Announcement

Collapse
No announcement yet.

MVP

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • [/quote]
    Ovo vec postoji itekako, a procenat suta je takav kakav je jer cesto ne dobija faulove pod kosem i zato sto ga love i udvajaju kad god udje u neku seriju poena. Al' sad da ne serem vise, ne gledate Bulls-e toliko kao ja i necu da smaram sa Derrick-om, ko ga voli voli, ko ne, jbg. Mozda veci broj ljudi provali kakav je igrac i covek kada pocne da se udara po grudima posle svakog and1-a ili pocne pre utakmice da igra, da se slika i ne znam ti ja sta vec. @(*6sd$%
    Strax, nemoj se ljutiti majstore, ponavljam po 3912321933043. put da me MVP nagrada ne zanima, samo sam zeleo da mi objasnis zasto ne bi bilo dobro za NBA da Rose bude MVP i da ti ukazem na neke stvari. @(*6sd$%


    I evo jedan brutalno dobar tekst ukoliko neko zeli da procita. Cisto sumnjam u to, al' neka stoji za svaki slucaj.


    http://sportsillustrated.cnn.com/vau...27/1/index.htm
    sigpic


    "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

    Comment


    • Re: MVP

      Mislim da ce se izmedju njih dvojice voditi trka za MVP...niko normalan ne moze da kaze da je Rose trenutno bolji od James,kao sto niko normalan ne moze da kaze da je James bitniji(valuable) za svoju ekipu od Rose-a...ako se bude gledala samo statistika uzece LeBron,a ako se bude gledala neka sira slika,onda bi mogao Rose @(*6sd$%

      Comment


      • Re: MVP

        [quote author=Arroyo link=topic=2921.msg258976#msg258976 date=1299074045]
        Pa moze, ali realnije je ipak da LeBron bude MVP... Barem po meni. Kvalitetniji je od Derricka.
        [/quote]
        A po cemu je to bolji ove sezone,osim sto ima nabijenu jebenu statistiku? (%fsd%&j

        @Strax ocigledno da ne pratis dovoljno Bullse cim kazes da Rose ne organizuje igru.Rose to odlicno radi i sada a tu jos treba da napreduje.Pregled igre je popravio dosta u odnosu na proslu sezonu i mnogo redje mu promakne slobodan igrac i mnogo je vise pravovremenih pasova.A ne vidim sto ne bi koristio svoje napadacke sposobnosti ako ih ima.Treba koristiti ono sto imas.Mora da uzima dosta suteva jer se dosta njegovih saigraca cesti povlaci u tezim utakmicama a i nisu toliko dobri u ofanzivi(izuzev Booza).Pravi je lider i najvise suteva uzima i najvise ide na prodor onda kad akcija propadne i u zavrsnicama kad treba prelomiti.Njegove asistencije se cesto i ne realizuju jer on navuce 2 igraca na sebe a Bogans,Brewer pa i Deng ostanu sami,on izbaci pas i oni promase.Onda drugi,treci put tako pa kad vidi da im ne ide mora covek da uzme stvar u svoje ruke.On uvek radi ono sto je potrebno za ekipu a to je ono sto radi svaki pravi plej.Iverson se zbog toga ne moze smatrati plejom jer on je ustvari bek zarobljen u telu pleja i njegov stil igre je stil igre beka.Rose je vec pravi plej a bice jos bolji.S obzirom na njegovu licnost i karakter napretka ce sigurno jos biti.
        sigpic

        Comment


        • Re: MVP

          [quote author=S-Nash link=topic=2921.msg259253#msg259253 date=1299095806]
          A po cemu je to bolji ove sezone,osim sto ima nabijenu jebenu statistiku? (%fsd%&j

