Announcement

Collapse
No announcement yet.

Koronavirus

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kako je tesko slusat Jovanu Joksimovic, likusa nikako da zacuti da cujemo nesto od ljudi
    Hated, adored never ignored

    MUFC

    Comment


    • Originally posted by miloolja View Post
      Ima li ovaj Nestorovic kucu?
      Za kucu ne znam, ali je ocigledno da ausvajs ima

      Comment


      • Originally posted by zdravkelja View Post
        Hah, stoka.
        Moja drugarica kineskinja je rekla njenima iz Kine da posalju, razdelila je pre neki dan preko 1000 maski po gradu za dzabe
        Nisam nikad cuo da se neko druzi sa kinezima u Srbiji..uvek sam se pitao sa kim se ti ljudi druze
        3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
        6× Montenegrin League champion (2007–2012)
        3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
        2× German League champion (2018, 2019)
        6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
        4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
        2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

        Comment


        • https://edition.cnn.com/2020/03/21/e...ntl/index.html

          Izvor takav kakav je ali je baš zbog toga zanimljiv.
          sigpic

          Comment


          • Biljana Srbljanović ima koronu

            Comment


            • Sta reci???

              Hated, adored never ignored

              MUFC

              Comment


              • Prva zrtva u CG. Kaze dr loncar za 29dana ce proci, tj padace...ne znam gde su nasli tu cifru ali je previse. Neki kazu da ce biti vise itd..
                3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                2× German League champion (2018, 2019)
                6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                Comment


                • Jesam rekao da necu vise odje da pisem, ali moram da vam opisem kako se meni ispoljava ovo sranje. Prvo, da se ogradim i da kazem da nisam siguran je li u pitanju COVID-19... nisam isao da me testiraju. Sezonsku gripu nisam bolovao godinama.. inace se rijetko razbolijevam tako da cisto sumnjam da me je nesto drugo zakacilo bas sad kad je ovo cudo aktivno.

                  Prvo sam imao suvi kasalj cetiri dana. Nakon toga su me cijeli jedan dan boljela krsta, bas jak bol u bubrezima i poceo sam da osjecam neku malaksalost i primijetio sam da ne mogu doci do daha nakon minimalnog kretanja. Onda sam dan posle izgubio cula mirisa i ukusa i s vremena na vrijeme sam imao slabu glavobolju. Evo cetvrti dan kako imam blagu temperaturu... ono, smeta mi svjetlo, malo peku oci i tako to. Ne znam koliku tacno jer nemam toplomjer(nemam ga iz razloga sto mi uglavnom ne treba... ne pamtim kad sam poslednji put imao temperaturu). Osim te blage temperature i povremene malaksalosti, poslednjih tri dana nemam nikakvih drugih simptoma.

                  Od ljekova ne uzimam nista. S obzirom da se kod mene ovako mlako manifestovao, mislim da nema potrebe za ljekovima. Apetit mi je i dalje normalan, ali jbg isto mi je ocu li pojesti koru od drveta ili omlet kad ne osjecam ukus uopste Nemam problema sa disanjem i ne bole me pluca... I dalje pusim bez problema, mada zbog bolesti i ne osjetim cigaretu.

                  Poceo sam da kasljem prosle subote, tako da od tad nisam izlazio iz kuce. Mozda je COVID-19, mozda nije.. svakako necu biti govedo nego cu da sjedim kuci dok ne osjetim da sam potpuno zdrav. Zivim sam tako da nema rizika da se od mene dalje prenese na nekoga.

                  Eto, samo sam htio da vam prenesem licne utiske. Ponavljam, nisam siguran da je ovo sranje u pitanju.

                  Comment


                  • To sto nemas culo ukusa i mirisa je isto simptom, a da probas da batalis cigare makar dok ne ozdravis?
                    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                    sigpic

                    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                    with experience.

                    Comment


                    • Originally posted by bojanaBG View Post
                      To sto nemas culo ukusa i mirisa je isto simptom, a da probas da batalis cigare makar dok ne ozdravis?
                      Ispusim samo jednu-dvije dnevno. Posle rucka i posle vecere... Navika mi je da pusim posle obroka, a eto sad niti osjetim taj obrok ni cigaru

                      Comment


                      • Brt baci cigare ne zajebavaj se i podji kod nekog.Desava se ljudima da se jedno 10 ak dana ispoljavaju blagi simptomi pa odjednom da bukne.A stalno se napominje da su pusaci u vecem riziku,izdrzi 7 dana bez toga sranja.

                        Comment


                        • Da, to za gubljenje čula ukusa se govorilo, mislim baš neki francuski stručnjak je to pominjao pre par dana. Možda ne bi bilo loše da se testiraš. Na kraju krajeva, ako nije miran si, ako jeste a već si dobro to pregurao, opet si miran.

                          Ali možeš biti od koristi za lečenje drugih.
                          sigpic

                          Comment


                          • Meni je to bilo jako ocigledno. Taman kad su se skupili potpisi, e tek onda se potvrdilo da ima zarazenih kod nas.

                            Originally posted by LosmiSK View Post
                            Nisam nikad cuo da se neko druzi sa kinezima u Srbiji..uvek sam se pitao sa kim se ti ljudi druze
                            Pa, uglavnom medjusobno. Ili sa studentima filoloskog, jer ih oni uce srpski, a imaju i priliku da sa nekim vezbaju kineski. Koliko se prica o velikom srpsko-kineskom prijateljstvu, ljudi ovde nisu nesto raspolozeni da se druze sa Kinezima
                            Last edited by s_hyperion; 22-03-20, 23:39.

                            Comment


                            • Evo baš sad čitam i Gobert se žali na čulo mirisa.

                              Ne igraj se, idi na testiranje, srećno.
                              Originally posted by Casiraghi
                              Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                              Originally posted by Casiraghi
                              Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                              https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                              Originally posted by Casiraghi
                              Srecan Mane svima koji slave.

                              Comment


                              • Originally posted by Casiraghi
                                Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                                Originally posted by Casiraghi
                                Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                                https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                                Originally posted by Casiraghi
                                Srecan Mane svima koji slave.

                                Comment

                                Working...
                                X