mesta, da će Simanić na draft, ostaješ na MJK, Simonoviću i Nnoku za koje sam, bar ja, mogao sa sigurnošću da tvrdim da će biti tu i sledeće sezone.

    Comment


    • Originally posted by Jose Paolo Guerrero View Post
      Kada sam rekao status, mislio sam na status u ekipi, ne samo na ugovor. Od priča da Kuz ne može fizički da izdrži, da Jovanović sigurno nema mesta, da će Simanić na draft, ostaješ na MJK, Simonoviću i Nnoku za koje sam, bar ja, mogao sa sigurnošću da tvrdim da će biti tu i sledeće sezone.

      Koliko sam ja upoznat, novi je trener i svi igraci pod ugovorom pocinju od 0 , sto znaci tek treba za status da se izbore, a to se zasluzuje na terenu i treninzima. Niko ovde svakako ne moze znati unapred minutazu bilo kog igraca, i u kakvom fizickom stanju ce doci bilo ko od igraca. Planira se odlazak na planinu valjda pa ce se videti koliko je ko spreman za sezonu.

      Draft je krajem oktobra, znaci Borisa do tada je u ekipi sigurno, sta ako ne prodje na draftu, jos je pod ugovorom, kao i ostali igraci koje sam apostrofirao, sem Stimca koji nema ugovor.

      Comment


      • Originally posted by Šarac View Post
        Koliko sam ja upoznat, novi je trener i svi igraci pod ugovorom pocinju od 0 , sto znaci tek treba za status da se izbore, a to se zasluzuje na terenu i treninzima. Niko ovde svakako ne moze znati unapred minutazu bilo kog igraca, i u kakvom fizickom stanju ce doci bilo ko od igraca. Planira se odlazak na planinu valjda pa ce se videti koliko je ko spreman za sezonu.

        Draft je krajem oktobra, znaci Borisa do tada je u ekipi sigurno, sta ako ne prodje na draftu, jos je pod ugovorom, kao i ostali igraci koje sam apostrofirao, sem Stimca koji nema ugovor.
        Mislim da je suludo da Borisa bude tu prvih mesec dana,pa posle da bude ide ili ostaje...Mi onda da tumbamo roster zbog njegovog NBA angazmana,ako je vec toliko odlucan za taj NBA onda neka se priprema individualno tamo u USA,pa samim tim sa ovim sirenjem rostera sa 15 na 17 u Nba,moze da zabode neki dvosmerni ugovor,da malo igra G-Ligu,a bude povremeno pri ekipi u kojoj bude.

        Comment


        • Originally posted by DelijaVrsac View Post
          Mislim da je suludo da Borisa bude tu prvih mesec dana,pa posle da bude ide ili ostaje...Mi onda da tumbamo roster zbog njegovog NBA angazmana,ako je vec toliko odlucan za taj NBA onda neka se priprema individualno tamo u USA,pa samim tim sa ovim sirenjem rostera sa 15 na 17 u Nba,moze da zabode neki dvosmerni ugovor,da malo igra G-Ligu,a bude povremeno pri ekipi u kojoj bude.
          Vasa Micic, Dangubic, Luka Mitrovic,Milutinov samo neko od igraca koji su draftovani a videli NBA samo na SK i Areni.

          Mozes misliti koliko je tek Borisa blizu sigurnog ugovora?I ti bi onda da ga vec sada sutnes a pod ugovorom je, ako dobije ugovor srecan put, reaguje se na trzistu, a mislim da je Simon jedan od tih koji je dosao kao osigurac da ako ode Borisa kao domaca opcija.

          Comment


          • Ti two-way ugovori su više namenjeni domaćim igračima, Amerikancima kojima se ne mili da napuštaju SAD, ili NBA igračima koji se vraćaju iz neke povrede.
            Evropski igrači koji dolaze iz EL ili igraju u NBA timovima ili se vraćaju u Evropu.
            “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

            Comment


            • Ma kakav cri Borisa i NBA, svasta se pise. On u Zvezdi jos nije pokazao nista...Mozda neko negde vidi u njemu nesto...njima te pare nista ne znace, ali svakako sanse su mizerne. Mada kakve smo qrate srece tacno ce poceti da igra u NBA.

              Pojacanje mora na cetiri i pet, ovo trenutno je daj Boze EC level i to na misice da udje nekim cudom u top8....Nkoko je dobar, ali ne toliko koliko se misli bez dobrog osiguraca...Na cetiri Kuridza i Simon su u principu statisti a Rit sam Bog zna sta moze

              Ne vidim stvaranje tima za sledecu opet ce se sve menjati, ceo roster a ostace kao neki temelj, ali to je nista. Nkoko i Loyd su mozda morali na dve godine, mora neki kontinuitet i jos ako prvi plej bude na godinu...to je jako lose po meni.

              Nije nemoguce da cemo Halla terati lopatama posle par meseci...Mora jaki timski duh ali nema kvaliteta bez 2-3 igraca bar ranga Nkoka i Loyda...ako hocemo da se pobijemo u EL.

              Mada Alba je dovela slaba pojacanja, Bayern za sad odron i tesko ce se posle Radonjica snaci....Valensija mi se isto ne svidja kao i dva Grcka kluba...to sve ide ispod crte..za sad.

