Announcement

Collapse
No announcement yet.

MVP

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #46
    Re: MVP

    Ne lupaj!
    Ja sam lepo rekao da je JO jos samo te sezone davao znake zivote, posle se raspao.. Lepo citaj postove!
    Pa i da je u tim utakmicama koje su Kavsi dobijali posle 3/4 LeBron igrao u zadnjoj imao bi mnogo bolesnu statistiku i onda ne bi imalo uopste smisla raspravljati da li je trebao Vejd dobiti MVP titulu ili ne(mada ni ovako nema smisla) ali izgleda da si ti pametniji i strucniji od ljudi koji se bave tim pa im moram reci da su ucinili neverovatnu nepravdu prema Vejdu te sezone! &+I}\
    A koliku je bolju podrsku imao LeBron od Vejda vidimo ove sezone kako deluju Kavsi bez LeBrona... Lako je bilo Mo Vilijamsu davati 18 poena po utakmici kada mu LeBron ostavi otvoren sut! Gde je on sada??? Gde su ti Kavsi sada? Ok, otisao je LeBron.. Ali da od NAJBOLJE ekipe postanu NAJGORA, sta mislis u cemu je stvar, a?
    Samo jednu digresiju da napravim.. Bulsi, sampioni '93 sa Majklom imali skor 55-27 i osvojili titulu.. Sledece godine bez Majkla 53-29 i izgubili u polufinalu od Niksa 4-3 i meni se cini u petoj utakmici sudija svira faul u napadu Pipenu koji je odlucio utakmicu a na kraju i seriju.. A Kavsi prosle sezone 61-21, a sada su na 8-25... Pametnom dosta @(*6sd$%
    I can accept failure, everyone fails at something. But I can't accept not trying...

    Comment


    • #47
      Re: MVP

      I bre ljudi,mesto da ste na istim strana, vi se prepirete dal je bio tamo neke sezone bolji Wade ili James... James je svakako napravio pametan potez tako sto je dosao u MIAMI, jel u Clevelandu nikad nista ne bi osvojio - ljudi iz uprave nisu hteli da mu dovedu pojacanja koja je trazio, pa onda kad su trebali da mu dovedu Amare-a, oni mu doveli nepouzdanog Dzejmisona. Evo sad kako taj Cleveland bez Jamesa ne moze nikome nista. James stvarno nikada nije imao neke saigrace,vec je izvlacio iz njih maksimum. One sezone kad su igrali finale bili su jos slabiji nego prosle godine. Wade je opet imao u sampionskoj sezoni ONila koji je tada bio fantastican, jos uvek dobrog Pejtona,Vokera, Dzejsona Vilijamsa... Ono sto je moje misljenje je da je James obe MVP titule dobio zasluzeno. Ne bi bilo iskljuceno da i ove godine bude MVP, on je po meni najraznovrsniji igrac lige. Steta sto vise nema puno njegovih banana u tranziciji protivnickih bekova, ali eto i u tom parametru se isticao prosle godine. Po meni je dosta cvrsci odbrambeni igrac od D-Wadea. Sigurno je da ne mogu da budem skroz objektivan , jer sam pre svega Dzejmsov fan, ali ko da je to bitno sad ko je bolji od njih dvojice ? Bitno je da su oni sada dobri drugari, da veoma lepo saradjuju na terenu, i da su eto zajedno i igraci meseca. Ja mnogo volim igrace iz generacije 2003, posebno Jamesa,Wade-a i Mello-a.
      One is the King...

      Comment


      • #48
        Re: MVP

        [quote author=D-Wade link=topic=2921.msg221556#msg221556 date=1294093897]
        Znaci po tebi je ekipa sastavljena od rookie-a i Wade-a jednaka sa ekipom u kojoj igra Mo Williams, Gibson koji je tada igrao fenomenalno i James ?


        Nemoj biti smesan, i kao drugo, MVP bi se trebao gledati kao individualna nagrada, a tada je Wade bio bolji u poenima, blokadama, ukradenim loptama i asistencijama. James je imao vise skokova, ali je on i znatno visi od Wade-a. Ne mogu se porediti te dve ekipe. Ajde Wade je imao JO-a, ali nije on sada toliko veliki faktor, jer nije igrao toliko dobro za Miami. Wade je doveo tim od 15 pobeda do PO-a, sto je prvi put u istoriji da se desilo, da najlosiji tim lige, sledece sezone igra PO. Zato ti cinjenice padaju u vodu &+I}\
        [/quote]

        Dovoljno govori o coveku cinjenica da se zove Bubi. #%d*

        Comment


        • #49
          Re: MVP

          [quote author=LBJmvpFORlife link=topic=2921.msg222119#msg222119 date=1294173253]
          [quote author=D-Wade link=topic=2921.msg221556#msg221556 date=1294093897]
          Znaci po tebi je ekipa sastavljena od rookie-a i Wade-a jednaka sa ekipom u kojoj igra Mo Williams, Gibson koji je tada igrao fenomenalno i James ?


