Announcement

Collapse
No announcement yet.

MVP

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: MVP

    [quote author=S-Nash link=topic=2921.msg259512#msg259512 date=1299108839]
    Ma imali su svi oni dobru statistiku,naravno da nisam lud,ali ako neko ima najbolje cifre ne mora automatski da znaci da je MVP.Ono sto sam ja gledao tada i po tome sta su radili na terenu igraci koje sam spomenuo su obelezili te sezone a LBJ je postao jos bolji i zasluzeno bio MVP.Samo cifre ne treba gledati nikako.
    [/quote]

    Meni je te sezone uz prosli bio daleko najblji dok 2009 slabiji mnogo od 2007. No ne mozemo na 2 teme da se raspravljamo cudno se osecam $#^%RT

    Comment


    • Re: MVP

      Uvek sam mislio da je drvoseca ovaj Artest, ali brate kako udri na ovom potpisu. $#^%RT &*#GI(] &*#GI(] &*#GI(] &*#GI(]


      Sto se mene tice MVP moze da bude i Kris Humphries, samo da Miami bude prvak, ne mora cak ni Wade biti MVP finala, to prepustam i Bosh-u ili James-u, samo da budu prvaci. h5g6k8
      sigpic

      Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

      "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

      Batica Wilshere je gospodin covek...

      All hail the Chan-Chan man!

      Comment


      • Re: MVP

        [quote author=D-Wade link=topic=2921.msg259517#msg259517 date=1299109069]
        Uvek sam mislio da je drvoseca ovaj Artest, ali brate kako udri na ovom potpisu. $#^%RT &*#GI(] &*#GI(] &*#GI(] &*#GI(]


        Sto se mene tice MVP moze da bude i Kris Humphries, samo da Miami bude prvak, ne mora cak ni Wade biti MVP finala, to prepustam i Bosh-u ili James-u, samo da budu prvaci. h5g6k8
        [/quote]

        Ron Ron mi je 2. igrac kog obozavam + je kad je bio mladji sabijao i to ne samo u defanzivi trpao je on kao zmaj. Ali capt. Jack + Artest kakva kombinacija $#^%RT

        Comment


        • Re: MVP

          @Ljubo, da, u pravu si, ispao mi je glup taj prvi post. #%d* Nisam ga dobro formulisao, zapravo hteo sam da kazem da ta celokupna slika koja se stvara oko James-a, na terenu i izvan njega, se meni prosto ne svidja.Forsiraju ga previse, a ja to nisam nikad voleo, ne samo kada je u pitanju James vec bilo ko drugi.Nadam se da sam sad bio mnogo jasniji. $#^%RT


          @D-Wade, slazem se potpuno. +*@WT*48*





          sigpic

          Comment


          • Re: MVP

            Eto Ma i ja mrzim kad tako prave famu od obicnog coveka,bilo kog

            Comment


            • Re: MVP

              Nadam se i voleo bih da D-Rose bude MVP! A sto se prvaka tice, bilo ko samo ne Miami ili Boston, bilo ko od ostalih neka uzme...!!! Najbolje bi bilo da uzmu Knicks-i a posteno Lakers-i !!! ;) :8-[/

              Comment


              • Re: MVP

                Definitivno , ostaju 2 kandidata za MVP - to su derrick Rose i LeBron James. Ko ce biti MVP , videcemo...
                One is the King...

                Comment


                • Re: MVP

                  Sto je najgore najiskrenije Dwight mozda najvise zasluzuje. Samo zamislite Orlando bez njega. &Q45q@%

                  Comment


                  • Re: MVP

                    Ja kazem da je ta nagrada kurton,zasluzuje je bar 10 igraca

                    Comment


                    • Re: MVP

                      [quote author=Ljuba90 link=topic=2921.msg262003#msg262003 date=1299422695]
                      Ja kazem da je ta nagrada kurton,zasluzuje je bar 10 igraca
                      [/quote]
                      <wicked>

                      LEBRON "KING" JAMES - GLOBALNI FENOMEN. G.O.A.T.!
                      sigpic
                      RUSSELL-WILT-JABBAR-JORDAN-LEBRON
                      - 4xMVP -

                      Comment


                      • Re: MVP

                        Opet se covek nalozio na smajlije $#^%RT Bane neka osvoji neko sa zapda mvp,a da majami osvoji prsten,verujem da se ne bi bunio

                        Comment


                        • Re: MVP

                          [quote author=Ljuba90 link=topic=2921.msg262014#msg262014 date=1299423289]
                          Opet se covek nalozio na smajlije $#^%RT Bane neka osvoji neko sa zapda mvp,a da majami osvoji prsten,verujem da se ne bi bunio
                          [/quote]
                          Svakako da ne bih! <spiteful>

                          LEBRON "KING" JAMES - GLOBALNI FENOMEN. G.O.A.T.!
                          sigpic
                          RUSSELL-WILT-JABBAR-JORDAN-LEBRON
                          - 4xMVP -

                          Comment


                          • Re: MVP

                            Ne moze sa sa njim izaci na kraj


                            evo LBJ osvaja mvp regularnog dela sezone,i mvp finala u kom majami dobija lakerse 4-0 jel moze tako?

                            Comment


                            • Re: MVP

                              [quote author=Ljuba90 link=topic=2921.msg262020#msg262020 date=1299423559]
                              Ne moze sa sa njim izaci na kraj


                              evo LBJ osvaja mvp regularnog dela sezone,i mvp finala u kom majami dobija lakerse 4-0 jel moze tako?
                              [/quote]
                              Tako Ljubo!!! <cw> <cw> <cw>

                              Ide, znas vec sta... *T_*@SR *T_*@SR *T_*@SR

                              LEBRON "KING" JAMES - GLOBALNI FENOMEN. G.O.A.T.!
                              sigpic
                              RUSSELL-WILT-JABBAR-JORDAN-LEBRON
                              - 4xMVP -

                              Comment


                              • Re: MVP

                                Ide,ide


                                Realnost na prvom mestu,nema sta

                                Comment

                                Working...
                                X