Announcement

Collapse
No announcement yet.

IVECO AUSTRALIAN GRAND PRIX 2010

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Odg: IVECO AUSTRALIAN GRAND PRIX 2010

    Srecan rodjendan Stoneru.Zelim mu da bude u borbi za titulu u 2011 sa Lorenzom,Rossijem,pa ako bog da i jos nekim.Necu da kazem kome sutra zelim pobedu,da ne budem dosadan jer to svi znaju.Ja sam dozivotno Spartanac!
    sigpic

    Comment


    • Odg: IVECO AUSTRALIAN GRAND PRIX 2010

      Kad ima repriza danasnjih kvalifikacija???

      Comment


      • Odg: IVECO AUSTRALIAN GRAND PRIX 2010

        [quote author=Djuka99gp link=topic=2928.msg180267#msg180267 date=1287235278]
        Kad ima repriza danasnjih kvalifikacija???
        [/quote]
        Bila je vec u 12.30.
        sigpic

        Comment


        • Odg: IVECO AUSTRALIAN GRAND PRIX 2010

          Stoner je fantastican bio danas, nista manje nisam ocekivao od njega na domacoj stazi.
          Covjek kuka, vristi i sl. al kad dobije motor vozi ko zmaj!

          Valentino i tim imaju ozbiljan posao sjutra ako zele da se bore za pobjedu. Stoner i Lorenzo imaju odlican ritam dok Valentino jos uvijek nema. Ono sto me vec godinama nervira kod Valentina i tima jeste sto ne mogu naci resenje za problem koji pocne u petak.
          Ako u petak nesto ne ide, nece ici do kraja vikenda, tj nece ici sve dok nesto magicno se ne desi jedne godine
          [pic]http://img525.imageshack.us/img525/7776/80747749.gif[/pic]

          Comment


          • Odg: IVECO AUSTRALIAN GRAND PRIX 2010

            [quote author=L. Lawliet link=topic=2928.msg180274#msg180274 date=1287235454]
            Stoner je fantastican bio danas, nista manje nisam ocekivao od njega na domacoj stazi.
            Covjek kuka, vristi i sl. al kad dobije motor vozi ko zmaj!

            Valentino i tim imaju ozbiljan posao sjutra ako zele da se bore za pobjedu. Stoner i Lorenzo imaju odlican ritam dok Valentino jos uvijek nema. Ono sto me vec godinama nervira kod Valentina i tima jeste sto ne mogu naci resenje za problem koji pocne u petak.
            Ako u petak nesto ne ide, nece ici do kraja vikenda, tj nece ici sve dok nesto magicno se ne desi jedne godine
            [/quote]
            Pa on je ipak najjaci u samoj trci i mislim da ce biti u vrhu,jer na ovoj stazi se moze vratiti ako krenes lose,nije ovo Aragon.
            Stoner ima sjajan ritam,Lorenzo nije los ali mora naci jos koju desetinku ako zeli da dobije Stonera sutra.Isto ovo sto sad Stoner radi ocekujem od Lorenza u Estorilu,ta staza mu neverovanto lezi.
            sigpic

            Comment


            • Odg: IVECO AUSTRALIAN GRAND PRIX 2010

              zao mi je zbog dovija stvarno ima neku mentalnu blokadu kada je dani tu,ove sezone se secam samo 1 njegove dobre voznje dok je dani bio tu a kada on nije fantastican je +-*^%* &%@5w8&*
              <3 <3 <3 *K*I*M*I* *R*A*I*K*K*O*N*E*N*!!!!!!!! <3 <3 <3
              *93*26*46* <3 RAIKKONEN,MARQUEZ,VETTEL,PEDROSA,ROSSI!<3
              *CHELSEA FOOTBALL CLUB! *
              LUIZ! DROGBA! SZCZESNY! ROONEY! DE GEA! CECH! IVANOVIC! PIAZZON! TORRES! PARTIZAN,MANCHESTER UNITED!
              Red-Bull,Evra,Tomizawa,Kubica,Schumacher,Lorenzo,Vesel y,Vidic,Van Der Sar,Real,West Ham,Cleo,Caroll,Stojkovic,Stanic,Teodosic,Keselj,S avanovic,Morgersten,Schrili,Djokovic,Tsonga<3
              JOE COLE IS RETARDED LOSERPOOL FAN BUT I STILL LOVE HIM VERY MUCH <3

              sigpic

              Comment


              • Odg: IVECO AUSTRALIAN GRAND PRIX 2010

                Zna li neko u koliko pocinje warm up?
                Moram da ga gledam, da vidim da li su nesto smislili za Rosija.

