Announcement

Collapse
No announcement yet.

IVECO AUSTRALIAN GRAND PRIX 2010

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Odg: IVECO AUSTRALIAN GRAND PRIX 2010

    LN odoh ja hahaha &*#GI(]
    Valentino Rossi #46

    G.O.A.T

    Comment


    • #32
      Odg: IVECO AUSTRALIAN GRAND PRIX 2010

      [quote author=Valentino Rossi #46 link=topic=2928.msg178384#msg178384 date=1286916195]
      LN odoh ja hahaha &*#GI(]
      [/quote]
      Da ispostujem obecano, odoh i ja :P
      Mistakes make us who we are.

      Comment


      • #33
        Odg: IVECO AUSTRALIAN GRAND PRIX 2010

        [quote author=Miss Poison link=topic=2928.msg178386#msg178386 date=1286916251]
        [quote author=Valentino Rossi #46 link=topic=2928.msg178384#msg178384 date=1286916195]
        LN odoh ja hahaha &*#GI(]
        [/quote]
        Da ispostujem obecano, odoh i ja :P
        [/quote]



        :8-[/ :8-[/ (*#^R^ (*#^R^ ja te malo zeznula ja ostala i pisala jos $%&5qw7 &*#GI(] &*#GI(] &*#GI(] &*#GI(]
        Valentino Rossi #46

        G.O.A.T

        Comment


        • #34
          Odg: IVECO AUSTRALIAN GRAND PRIX 2010

          Ocekuje nas izuzetna trka u nedelju.Lorenco vise ne mora da se plasi za titulu, pa ce verovatno uciniti sve da pobedi.
          Uostalom, na ovoj stazi jos nije imao uspeha.
          Osim toga,bez obzira sto je u Maleziji proslavio osvajanje sampionata, Rosi mu je bar malo pokvario slavlje.
          Njegovo ponasanje je jasno govorilo o tome. I jasno se videlo koliko ne podnosi Rosije. A i ovaj njega, samo sto Rosi to ume da prikrije.
          Super-Mario, da li je neko razmisljao zasto je Lorenco uzeo bas njega za proslavu? To je neka vrsta Italijanske maskote. Game over.
          Jasno govori sta je Lorenco hteo ovim da pokaze i kome je upuceno.
          Mada, moram piriznati da su meni svi njegovi pokusaji, parkiranje motora na mesto predvidjenom za prvo mesto, "slucajna" greska prilikom zauzimanja mesta na podijumu, sve mi je to delovalo pomalo otuzno i jadno.
          Cestitanje Rosija Lorencu na konferenciji za stampu, Lorencovo ignorisanje samog Rosija, govori koliko je ovaj pun sebe. Sve ono sto su psiholozi uspeli da odrade sa njim, sada je, makar za kratko, palo u vodu. Lorenco nije uspeo da se savlada i pokaze se kao veliki sportista. Svi smo mogli da vidimo jednog odlicnog vozaca, a malog coveka. Zaista jadno, koliko uspeh ume da :udari" u glavu i pokaze ono najlosije u coveku.
          Ovaj Lorenco je sasvim druga osoba u odnosu na onu sa pocetka sezone.

          Comment


          • #35
            Odg: IVECO AUSTRALIAN GRAND PRIX 2010

            Super Mario je jasan od prvog trenutka, sve sto su uspijeli da postignu bilo je na jednu sezonu sad kad je uzeo titulu i kad treba da je odbrani, nema mu spasa
            [pic]http://img525.imageshack.us/img525/7776/80747749.gif[/pic]

            Comment


            • #36
              Odg: IVECO AUSTRALIAN GRAND PRIX 2010

              Sta bi ono prosli vikend drugari....A mislim da ce biti i ovaj.....Rossi numero uno per sempre......lorenco hi hi hi hi....pedrosa hahahahha stoner ho ho ho hoho....hejden $JS}|..... Bravo dovi....naslednice....

              Comment


              • #37
                Odg: IVECO AUSTRALIAN GRAND PRIX 2010

                Jedva cekam da vidim sjutra opeth konferenciju za stampu, oce li Lorenco i Rossi stajati jedan pored drugoga i izjave za trku. Mislim da ce Lorenco opeth reci neshto tipa ovo nije njegova staza, al trudice se najbolje sto moze, nema pritiska bla bla bla
                [pic]http://img525.imageshack.us/img525/7776/80747749.gif[/pic]