          @Strax ocigledno da ne pratis dovoljno Bullse cim kazes da Rose ne organizuje igru.Rose to odlicno radi i sada a tu jos treba da napreduje.Pregled igre je popravio dosta u odnosu na proslu sezonu i mnogo redje mu promakne slobodan igrac i mnogo je vise pravovremenih pasova.A ne vidim sto ne bi koristio svoje napadacke sposobnosti ako ih ima.Treba koristiti ono sto imas.Mora da uzima dosta suteva jer se dosta njegovih saigraca cesti povlaci u tezim utakmicama a i nisu toliko dobri u ofanzivi(izuzev Booza).Pravi je lider i najvise suteva uzima i najvise ide na prodor onda kad akcija propadne i u zavrsnicama kad treba prelomiti.Njegove asistencije se cesto i ne realizuju jer on navuce 2 igraca na sebe a Bogans,Brewer pa i Deng ostanu sami,on izbaci pas i oni promase.Onda drugi,treci put tako pa kad vidi da im ne ide mora covek da uzme stvar u svoje ruke.On uvek radi ono sto je potrebno za ekipu a to je ono sto radi svaki pravi plej.Iverson se zbog toga ne moze smatrati plejom jer on je ustvari bek zarobljen u telu pleja i njegov stil igre je stil igre beka.Rose je vec pravi plej a bice jos bolji.S obzirom na njegovu licnost i karakter napretka ce sigurno jos biti.
          [/quote]


          Daj molim te,Jamesovi jedini kvalitet je nabijena jebena statistika??? Jel nije dobar u odbrani,jel nema fantastican pregled igre i jos fantasticnije asistencije ka svojim u glavnom ocajnim igracima(osim Wade i Bosh,ali oni sami sebi u glavnom organizuju napad na kos). Ima ljudi koji dizu LeBrona u nebesa i to je bez veze,ali ima i onih koji ga mrze(nikad to nece priznati) zato sto je pun sebe,zato sto voli da je u centru paznje i ne znam ti ni ja sta...ako mislite da znate kakav je covek bilo ko od vasih ljubimaca,grdno se varate(dok ih ne upoznate licno,nista vi ne znate)...samo ih posmatrajte kao kosarkase,jer oni za nas samo to i jesu @(*6sd$%

          Comment


          • Re: MVP

            [quote author=Ljuba90 link=topic=2921.msg259260#msg259260 date=1299096149]

            Daj molim te,Jamesovi jedini kvalitet je nabijena jebena statistika??? Jel nije dobar u odbrani,jel nema fantastican pregled igre i jos fantasticnije asistencije ka svojim u glavnom ocajnim igracima(osim Wade i Bosh,ali oni sami sebi u glavnom organizuju napad na kos). Ima ljudi koji dizu LeBrona u nebesa i to je bez veze,ali ima i onih koji ga mrze(nikad to nece priznati) zato sto je pun sebe,zato sto voli da je u centru paznje i ne znam ti ni ja sta...ako mislite da znate kakav je covek bilo ko od vasih ljubimaca,grdno se varate...samo ih posmatrajte kao kosarkase,jer oni za nas,samo to i jesu @(*6sd$%
            [/quote]
            Cekaj nisam ja rekao da Lebron nije fantastican ali kad izuzmes statistiku sto je ispred Rose-a ove sezone?Svakako on jeste kompletniji igrac od Rose-a generalno ali ove godine ne vidim sto je bolji.
            sigpic

            Comment


            • Re: MVP

              Znam,znam sta si rekao...i kapiram te u potpunosti,ali toliki bes(nabijena jebena statistika),ne mislim samo od strane tebe,nego i drugih(nisu im bitna imena) nikad nisam video prema jednom vrhunskom igracu...pa zbog takvih kao sto su LBJ i Rose i gledamo NBA...Ja recimo nijednog vrhunskog kosarkasa,sportistu ne mrzim,niti pljujem @(*6sd$%