                Comment


                • Odg: IVECO AUSTRALIAN GRAND PRIX 2010

                  [quote author=Raikkonen_Rossi_Vettel link=topic=2928.msg180351#msg180351 date=1287238375]
                  zao mi je zbog dovija stvarno ima neku mentalnu blokadu kada je dani tu,ove sezone se secam samo 1 njegove dobre voznje dok je dani bio tu a kada on nije fantastican je +-*^%* &amp;%@5w8&amp;*
                  [/quote]
                  Bio je dobar u Kataru i Britaniji.Pa ja bi u Ducatiju dogodine radje gledao Dovija nego Haydena.Iskreno mislio sam da ce Dovi biti bolji u fabrickom timu posle onakvih voznji u privatnom timu Scot Racing.Po mom misljenju Hayden je u Ducatiju zadrzan da kao iskusan vozac pomogne Rossiju u razvoju motora,a od njega ne verujem ni da sam Ducati ocekuje neke pobede,mozda koji podijum i to je to.Ne znam,nekako je Dovi nestabilan,bas kao i Pedrosa,a i Stoner.Stoner je dobar u zadnjih par trka ali generalno je nestabilan jos od Laguna Sece 2008.Izgleda da jos nije to zaboravio.Ta Honda stvarno ne zna da izabere. h5g6k8
                  Salim se odlicni su naravno samo da nadju konstantost.Stoner je tu najjaci,a Dovi i Dani su tu negde.Vise mi se svidja Dovijev stil voznje.
                  sigpic

                  Comment


                  • Odg: IVECO AUSTRALIAN GRAND PRIX 2010

                    [quote author=vesna8.11 link=topic=2928.msg180360#msg180360 date=1287238840]
                    Zna li neko u koliko pocinje warm up?
                    Moram da ga gledam, da vidim da li su nesto smislili za Rosija.
                    [/quote]
                    Pocinje u 00.40 125cc.
                    sigpic

                    Comment


                    • Odg: IVECO AUSTRALIAN GRAND PRIX 2010

                      I ja bih volela vise da vidim dovija u dukatiju ,mnogo mi je krivo sto napusta hondu ali vise volim pedrosu naravno!Ali nije hayden za bacanje moze on samo da se potrudi mogao bi svasta sa tim dukatijem,nadam se da ce se sve to promeniti sledece sezone!
                      <3 <3 <3 *K*I*M*I* *R*A*I*K*K*O*N*E*N*!!!!!!!! <3 <3 <3
                      *93*26*46* <3 RAIKKONEN,MARQUEZ,VETTEL,PEDROSA,ROSSI!<3
                      *CHELSEA FOOTBALL CLUB! *
                      LUIZ! DROGBA! SZCZESNY! ROONEY! DE GEA! CECH! IVANOVIC! PIAZZON! TORRES! PARTIZAN,MANCHESTER UNITED!
                      Red-Bull,Evra,Tomizawa,Kubica,Schumacher,Lorenzo,Vesel y,Vidic,Van Der Sar,Real,West Ham,Cleo,Caroll,Stojkovic,Stanic,Teodosic,Keselj,S avanovic,Morgersten,Schrili,Djokovic,Tsonga<3
                      JOE COLE IS RETARDED LOSERPOOL FAN BUT I STILL LOVE HIM VERY MUCH <3

