Announcement

Collapse
No announcement yet.

Koronavirus

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nema potrebe da se testiram. Odlezacu jos koji dan i bicu kao nov. Ljepse mi je u samoizolaciju nego da me testiraju pa da me strpaju u karantin sa kusim i repatim

    Javljam ako bude bilo kakvih promjena.

    Comment


    • Kakva ti je stolica, cest simptom je i dijareja? Po ostalim imas sve kao i ovo govno.

      Lepo ti Ivan kaze, moze naglo da bukne, mnogo je zajeban virus, smenjuju se dobri i losi dani, i onda odjednom paf
      Jble te cigare bas!
      sigpic

      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

      Comment


      • Dijareju sam imao na pocetku... kad sam poceo da kasljem. Sad je normalna.

        E jbg, ako bukne buknuo je Nema mjesta panici

        Comment


        • Masis poentu, Tuto. Meni je namjera bila da kolegama sa foruma prenesem licne utiske. Citaju ljudi sve i svasta po internetu, pa sam sam htio da opisem kako se ovo govno od virusa manifestuje kod mlade i zdrave osobe jer nema razloga da izmisljam i da situaciju predstavljam gorom nego sto jeste. Nema tu nikakve drame. Zabrinut nisam nimalo... da jesam, ne bi odje piskarao nego bi odavno bio u bolnici

          Comment


          • Originally posted by zdravkelja View Post
            Meni je to bilo jako ocigledno. Taman kad su se skupili potpisi, e tek onda se potvrdilo da ima zarazenih kod nas.



            Pa, uglavnom medjusobno. Ili sa studentima filoloskog, jer ih oni uce srpski, a imaju i priliku da sa nekim vezbaju kineski. Koliko se prica o velikom srpsko-kineskom prijateljstvu, ljudi ovde nisu nesto raspolozeni da se druze sa Kinezima
            Meni su Kinezi cudni i skroz antipaticni u nekom da kazem socijalno/drustvenom smislu.

            Evo koliko vec idem babama u prodavnicu, kupio sam jedne novine, lek i hleb...kaze mi sad baba,napravila sam testo od krompira i makai ne treba nista,mozdaza dva dana

            Svadjah se sinoc sa zenom, brani Kineze, pocela ona sa teorijama zavera...PA REKO STA IH BRANIS OD NJIH JE SVE I POCELO, toliko su odgovorni..Nije da ih krivim, ali ih i ne hvalim na sva usta..

            Kad neko krene sa 5G mrezom,meni se prevrne stomak..onda Bil Gejts i cuvena miljiarda..Kultni filmovi 80tih nas najbolje opisuju,zato ljudi i vole te filmove...svi smo mi Ilije Cvorovici..
            3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
            6× Montenegrin League champion (2007–2012)
            3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
            2× German League champion (2018, 2019)
            6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
            4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
            2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

            Comment


            • Govno jedno žvalavo, misli na rejting i u ovom trenutku. Nema drugog objašnjenja za objavljivanje "preseka stanja" u 3, umesto kao do sad u 8 i 6. Frka mu je od cifri koje se povećavaju, govno jedno neopevano!
              “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

              Comment


              • Svejedno je, sad ce samo biti vece brojke odjednom, jer nema sanse da ne skace.
                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                sigpic

                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                with experience.

                Comment


                • Ovakvo stanje ce da traje najmanje jos 29 dana kaze Loncar.
                  https://www.danas.rs/drustvo/loncar-...emo-situaciju/

                  Comment


                  • Originally posted by dekkard View Post
                    Govno jedno žvalavo, misli na rejting i u ovom trenutku. Nema drugog objašnjenja za objavljivanje "preseka stanja" u 3, umesto kao do sad u 8 i 6. Frka mu je od cifri koje se povećavaju, govno jedno neopevano!
                    Covece, to je zbog zabrane izlaska i ktetanja koja pocinje od 17h.....
                    Njemu je u interesu da bude sto kasnije, da ga vise ljudi gleda. Termin od 15h mu ne odgovara ako se posmatra iz tog ugla.
                    sigpic

                    Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                    U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                    Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                    Comment


                    • Ovo se savršeno uklapa u iskustvo moje koleginice sa sinom koga nisu 6 dana hteli da pregledaju


                      https://nova.rs/politika/precutali-p...janja-potpisa/
                      “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                      Comment


                      • Ma Vucic je u govnima ali realno i svi ostali politicari na vlasti jer ekonomski ovo je neizdrzivo na duze staze. Jednostavno sistem ce puci. Sve ovo sto se radi je samo kupljenje vrmena i damage contoll. Jedino resenje je vakcina ali nece tako brzo. Evo Tramp upravo o tome prica.

                        Comment


                        • Virus mutira, tesko to sa vakcinom da ce skoro, ako ce uopste. vucic radi kako mu se kaze...
                          3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                          6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                          3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                          2× German League champion (2018, 2019)
                          6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                          4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                          2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                          Comment


                          • Ma kakva vakcina, to je predaleko trenutno, najveca nada je da ce virus mutirati u slabiji oblik i da nece tako lako da se siri.
                            Sad na N1 imate tu doktorku koju sam juce citirala, ona je bila sef laboratorije tokom variole vere.
                            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                            sigpic

                            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                            with experience.

                            Comment


                            • Bez vakcine sve je ovo dzaba, vratice se opet sledece sezone cak i ako ga toplo vreme uspori. To sto mutira cini ga jos opasnijem jer ce ga biti teze detektovati. Ekonomski mnogi ljudi ovo nece moci izdrzati na duze staze.

                              Comment


                              • Apsolutno ne mora da znaci da ce mutirati u opasniji oblik, cak je i veca verovatnoca da mutira u slabiji, bukvalno svi epidemiolozi to govore.
                                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                                sigpic

                                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                                with experience.

                                Comment

                                Working...
                                X