          Nemoj biti smesan, i kao drugo, MVP bi se trebao gledati kao individualna nagrada, a tada je Wade bio bolji u poenima, blokadama, ukradenim loptama i asistencijama. James je imao vise skokova, ali je on i znatno visi od Wade-a. Ne mogu se porediti te dve ekipe. Ajde Wade je imao JO-a, ali nije on sada toliko veliki faktor, jer nije igrao toliko dobro za Miami. Wade je doveo tim od 15 pobeda do PO-a, sto je prvi put u istoriji da se desilo, da najlosiji tim lige, sledece sezone igra PO. Zato ti cinjenice padaju u vodu &+I}\
          [/quote]

          Dovoljno govori o coveku cinjenica da se zove Bubi. #%d*
          [/quote]


          Zove se Daniel

          Comment


          • #50
            Re: MVP

            A jel se secate one fenomenalne serije Boston-Cleveland iz 07/08 kad je bukvalno sam James igrao protiv tek tada sklopljenog i jakog Bostona sa 3 superstara, i u sedmoj tekmi imao 45 poena, i tad se bas povredio Bubisa, iako su bili blizu podviga, Cavsi nazalost nisu uspeli. LeBron je dosta pruzio Clevelandu, uprava mu nije izasla u susret i dovala pojacanja kad je trazio, sad je red i on malo da 'omasti brk' tako sto ce igrati sa boljim saigracima. Nadam se da ce LeBron biti MVP i ove sezone, zasluzuje
            One is the King...

            Comment


            • #51
              Re: MVP

              Naravno da se secam.. U toj seriji ono cuveno kucanje LeBrona preko Garneta.. Pa onaj hard foul Pirsa nad LeBronom gde je LeBron opet ispao veliki gospodin i sve to iskulirao..
              A sedma utakmica, sta reci.. Tad su tu utakmicu prenosili na OBN-u secam se... Kakav je to okrsaj bio izmedju Pirsa i LeBrona u toj utakmici... Secam se da se LeBron prvih 6 utakmica mucio sa sutom ali opet Kavsi imali 3-3, odbrane bile na mnogo visokom nivou... U sedmoj utakmici proradio sut LeBrona ali proradio sut i Pirsa.. Na kraju utakmicu resio veteran P.J. Braun. Secam se LeBron na 90-87 ukrao loptu i zakucao u kontri.. I onda je isto tako na -1 ili -3 bilo podbacivanje, Seltiksi uzeli loptu(ako se secate tad Edin je uvek govorio da je Boston te godine bio najbolji tim u ligi u tim nicijim loptama) i kraj.. Ali opasna serija, jedna od boljih u zadnjih nekoliko godina. Tad se bas igrala cvrsta kosarka
              I can accept failure, everyone fails at something. But I can't accept not trying...

              Comment


              • #52
                Re: MVP

                Evo zanimljiv text o tome zasto bi James ili Wade mogli biti MVP ove sezone, u ovom slucaju Wade h5g6k8


                http://espn.go.com/nba/dailydime/_/p...105/daily-dime


                I zasto ce mu njegov drug James pomoci u tome h5g6k8


                http://bleacherreport.com/articles/4...lar-season-mvp
                sigpic

                Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                Batica Wilshere je gospodin covek...

                All hail the Chan-Chan man!

                Comment


                • #53
                  Re: MVP

                  Durant treba &+I}\ &+I}\ &+I}\
                  Dreams are coming true.


                  Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                  Comment


                  • #54
                    Re: MVP

                    [quote author=bice link=topic=2921.msg222630#msg222630 date=1294249755]
                    Durant treba &+I}\ &+I}\ &+I}\
                    [/quote]
                    Ako gledas trenutno, Rose bolje igra od Durant-a &+I}\


                    A, kao i uvek gledace se koji tim ima najvise pobeda, i od prva dva-tri tima ce se uzeti MVP, tako je do sada bilo. A, to znaci da igraci Miami-a imaju sanse, kao i recimo Kobe &+I}\
                    sigpic

                    Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                    "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                    Batica Wilshere je gospodin covek...

                    All hail the Chan-Chan man!

                    Comment


                    • #55
                      Re: MVP

                      Ne gledam ovako ucinke iz prosle sezone.Rose igra bolje od njega sada,ali mislim da ce Durant kad-tad proraditi %QWT&W &+I}\ tj. igrati kao prosle sezone.
                      Dreams are coming true.


                      Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                      Comment


                      • #56
                        Re: MVP

                        [quote author=D-Wade link=topic=2921.msg222632#msg222632 date=1294249995]
                        Ako gledas trenutno, Rose bolje igra od Durant-a &+I}\


                        A, kao i uvek gledace se koji tim ima najvise pobeda, i od prva dva-tri tima ce se uzeti MVP, tako je do sada bilo. A, to znaci da igraci Miami-a imaju sanse, kao i recimo Kobe &+I}\
                        [/quote]
                        Pa zato Wade nije uzeo 2009 a trebao je.

