Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena zvezda - prelazni rok 2020/21

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Rekoh ja Kuz se zateze ko pracka e sad kondicija koliko ima to je upitno al ima jos 10 dana do početka priprema + pripreme.
    Rit moze da odigra dobro na 5 i da siri igru tako da msm da necemo dovoditi visokog vec samo beka extra kvaliteta, ako i to.
    Fino je tim skockan ali vidno jeftiniji od prethodnog no ima se sa cim raditi i ako budemo agresivni bice tu dosta ubjedljivih pobjeda.
    Potpuno nov roster pa ocekujrm da ce trebati vremena.

    Comment


    • Javite Čovi ovo ime Fletcher Magee.
      Beron posle Berona, plata do 150k.

      Comment


      • 35% za tri? Nije taj ni blizu Billy-iju.
        “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

        Comment


        • Ja uopste nisam optimistican za sledecu sezonu. Treba stati sa pojacanjima i cekati da vidimo da li ce se uopste igrati i u kom obliku. Publike nece biti sigurno.

          Comment


          • Slazem se da treba sacekati malo sa pojacanjima sem ukoliko ne iskoci neka opcija koja se ne propusta sto je i Obradovic pomenuo u onoj zadnjoj izjavi za neki portal.

            Prvo rasteretiti igracki kadar na koji se ne racuna, evo Ristic ide, videti da se izbegne potpisivanje Stimca opet, takodje potvrditi da i Ojo definitivno odlazi (iako je bez ugovora kao i Stimac) i ako je moguce da i Jovanovic ode negde (ako se vec razmatra Reath za Zvezdu uz Kuridzu koji moze na 5 isto i ima ugovor za narednu sezonu). Verovatno ce se stanje Kuzmica proceniti tokom priprema pa ce i oko njega doneti odluku.

            Na RSB-u je bila informacija da ce Nenadic (koji izgleda ima ugovor i za narednu sezonu) moguce u FMP pa je time i spoljna linija rasterecena.

            1 Hall, Uskokovic
            2 Loyd, Walden, Radanov
            3 Lazic, Dobric, Davidovac
            4 Simanic, Reath, Simonovic
            5 Nnoko, Kuzmic, Jagodić-Kuridža

            Ovih 14 je i vise nego dovoljno za pripreme i neku procenu od strane Obradovica i strucnog staba.

            Comment


            • Uskoković nema šta da traži u EL rosteru. Nije se dokazao ni u FMP-u.
              “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

              Comment


              • Uskokovic se spominje posto je Obradovic vise puta ponovio da hoce tim od 15 igraca pa mu on dodje kao 3-ci plej (posto se prica da ce verovatno dovesti jos jednog stranca na pleju), a i ako bude tu vrlo verovatno da ni nece biti u 12 za EL utakmice.

                Comment


                • Sve to izgleda fino al onda pogledas rostere ostalih EL ekipa i skapiras da ce za setmo i osmo mjesto da se bori 10 klubova.
                  Ako Valensija zavrsi Kalinu pa vidi njihov roster qq, dje je Barsa, CSKA, Fener, EFES, Real, Makabi pa onda uvijek nezgodni Grci cak Zenit doveo opasne igrace jos ako Monroe potpise eto belaja za nas...
                  Eto 10ak klubova ne zna se koji je veci favorit za top 8. Kako cemo mi tu probati da se uguramo neam pojma.

                  Comment


                  • Volkap u Himkiju.

                    Mi tražimo bolje jer imamo čak 14 miliona na raspolaganju.

                    Comment


                    • Originally posted by Victor BG View Post
                      Sve to izgleda fino al onda pogledas rostere ostalih EL ekipa i skapiras da ce za setmo i osmo mjesto da se bori 10 klubova.
                      Ako Valensija zavrsi Kalinu pa vidi njihov roster qq, dje je Barsa, CSKA, Fener, EFES, Real, Makabi pa onda uvijek nezgodni Grci cak Zenit doveo opasne igrace jos ako Monroe potpise eto belaja za nas...
                      Eto 10ak klubova ne zna se koji je veci favorit za top 8. Kako cemo mi tu probati da se uguramo neam pojma.
                      Ni po budzetu ni po igrackom kadru nikad nismo bili kandidat za tih top 8 tako da ko ocekuje da se tu uguramo nije realan. Mozemo se nadati tome i to je normalno ali ocekivati kao nesto normalno je nepotrebno posto smo samo jednom u tome uspeli do sada. Svakako je to u ovom novom sistemu sa 34 utakmice dosta teze uraditi ako si realno donji dom EL po budzetu, a samim time i po kvalitetu igraca.

                      Comment


                      • Ko mi kaze da prosle godine nije očekivao laze me. A nije da nam nije bio blizu, pobjeda gore dole, imalo se sanse da se umuva. Sad su svi nekako nalozeni i jedini autsajderi mi za sad djeluju svabe i Asvel.

                        Comment


                        • Sasvim ocekivano da se sada miruje i ceka igrac ili igraci koji bi mogli da nas pojacaju i donesu ekstra kvalitet. Imamo osnovu, dovoljno igraca za pocetak priprema.
                          Jasno je da cemo imati najjeftiniji tim od kada se takmicimo u EL. Daleko jeftiniji od proslogodisnjeg.
                          Sta je bitno.
                          Sasa forsira timsku kosarku iz koje igraci daju vise od realnog. Setimo se vremena DR.
                          Polako. Sasvim je izvesno da ce doci jos jedan plej a verovatno kasnije i igrac na 4.


                          Poslato sa MAR-LX1A pomoću Tapatoka
                          Last edited by Laza Kacanski; 18-07-20, 13:59.

                          Comment


                          • Ma pare stekati. Ni u ludilu sad ne dovoditi skupe igrace. Lako cemo mi da dovedemo 2 igraca ako se ispostavi da ce biti publike.

                            Comment


                            • Drugačija je košarkaška filozofija Saše Obradovića i Dejana Radonjića, Sale očekuje da mu svaki igrač bude angažovan i u napadu, ne samo u odbrani, da bude prisutan na obe strane terena, da ima ulogu u pozicionom napadu i da tim ima čitav set rešenja u takvoj situaciji, bilo da je to pick dva ili više igrača, izolacija za jednog ili dva igrača ili neka druga uigrana akcija kada igraš protiv tima koji ima sve igrače u odbrani. Tranzicija je samo jedno od rešenja, ne jedino i ne dominantno.
                              “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                              Comment


                              • Ako dovede Stimca nece imati sve igrace u odbrani.

                                Comment

                                Working...
                                X