              Comment


              • Re: MVP

                [quote author=Ljuba90 link=topic=2921.msg259274#msg259274 date=1299096560]
                Znam,znam sta si rekao...i kapiram te u potpunosti,ali toliki bes(nabijena jebena statistika),ne mislim samo od strane tebe,nego i drugih(nisu im bitna imena) nikad nisam video prema jednom vrhunskom igracu...pa zbog takvih kao sto su LBJ i Rose i gledamo NBA...Ja recimo nijednog vrhunskog kosarkasa,sportistu ne mrzim,niti pljujem @(*6sd$%
                [/quote]
                Ma nije to bes prema LBJ-u,vec prema statistici,ja statistiku ne volim,ne volim ni LBJ-a doduse ali ima moj respekt zbog toga sto je u TOP3 igraca u ovom sportu.A ne volim ga od pre 4 godine kad je drustvo pocelo da me smara sa njim i da mi prica price kako je bolji od Jordana i Kobe-a.Od tada ga ne volim a ne volim ni to sto ga mnogi dizu u nebesa kao ni kad se to radi sa drugima.Ove sezone po mom misljenju Rose je MVP.Zasto?Zato sto radi uvek ono sto je potrebno za ekipu i pravi je lider.Kad imaju problema sa skokom on uhvati par lopti,kad treba igra fenomenalnu odbranu,u napadu odlicno razigrava saigrace koji to nazalost cesto ne realizuju,postize najbitnije poene.Ispred LBJ-a je meni zbog toga sto je LBJ najveci krivac sto Miami u neizvesnim zavrsnicama ima skor 3-12 ako se ne varam,dok Chicago tu ima dosta bolji skor,ne znam koji a ovo za Miami je rekao Srdjan na nekom mecu.Razlog sto je njegova statistika toliko mocna je taj sto je najcesce nabija u utakmicama kad uz pomoc odlicnih saigraca ima prednost od 15-20 razlike pa ostane da igra do kraja i da se sili.Naravno to ne umanjuje njegove igracke kvalitete ali je jedini razlog sto te cifre tako mocno izgledaju.
                sigpic

                Comment


                • Re: MVP

                  Koliko god mrzeli statistiku,ona nam govori da su Rose i LeBron bolji igraci od Collisona i Battiera na primer $#^%RT


                  I to mi je cudno da jednom vrlo pamentom decku(jes' da te ne poznajem,ali lepo pises ) ortaci,ili okruzenje promene misljenje veruj mi Rose-a ce isto tako dizati u nebesa(ako ga vec ne dizu),nadam se da zbog toga neces njega zamrzeti...tj da ces prestati da ga gotivis,da budem malo blazi %QWT&W


                  A sto se tice MVP titule,rekao sam vec svoje misljenje,eto cisto da bi bilo receno,iskreno me boli patka ko ce da je uzme @(*6sd$%

                  Comment


                  • Re: MVP

                    [quote author=Ljuba90 link=topic=2921.msg259294#msg259294 date=1299097333]
                    Koliko god mrzeli statistiku,ona nam govori da su Rose i LeBron bolji igraci od Collisona i Battiera na primer $#^%RT


                    I to mi je cudno da jednom vrlo pamentom decku(jes' da te ne poznajem,ali lepo pises ) ortaci,ili okruzenje promene misljenje veruj mi Rose-a ce isto tako dizati u nebesa(ako ga vec ne dizu),nadam se da zbog toga neces njega zamrzeti...tj da ces prestati da ga gotivis,da budem malo blazi %QWT&W


                    A sto se tice MVP titule,rekao sam vec svoje misljenje,eto cisto da bi bilo receno,iskreno me boli patka ko ce da je uzme @(*6sd$%
                    [/quote]
                    Govori ona da su bolji od njih ali opet po statistici ne treba gledati MVP.

