Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena zvezda - prelazni rok 2020/21

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Jos jedan koji se spominjao kao opcija ode u FIBA LS

    Sportando
    @Sportando
    Semaj Christon to sign with Tofas

    Comment


    • Originally posted by Storm View Post
      Ako dovede Stimca nece imati sve igrace u odbrani.
      Za njega je dovoljno da da više poena nego što ekipa preko njega primi. [emoji23]
      “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

      Comment


      • Precrtajte još jednog koji je ovde često spominjan

        https://twitter.com/Eurohoopsnet/sta...439545858?s=19

        Poslato sa RNE-L21 pomoću Tapatoka

        Comment


        • Ma gleda se ka NBA to je jasno

          Poslato sa MAR-LX1A pomoću Tapatoka

          Comment


          • Limun se opet nesto provlači kroz redove...

            Comment


            • Garcia prenosi da su i KKP i CZV zagrizli za Mauricea Ndour-a

              Comment


              • Jasno je da nemamo šanse u toj neravnopravnoj borbi.
                “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                Comment


                • Originally posted by Jose Paolo Guerrero View Post
                  Garcia prenosi da su i KKP i CZV zagrizli za Mauricea Ndour-a
                  Jasno ti je da je Garcia troll? Da ne zna nista vec kopira

                  Comment


                  • Originally posted by Victor BG View Post
                    Jasno ti je da je Garcia troll? Da ne zna nista vec kopira
                    Da mu je jasno, ne bi pisao to ovde... Imamo gomilu igraca na 4 i 5 i ti mislis da nam treba jos i ndur?

                    Comment


                    • Ne prenosi Garcia nego Fersu

                      Comment


                      • Imate tih drustvenih naloga otvorenih samo da agencijama dizu cijene igraca kad treba. Lafo Zvezda i Partizan zainteresovani za potpis a ovamo neki turski klub treba da poboljsa ponudu.
                        Ne znam ko je od njih dvojice više promasivao, ne pratim ih al vidim po upisima. Iz Beobasketa i Oktagona ne cure info kao ni iz kluba tako da se ne može desiti da se igrac zna prije nego je gotova stvar.

                        Comment


                        • Jedini relevantni izvor sa twitera bar kome ja verujem jesu varlas i carchia i to je to...

                          Comment


                          • Originally posted by ivica14 View Post
                            Jedini relevantni izvor sa twitera bar kome ja verujem jesu varlas i carchia i to je to...
                            Dodaj tu i Chemu de Lucasa

                            Comment


                            • Na stranu to što se slažem da nije pouzdan izvor, ali kada je i B92 objavio sam samo postavio tvit.

                              Ne znam tačno na koju gomilu igrača misliš, kad za bar 60-70% odokativno ne znamo status. Mada možda ti znaš nešto što mi ne znamo.

                              Štimac, Kuzmić, Jovanović? Simanić, MJK? Reath još uvek nije zvaničn potpisao, kao ni Đorđević.

                              Comment


                              • Originally posted by Jose Paolo Guerrero View Post
                                Na stranu to što se slažem da nije pouzdan izvor, ali kada je i B92 objavio sam samo postavio tvit.

                                Ne znam tačno na koju gomilu igrača misliš, kad za bar 60-70% odokativno ne znamo status. Mada možda ti znaš nešto što mi ne znamo.

                                Štimac, Kuzmić, Jovanović? Simanić, MJK? Reath još uvek nije zvaničn potpisao, kao ni Đorđević.


                                Stimac istekao ugovor

                                Kuzmic , Jovanovic , Simanic, Mjk svi sa ugovorima.

                                Reath opcija da predje iz FMP u KKCZ .
                                Djordjevic na pozajmici u FMPu, kao sto je bio Radanov, Uskokovic.

                                Sta ti ovde nije jasno, 21 jula te buni da li ce neko od ovih igraca igrati ligu koju niko ne zna da li ce se uopste i igrati, tj ne mogu se poceti ni pripreme zbog zakona o zabrani okupljanju vise od 10 ljudi.

                                B92 treba odmah da se ugasi ili " novinar" koji prenosi twitove izmisljenih insajdera kao vest.
                                Last edited by Šarac; 21-07-20, 17:46.

                                Comment

                                Working...
                                X