                        Kobe ove godine ne zasluzuje nikako jedino da krene nenormalno dobro da igra.Rose igra stvarno sjajno,ja licno bi voleo da on uzme,mada sve nesto kontam da ce Durant ili Amare.
                        sigpic

                        Comment


                        • #57
                          Re: MVP

                          Pazite sta sam vam rekao, MVP ce biti neko iz timova sa najboljim skorom, i to iz prva dva tima, tako je uvek bilo i to se nece promeniti, a ne bi me cudilo da James ili Wade budu. Najvise se gledaju pobede, i kako tim igra, a Wade i James igraju odlicno, meni je svejedno ko ce biti MVP, samo kazem, da cisto sumnjam da ce KD biti MVP ove sezone, ako ne budu James ili Wade, mogu biti samo Amare ili Rose, jer KD ne igra nista specijalno ove sezone, a osim toga, Westbrook je do sada bolje igrao od Durant-a, koji je odigrao najbolje protiv oslabljenih Nuggets-a, koji su igrali bez Mela, i tada je dao 44. Nista specijalno ne igra Durant. &+I}\
                          sigpic

                          Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                          "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                          Batica Wilshere je gospodin covek...

                          All hail the Chan-Chan man!

                          Comment


                          • #58
                            Re: MVP

                            Koliko ste vi ljudi nerealni kad kazete da je Vejd trebao da uzme MVP titulu 2009 godine.. Imao je odlicnu sezonu ali 23(!) pobeda manje nego Klivlend te sezone..
                            Cudo da niko ne pomene 2006 godinu kada je LeBron imao nenormalno bolju statistiku od Nesa, ali Nesov Finiks imao samo pet pobeda vise od Klivlenda te godine pa je NEs uzeo MVP titulu.. A samo bacite pogled na statistiku(mada ja ne volim statistiku i ona mi nije neki pokazatelj ali ovde je to toliko ocigledno)...
                            Ili koliko je bolju statistiku imao LeBron 2008 od Kobija pa je Kobi uzeo MVP titulu, ali po meni tad zasluzeno jer su Lejkersi imali 12 pobeda vise...
                            Mnogo ste nerealni &+I}\
                            I can accept failure, everyone fails at something. But I can't accept not trying...

                            Comment


                            • #59
                              Re: MVP

                              Nije to nerealno brate, nego su ovi $tern i kompanija retardirani. MVP bi trebala biti individualna nagrada a ne da se gleda kao ko ima vise pobeda. &+I}\


                              Kobe je trebao biti MVP 2007, James 2008, a Wade 2009 &+I}\


                              I sam kazes da pobede igraju vaznu ulogu, zato ce James i Wade imati velike sanse da budu MVP, i to posebno Wade jer mu je James prepustio ulogu strelca i glavnog igraca, a on je preuzeo ulogu pokretaca tima. Wade jedini od superzvezda nije bio MVP regularnog dela, i zato mislim da ce mu James pomoci da bude. &+I}\


                              Ali je Wade bio MVP finala, sto je dragocenije od MVP reg. dela sezone h5g6k8
                              sigpic

                              Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                              "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                              Batica Wilshere je gospodin covek...

                              All hail the Chan-Chan man!

                              Comment


                              • #60
                                Re: MVP

                                [quote author=D-Wade link=topic=2921.msg222652#msg222652 date=1294251684]
                                Nije to nerealno brate, nego su ovi $tern i kompanija retardirani. MVP bi trebala biti individualna nagrada a ne da se gleda kao ko ima vise pobeda. &+I}\


                                Kobe je trebao biti MVP 2007, James 2008, a Wade 2009 &+I}\


                                I sam kazes da pobede igraju vaznu ulogu, zato ce James i Wade imati velike sanse da budu MVP, i to posebno Wade jer mu je James prepustio ulogu strelca i glavnog igraca, a on je preuzeo ulogu pokretaca tima. Wade jedini od superzvezda nije bio MVP regularnog dela, i zato mislim da ce mu James pomoci da bude. &+I}\


                                Ali je Wade bio MVP finala, sto je dragocenije od MVP reg. dela sezone h5g6k8
                                [/quote]
                                Pa kako onda 'leba ti da Vejd uzme titulu MVP 2009 kad je Majami te sezone imao 23 pobeda manje od Klivlenda??? fghj48d
                                A ako mislis da Vejd glavni igrac Majamija ove godine, onda bezis od istine $#^%RT
                                Ali dobro zivi u ubedjenju da je Vejd najbolji igrac Majamija i da ce pored LeBrona biti MVP lige $#^%RT $#^%RT $#^%RT
                                I can accept failure, everyone fails at something. But I can't accept not trying...

                                Comment

                                Working...
                                X