                    Ma tad sam ipak imao 12 godina pa je poceo da me nervira i eto ostalo je tako,tad mi se prosto zgadio,a inace ne svidja mi se nacin na koji igra.Jeste igracina ali ja preferiram Kobe-a od superstarova.Sad naravno ne moze niko da mi promeni misljenje ali to je eto jedini put da se to desilo.Rose-a ne mogu zamrzeti nikako,mogu samo jos vise da ga zgotivim.
                    sigpic

                    Comment


                    • Re: MVP

                      A nisam znao da si bio klinac,onda je to sasvim ocekivano,i ja sam tako neke sportiste preterano zavoleo,a neke zamrzeo p%8@


                      Ma bitno da mi zbog tih LeBronova,Nashova,Rose-ova i pre svega nekada davno Divca i Peje ne spavamo nocima...neke gotivimo,neke ne,samo dok se niko ne mrzi,onda je sve ok


                      p.s. zanimljiva rasprava $#^%RT

                      Comment


                      • Re: MVP

                        [quote author=Ljuba90 link=topic=2921.msg259304#msg259304 date=1299098081]
                        A nisam znao da si bio klinac,onda je to sasvim ocekivano,i ja sam tako neke sportiste preterano zavoleo,a neke zamrzeo p%8@


                        Ma bitno da mi zbog tih LeBronova,Nashova,Rose-ova i pre svega nekada davno Divca i Peje ne spavamo nocima...neke gotivimo,neke ne,samo dok se niko ne mrzi,onda je sve ok


                        p.s. zanimljiva rasprava $#^%RT
                        [/quote]

                        Kao sto rece jedan strucnjak na ESPN this year they r close next year there will be some1 else but LeBron James is MVP every year!

                        Comment


                        • Re: MVP

                          [quote author=LBJmvpFORlife link=topic=2921.msg259311#msg259311 date=1299098806]
                          Kao sto rece jedan strucnjak na ESPN this year they r close next year there will be some1 else but LeBron James is MVP every year!
                          [/quote]

                          Po tom strucnjaku, onda bolje svi da batale kosarku, MJ je pokazao svoje, najbolji je i kraj. Svake godine treba da dokaze da jeste to, inace mi izjava strucnjaka zvuci previse subjektivno.

                          Comment


                          • Re: MVP

                            [quote author=Ljuba90 link=topic=2921.msg259294#msg259294 date=1299097333]
                            A sto se tice MVP titule,rekao sam vec svoje misljenje,eto cisto da bi bilo receno,iskreno me boli patka ko ce da je uzme @(*6sd$%
                            [/quote]
                            Kako to mislis "boli te patka" ko ce da uzme MVP Titulu? Kakva sad "patka"? Mislis na "falus"? %G8_

                            LEBRON "KING" JAMES - GLOBALNI FENOMEN. G.O.A.T.!
                            sigpic
                            RUSSELL-WILT-JABBAR-JORDAN-LEBRON
                            - 4xMVP -

                            Comment


                            • Re: MVP

                              [quote author=LBJmvpFORlife link=topic=2921.msg259311#msg259311 date=1299098806]
                              Kao sto rece jedan strucnjak na ESPN this year they r close next year there will be some1 else but LeBron James is MVP every year!
                              [/quote]


                              E zbog takvih strucnjaka i njihovih strucnih komentara ljudi i ne vole Lebrona, a ja spadam medju njih.Kad procitam one tekstove strucnjaka na NBA, ESPN itd, pa zapitam se jbt da li su oni ikad culi za MJ-a, Bryant-a, Magica itd.Ispade da LeBron izgleda moze da se poredi samo sa bogom, naravno pod pretpostavkom da bog igra kosarku. h5g6k8 Ja razumem da je on Sternova zlatna koka, i da mu donosi love vise nego bilo ko drugi, ali takvo dizanje u nebesa ja jos ni u jednom sportu video nisam.
                              sigpic

                              Comment


                              • Re: MVP

                                Samo vi pricajte, na kraju ce $tern dati MVP titulu Wade-u. I#^@8 $#^%RT
                                sigpic

                                Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                                "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                                Batica Wilshere je gospodin covek...

                                All hail the Chan-Chan man!

                                Comment

                                Working...
                                X