Announcement

Collapse
No announcement yet.

Koronavirus

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Biće zajebano narednih 10-ak dana.
    Danas prvi put da sam čekao u redu pred marketom. Dobri su ljudi, kakav metar stoje na 5 metara jedno od drugog. Napravio sam zalihu, umjesto mleka od 1/2 l uzeo 1l. I hrpu voća za cediti. I kilu kafe sa štekom cigara

    Comment


    • Povecan je broj umrlih u Spaniji, gotovo 300 mrtvih. Ostale zemlje 30 i manje. Zasto je ovoliki broj mrtvih u Italiji i Spaniji zaista mi nije jasno. Nemacka ima gotovo isti broj zarazenih kao Spanija, danas 7 mrtvih.

      Comment


      • Originally posted by miloolja View Post
        Eeeee otkazao mi kandidat za Zlatnu malinu



        Najbolja vest dana.
        sigpic

        Comment


        • Ja sam isla u mikromarket,imaju i rukavice i maske, Idea takodje.
          Pre podne je bilo dosta ljudi na ulicama ali valjda subota i blizina pijace, ali razmak je dobar i bas dosta ljudi sa maskama i rukavicama.

          Kvasac sam trazila jer je mami trebao, meni ne, nesto bas nisam u ljubavi sa kuhinjom, samo sto moram

          Dosta sam kuvala i mesila, sad corbice, nesto u rernu, palacinke, smuti obozavam a i zdravo je, dosta od mene
          Ne shvataj zivot preozbiljno ionako se ziv neces izvuci!

          Comment


          • USA krupnim koracima +847 odjednom novoregistrovanih

            Comment


            • Originally posted by Zoje View Post
              Ja sam isla u mikromarket,imaju i rukavice i maske, Idea takodje.
              Pre podne je bilo dosta ljudi na ulicama ali valjda subota i blizina pijace, ali razmak je dobar i bas dosta ljudi sa maskama i rukavicama.

              Kvasac sam trazila jer je mami trebao, meni ne, nesto bas nisam u ljubavi sa kuhinjom, samo sto moram

              Dosta sam kuvala i mesila, sad corbice, nesto u rernu, palacinke, smuti obozavam a i zdravo je, dosta od mene
              Novosadjanke su poznate kao ''dobre'' kuvarice..
              3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
              6× Montenegrin League champion (2007–2012)
              3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
              2× German League champion (2018, 2019)
              6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
              4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
              2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

              Comment


              • Originally posted by miloolja View Post
                Eeeee otkazao mi kandidat za Zlatnu malinu



                Psiho izgleda ima u isto vreme KZN pa ovi morali da otkazu. Stize avion iz Kine pa treba da se slika.

                Comment


                • Hrvati +76.
                  There's something wrong with me chemically
                  Something wrong with me inherently
                  The wrong mix in the wrong genes
                  I reached the wrong ends by the wrong means
                  It was the wrong plan
                  In the wrong hands
                  With the wrong theory for the wrong man
                  The wrong lies, on the wrong vibes
                  The wrong questions with the wrong replies

                  Comment


                  • Dosta dobra varijanta je kupovina smrznutih peciva. Brzo se spremi, hranu diraš samo ti.
                    “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                    Comment


                    • Originally posted by skeptik View Post
                      Povecan je broj umrlih u Spaniji, gotovo 300 mrtvih. Ostale zemlje 30 i manje. Zasto je ovoliki broj mrtvih u Italiji i Spaniji zaista mi nije jasno. Nemacka ima gotovo isti broj zarazenih kao Spanija, danas 7 mrtvih.
                      Za Nemacku ne mozemo imati neke konkretne rezultate barem dok ne dodje do eksponencijalnog rasta. Nisu jos usli u fazu kroz koju su prosli Italija i Spanija.

                      Comment


                      • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
                        Kaže mi tetka kako su se pojavili američke trupe i na tlu Švajcarske.

                        Slučajnost? Ne bi se reklo...

                        Iskrcavaju se svuda tako da Korona sa tim akcijama dobija još veći smisao. Tek sam sada ubeđen kako je virus serviran iz američke kuhinje.
                        Dosta stvari bi pilo vodu, ali ovo ce biti ili manja ili veca ekonomska kriza sto nikom nije u interesu.

                        I Kina je prva koja ce da se oporavi od svega toga.

                        Vise ima smisla da su Kinezi sami sebe sabotirali.

                        Comment


                        • Originally posted by Indigo View Post
                          Hrvati +76.
                          78

                          http://rs.n1info.com/Region/a580437/...zarazenih.html
                          “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                          Comment


                          • Originally posted by Ricma View Post
                            Za Nemacku ne mozemo imati neke konkretne rezultate barem dok ne dodje do eksponencijalnog rasta. Nisu jos usli u fazu kroz koju su prosli Italija i Spanija.
                            Nemacka ima gotovo isti broj zarazenih kao Spanija a skoro 20 puta manje mrtvih. Nesto tu ne stima.

                            Comment


                            • Originally posted by skeptik View Post
                              Psiho izgleda ima u isto vreme KZN pa ovi morali da otkazu. Stize avion iz Kine pa treba da se slika.
                              Zapravo kzn ne treba niko da njih da drzi vec epidemiolozi, stucnjaci, ljudi koji znaju nesto i mogu da urade konkretno u ovom haosu. Ali zato nam gen, poslednjih 8 god i jeste ovako, strucnjaka nigde nema, sve diletanti, neznalice, poltroni i drekavac.

                              A gdin ima preca posla, naravno, nije valjda lud da kaze narodu zbog naroda nesto, vec samo kada treba da skuplja neke jeftine politicke poene.
                              sigpic

                              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                              Comment


                              • Originally posted by dekkard View Post
                                Dosta dobra varijanta je kupovina smrznutih peciva. Brzo se spremi, hranu diraš samo ti.
                                Ako imas mesta u zamrzivacu, da.
                                sigpic

                                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                                Comment

                                Working...
                                X