                Comment


                • #38
                  Odg: IVECO AUSTRALIAN GRAND PRIX 2010

                  [quote author=vesna8.11 link=topic=2928.msg178557#msg178557 date=1286961336]
                  Mada, moram piriznati da su meni svi njegovi pokusaji, parkiranje motora na mesto predvidjenom za prvo mesto, "slucajna" greska prilikom zauzimanja mesta na podijumu, sve mi je to delovalo pomalo otuzno i jadno.
                  Cestitanje Rosija Lorencu na konferenciji za stampu, Lorencovo ignorisanje samog Rosija, govori koliko je ovaj pun sebe. Sve ono sto su psiholozi uspeli da odrade sa njim, sada je, makar za kratko, palo u vodu. Lorenco nije uspeo da se savlada i pokaze se kao veliki sportista. Svi smo mogli da vidimo jednog odlicnog vozaca, a malog coveka. Zaista jadno, koliko uspeh ume da :udari" u glavu i pokaze ono najlosije u coveku.
                  Ovaj Lorenco je sasvim druga osoba u odnosu na onu sa pocetka sezone.
                  [/quote]

                  uuuu...ovde si malo preterala...
                  nece on u trenutku kada shvati da je sampion razmisljati da se javi Rossiju ili bilo kom drugom vozacu...on je tada bio najveci i svestan toga...u tom trenutku to je bilo slavlje...
                  ni Rossi nije prosle godine puno fermao drugo vozace,jedino svoj fan klub...osvojiti titulu u kraljevskoj klasi - to je nesto ogromno,tako da skroz razumem Lorenza i drago mi je sto je tako postupio! I Rossi je igrao iste igrice i to rade veliki vozaci...
                  ne bi on bio Jorge da je odreagovao kao neki fan i da se ne ponasa tako nadmeno i arogantno....
                  volim da vidim te igrice,sjajne su...
                  naravno,Jorge je napravio tu gresku u Motegiju(izjave) i to naravno neopravdavam...ali videcemo sta ce biti dalje...

                  i naravno da prokomentarisem onu Stonerovu izjavu povodom Jorge - Rossi duela u Japanu: jednom recju - JADNO! Vidi se da mali Casey CryBaby Stoner nije preboleo Lagunu i da ga i dalje boli...i to pokazuje da je Vale i dalje psihicki najjaci i da se idalje igra sa protivnicima!!!

                  pozz


                  Comment


                  • #39
                    Odg: IVECO AUSTRALIAN GRAND PRIX 2010

                    Ne slazem se sa tobom da sam preterala, verovatno si ti zaboravio kako je izgledalo slavlje povodom osvajanja titule od strane Rosija, prosle godine.
                    Rosi je cestitao Stoneru prvo mesto, a ovaj njemu titulu.
                    O tome se radi, a ne o "igricama", za koje se i ja slazem da su sasvim ok.,pogotovu sto ih je Rosi uveo. A i to nesto govori onima koji hoce da malo dublje sagledaju samu sustinu stvari.
                    A opet, mozda je Rosi mogao da razmislja i o onima koji su mu cestitali i da im kulturno uzvrati cestitke, zato sto je toliko puta bio u takvoj situaciji, da je navikao na to.
                    Uostalom, sustina mog razmisljanja je nesto sasvim drugo, sto ti ocigledno nisi razumeo.
                    Ogromna razlika u samom ponasanju Lorenca na pocetku sezone i sada. To su dva potpuno razlicita coveka.
                    Ostaje pitanje, koji Lorenco je onaj pravi?

                    Comment


                    • #40
                      Odg: IVECO AUSTRALIAN GRAND PRIX 2010

                      [quote author=vesna8.11 link=topic=2928.msg178681#msg178681 date=1286987289]
                      Ne slazem se sa tobom da sam preterala, verovatno si ti zaboravio kako je izgledalo slavlje povodom osvajanja titule od strane Rosija, prosle godine.
                      Rosi je cestitao Stoneru prvo mesto, a ovaj njemu titulu.
                      O tome se radi, a ne o "igricama", za koje se i ja slazem da su sasvim ok.,pogotovu sto ih je Rosi uveo. A i to nesto govori onima koji hoce da malo dublje sagledaju samu sustinu stvari.
                      A opet, mozda je Rosi mogao da razmislja i o onima koji su mu cestitali i da im kulturno uzvrati cestitke, zato sto je toliko puta bio u takvoj situaciji, da je navikao na to.
                      Uostalom, sustina mog razmisljanja je nesto sasvim drugo, sto ti ocigledno nisi razumeo.
                      Ogromna razlika u samom ponasanju Lorenca na pocetku sezone i sada. To su dva potpuno razlicita coveka.
                      Ostaje pitanje, koji Lorenco je onaj pravi?
                      [/quote]


                      Nije ni jedan , cekamo treceg lorenca onog sto pada &*#GI(] &*#GI(]
                      Valentino Rossi #46

                      G.O.A.T

                      Comment


                      • #41
                        Odg: IVECO AUSTRALIAN GRAND PRIX 2010

                        Well...today Lin Jarvis is in Jakarta, Indonesia (for Yamaha event) answering the question from local reporters regarding VR's mechanic....and the statement is very clear JB and 3 of his long-time mechanic (10 years together with VR since Honda's days) will follow VR to duc. Please read detik.com...but unfortunately it is in Indonesian. Hope this help.