              Ajde da ne trcim pred rudu ali mora tu jos kvaliteta da se ubaci...plej sa poenima u rukama i cetvorka...cak i neki 2/3 ne bi bio los, moze skromnijeg kvaliteta. Lazica bih izbacio, skroz mi j nepotreban u celom ovom timu..
              3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
              6× Montenegrin League champion (2007–2012)
              3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
              2× German League champion (2018, 2019)
              6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
              4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
              2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

              Comment


              • Posto pricate o tome da Borisa ne moze u NBA,kako je Rodionis Kurcus otisao tamo,posle provedene sezone u Barseloni B,Dzanan Musa igrao neobaveznu kosarku u Cedeviti,Goga Bitadze iz neobavezne Mege,Mokoka takodje....Nije NBA kao sto je nekada bio,zato nemojte se zacuditi ako Boki bude i igrao tamo.Pozdrav!

                Comment


                • Borisinu facu kad vide tamo bice frapirani. Nije nemoguce, ali bih se iznenadio za tako nesto. Njemu trebaju minuti, nabrojani su igrali...Borisa za sve ove sezone igra jako malo i nekonstantno. Nasao je Misko neke USA Misko homemade agente, ali nije sve u uyranim parama ako karijera krene dole kao Zagorcu npr...

                  Za nas je otici i gledati jedan NBA mec uspeh, kamoli biti u 12 u bar tom istom jednom mecu. To je perfekcija kosarke u neku ruku.

                  Kad bude tata Simanic objasnjavao kako Vogel ne zeli da da sansu mladima xe xe..
                  3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                  6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                  3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                  2× German League champion (2018, 2019)
                  6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                  4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                  2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                  Comment


                  • Iako godinama gubi vreme u Zvezdi Simanić je legitiman NBA igrač.

                    Comment


                    • Originally posted by DelijaVrsac View Post
                      Mislim da je suludo da Borisa bude tu prvih mesec dana,pa posle da bude ide ili ostaje...Mi onda da tumbamo roster zbog njegovog NBA angazmana,ako je vec toliko odlucan za taj NBA onda neka se priprema individualno tamo u USA,pa samim tim sa ovim sirenjem rostera sa 15 na 17 u Nba,moze da zabode neki dvosmerni ugovor,da malo igra G-Ligu,a bude povremeno pri ekipi u kojoj bude.
                      Kako to mislis da izvedes? Ima ugovor do kraja ljeta sl godine. Pustices ga tek tako, free da ide a imas sansu za 600k u dzep? Sem toga bas su male sanse da ga Misko ne progura, kad je Zagorac zabo i on ce.
                      Imas Rita MJK i Simona, vrlo malo para a treba ti vrhunski plej. Sve zavisi hoce li Simana zabosti ugovor, ako dobijemo obestecenje dovescemo nekoga a sad u ovoj situaciji bez publike neizvjesnosti sto korone sto njegovog drafta, vezane ruke.

                      Comment


                      • Lose se radi sa mladim igracima godinama. Apic, Simanic, Ristic, Radanov, Uskokovic su samo deo igraca sa kojima se ne zna sta ce. Tu da dodamo Paunovica, Momirova itd...Bukvalno nema nikakvog plana za mlade igrace. Rebic, Tejic su dobijali sansu...Micic, Guduric, Dobric, Mitrovic, Dangubic su sve igraci koji su relativno mladi igrali i dobijali minute u EL i ako neki od njih nisu imali nikakav ili veoma slab kvalitet.

                        Sad mimo Simanica, najmladji igraci nam imaju 25-26godina i poprilicno je to sve sto mozemo dobiti od Davidovca i Dobrica koji jos nemaju kvalitetnu ulogu u ovom timu. Ne moze se doci do Petruseva, Simonovica, Miskovica, ne valja ni Ristic...sumnjam da ce i Djordjevic dobiti sansu ali ima mesta sa Duopa Rita...ako moze da se plati obestecenje za Obradovica i Voldena,moze i za nekog mladog i perspektivnog klinca...znam da Misko ne daje tako lako njegove centre, ali sumnjam da dobije neke ponude..kako je dao Gogu za lovu, dao bi i ove...al za nase igrace nema zelje da se ulaze....
                        Last edited by LosmiSK; 22-07-20, 09:08.
                        3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                        6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                        3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                        2× German League champion (2018, 2019)
                        6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                        4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                        2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                        Comment


                        • Losmijev najbolji post na forumu do sada.
                          There's something wrong with me chemically
                          Something wrong with me inherently
                          The wrong mix in the wrong genes
                          I reached the wrong ends by the wrong means
                          It was the wrong plan
                          In the wrong hands
                          With the wrong theory for the wrong man
                          The wrong lies, on the wrong vibes
                          The wrong questions with the wrong replies

                          Comment


                          • Znam da sam dosadan, za one koji citaju vise foruma, ali od juce je Tarik Fillip slobodan igrac. Kombo bek, sa karakteristikama sasvim solidnog plejmejkinga, two way igrac, izuzetno tehnicki potkovan, ni blizu vrhunca, i verujem, ne narocito skup. Na bar dvogodosnji ugovor.
                            Misljenja?

                            Comment


                            • Serem mu se u prezime.

                              Comment


                              • Obradovic bas nije vjerovao u Ristica ni kao drugog centra ili je nesto drugo u pitanju?

                                Comment

                                Working...
                                X