                      sigpic

                      Comment


                      • Odg: IVECO AUSTRALIAN GRAND PRIX 2010

                        [quote author=Raikkonen_Rossi_Vettel link=topic=2928.msg180368#msg180368 date=1287239152]
                        I ja bih volela vise da vidim dovija u dukatiju ,mnogo mi je krivo sto napusta hondu ali vise volim pedrosu naravno!Ali nije hayden za bacanje moze on samo da se potrudi mogao bi svasta sa tim dukatijem,nadam se da ce se sve to promeniti sledece sezone!
                        [/quote]
                        Odlican je ali mislim da bi Dovi imao nesto bolje rezultate.Ja licno ne ocekujem previse od Haydena.Mozda gresim.Moja velika zelja je kad bi bila jos 2 ravnopravna fabricka tima tu recimo Suzuki i Kawasaki.I onda uz ovih 6 sto dogodine voze najjace masine dodas Dovija,Simoncellija,De Punieta i Crutchlowa.Ne da bi bilo ludilo na stazi... &amp;*%R*
                        sigpic

                        Comment


                        • Odg: IVECO AUSTRALIAN GRAND PRIX 2010

                          [quote author=Raikkonen_Rossi_Vettel link=topic=2928.msg180368#msg180368 date=1287239152]
                          I ja bih volela vise da vidim dovija u dukatiju ,mnogo mi je krivo sto napusta hondu ali vise volim pedrosu naravno!Ali nije hayden za bacanje moze on samo da se potrudi mogao bi svasta sa tim dukatijem,nadam se da ce se sve to promeniti sledece sezone!
                          [/quote]

                          Nema Dovi herc za Dukati, nije to ista krv.
                          [pic]http://img525.imageshack.us/img525/7776/80747749.gif[/pic]

                          Comment


                          • Odg: IVECO AUSTRALIAN GRAND PRIX 2010

                            [quote author=L. Lawliet link=topic=2928.msg180378#msg180378 date=1287239526]
                            Nema Dovi herc za Dukati, nije to ista krv.
                            [/quote]
                            Po meni jos bolji vozac i od Dovija i od Haydena je Marco Simoncelli.On ima herc za sve,u duelima je sjajan ali videcemo da li ce i kada dobiti priliku na nekom jacem motoru.Da se ja pitam on bi mi pre vozio nego Pedrosa u Hondi.
                            sigpic

                            Comment


                            • Odg: IVECO AUSTRALIAN GRAND PRIX 2010

                              simonceli je dobar vozac zaista ali preteruje u duelima,kvaran je i izbacuje druge,treba znati gde je granica ajde jednom,dva puta ali on to stalno skoro radi!ja bih volela da vidim dovija u dukatiju!
                              <3 <3 <3 *K*I*M*I* *R*A*I*K*K*O*N*E*N*!!!!!!!! <3 <3 <3
                              *93*26*46* <3 RAIKKONEN,MARQUEZ,VETTEL,PEDROSA,ROSSI!<3
                              *CHELSEA FOOTBALL CLUB! *
                              LUIZ! DROGBA! SZCZESNY! ROONEY! DE GEA! CECH! IVANOVIC! PIAZZON! TORRES! PARTIZAN,MANCHESTER UNITED!
                              Red-Bull,Evra,Tomizawa,Kubica,Schumacher,Lorenzo,Vesel y,Vidic,Van Der Sar,Real,West Ham,Cleo,Caroll,Stojkovic,Stanic,Teodosic,Keselj,S avanovic,Morgersten,Schrili,Djokovic,Tsonga<3
                              JOE COLE IS RETARDED LOSERPOOL FAN BUT I STILL LOVE HIM VERY MUCH <3

                              sigpic

                              Comment


                              • Odg: IVECO AUSTRALIAN GRAND PRIX 2010

                                [quote author=Raikkonen_Rossi_Vettel link=topic=2928.msg180394#msg180394 date=1287240147]
                                simonceli je dobar vozac zaista ali preteruje u duelima,kvaran je i izbacuje druge,treba znati gde je granica ajde jednom,dva puta ali on to stalno skoro radi!ja bih volela da vidim dovija u dukatiju!
                                [/quote]
                                Ali jel zanimljivije gledati njegove duele ili Pedrosu kako sam nestaje u daljini.Ne samo Pedrosu,bilo koga drugog.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X