                        http://us.detiksport.com/read/2010/1...ss-ikuti-rossi

                        Comment


                        • #42
                          Odg: IVECO AUSTRALIAN GRAND PRIX 2010

                          [quote author=Valentino Rossi #46 link=topic=2928.msg178689#msg178689 date=1286992851]
                          [quote author=vesna8.11 link=topic=2928.msg178681#msg178681 date=1286987289]
                          Ne slazem se sa tobom da sam preterala, verovatno si ti zaboravio kako je izgledalo slavlje povodom osvajanja titule od strane Rosija, prosle godine.
                          Rosi je cestitao Stoneru prvo mesto, a ovaj njemu titulu.
                          O tome se radi, a ne o "igricama", za koje se i ja slazem da su sasvim ok.,pogotovu sto ih je Rosi uveo. A i to nesto govori onima koji hoce da malo dublje sagledaju samu sustinu stvari.
                          A opet, mozda je Rosi mogao da razmislja i o onima koji su mu cestitali i da im kulturno uzvrati cestitke, zato sto je toliko puta bio u takvoj situaciji, da je navikao na to.
                          Uostalom, sustina mog razmisljanja je nesto sasvim drugo, sto ti ocigledno nisi razumeo.
                          Ogromna razlika u samom ponasanju Lorenca na pocetku sezone i sada. To su dva potpuno razlicita coveka.
                          Ostaje pitanje, koji Lorenco je onaj pravi?
                          [/quote]


                          Nije ni jedan , cekamo treceg lorenca onog sto pada &*#GI(] &*#GI(]
                          [/quote]Nadam se da si upravu!
                          FORZA DANI PEDROSA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!sigpicFORZA BAYERN MUNCHEN

                          Comment


                          • #43
                            Odg: IVECO AUSTRALIAN GRAND PRIX 2010

                            You can't stop me how me do show me " http://www.youtube.com/watch?v=7-xqjI6Trms "
                            Valentino Rossi #46

                            G.O.A.T

                            Comment


                            • #44
                              Odg: IVECO AUSTRALIAN GRAND PRIX 2010

                              @Vesna

                              na pocetku sezone,Jorge je iskusno odigrao,tako sto je za favorita stavio Rossija, iako je bio svestan da ce biti jak ove sezone i veoma samouveren,sto je normalna stvar...a i taktika u poslednjih par trka je u potpunosti opravdana...
                              samo se setite kako je Rossi odigrao prosle godine...
                              ja dajem glavu da je mogao prosle godine da pobedi Stonera u Austrajili,ali nije cim su mu javili da je Jorge pao...siguran sam da je mogao bar na 2. mesto u Maleziji,ali mi je to bilo dovoljno za titulu i jos je bio na podiumu i ispred Lorenza tako da se zadovoljio 3. mestom...

                              jako ste surovi sto se tice Lorenza (ja se bar trudim da zadrzim jednu dozu objektivnosti,bar dok sam na forumu - naravno tokom trke je to sasvim druga prica h5g6k8

                              i da,Vesna samo mali deo se odnosi na tvoj post,ne celo izlaganje....i ako si mislia na lor-ros odnos na pocetku sezone: do Motegija su Rossi - Jorge odnosi bili skroz korektni,ali je Jorge jasno dao do znanja(izjavama posle trke) da od tog trenutka sve pada u vodu i da je od tada "GAME ON"!

                              e a sad cemo da vidimo sta ce se dalje desavati,ali verujem da se ti i ja,vesna,nadamo istom ishodu @(*6sd$%




                              Comment


                              • #45
                                Odg: IVECO AUSTRALIAN GRAND PRIX 2010

                                Prosle godine smo svi mrzjeli Rossia zbog one taktike al je on to odigrao 3 trke prije kraja kad je titula itekako bila u pitanju i to jos slidovao po malo bio je vec na maksimumu, Lorenzo je tu kartu odigrao jos u Zaksengringu tada nije proslo ni pola sezone tako da ne vidim poredjenje sa Rossijevom taktikom, a sto se tice Malazije nije dao ni 30% od sebe da pokusa da pobjedi, samo ono sto je trebalo da mu obezbjedi titulu. Jos neshto Lorenzo ima 3 trke prednosti poslije Japana, Pedrosa je slomljen on nema sto vise da pruzi ove sezone zar stvarno ovom logikom opravdavas Lorencovu taktiku?

                                Vesna je potpuno upravu, sve sto je rekla stoji zacementirano na svome mjestu. Ja razumijem da pokusavas da budes objektian al jedno je objektivan drugo je ne realan, gubis iz vida veliku sliku pokusavajuci da odglumis fer i korektnog Rossijevog navijaca. Nismo mi surovi tako je odigrao sezonu covjek. To je kao da reces Stoner je dobio Katar 2007 na znanje da ne bi umanjivao njegovu pobjedu pred njegovim navijacima kad svi znamo i jasno je bilo da 20km na sat brzi motor odlucio trku.

                                Na kraju Lorenco je prvi dio sezone sazluzeno bio prvi, nije imao nikog da vozi protiv njega, poklopile mu se kockice, al kad ostalima radi motor i nisu povrijedjeni, vidimo kako vozi drugi dio sezone. Da budem fer ima tu dosta i pravila o agregatima, al na to pravilo on je dao sve od sebe, topio motore dok su drugi stedjeli svoj motor za drugi dio sezone. Lorenco je prosto imao gomilu srece za ovu titulu e to je objektivno.
                                [pic]http://img525.imageshack.us/img525/7776/80747749.gif[/pic]

                                Comment

                                Working...
                                X