Announcement

Collapse
No announcement yet.

Koronavirus

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by miloolja View Post
    Sad vidim da je gosin ministar privatno povezan sa ovom skolom (neki otvoreno kazu da je njegova), a ovamo ce da kaznjava direkrore drzavnih ako raspuste decu.

    More sve na robiju u zemunice, Sunca nikad da ne vide do kraja zivota.
    Posle ja ostrascena ..



    Veruj mi sa uljem od origana ne osecas nista, moze da bude i masinsko
    Nije baš, ja ga znam piti kad osjetim da će me otresti neka gripa. Maslinovo puno ukusnije I to 3 kapi, pa nakon jednog sata opet i tako 12 kapi za 4 sata.

    Comment


    • Originally posted by Ivan_PG View Post
      Dobih info da su dvojica zarazenih koronom sletjeli na aerodrom,testirani su.Provjereno.
      Tako da pocelo je i kod nas.
      Zakasnila sam jedan dan, rekla sam da ce objaviti juce pihh
      sigpic

      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

      Comment


      • Olja, tebi najviše verujem. Pričaj koliko je opasno? Nije zezanje. Da znam kako da provedem poslednje dane

        Comment


        • Originally posted by miloolja View Post
          Zakasnila sam jedan dan, rekla sam da ce objaviti juce pihh
          A nije niko nista objavio jos,jedna rodjaka mi je zadrzana na aerodrom jer je bila u avionu s njima,tako da tek u narednim satima ce zvanicno vjerovatno bit objavljeno.

          Comment


          • Netacno, sve uredno na aerodromu, nema ni leta iz Beca danas. A paniku su stvorili da je na letu iz Beca dvoje putnika zarazeno. Dokon narod. Info ne moze biti pouzdaniji.

            Avion iz Ciriha sletio prije oko pola sata.
            sigpic

            Comment


            • Originally posted by Vladan View Post
              Netacno, sve uredno na aerodromu, nema ni leta iz Beca danas. A paniku su stvorili da je na letu iz Beca dvoje putnika zarazeno. Dokon narod. Info ne moze biti pouzdaniji.

              Avion iz Ciriha sletio prije oko pola sata.
              Zasto onda zadrzavaju ljude,i vode ih u Danilovgrad sad u karantin?
              Nadam se da je lazna uzbuna.

              Comment


              • Svako mora u karantin prije ulaska u zemlju sad iz ugrozenih zemalja. Kasnimo malo ali smo i dalje na vrijeme. Temperaturne provjere na aerodromu isto moraju da se prodju.
                sigpic

                Comment


                • Originally posted by Vladan View Post
                  Svako mora u karantin prije ulaska u zemlju sad iz ugrozenih zemalja. Kasnimo malo ali smo i dalje na vrijeme. Temperaturne provjere na aerodromu isto moraju da se prodju.
                  Ona je sletjela iz Beca,jesi li siguran da ih vode u karantin?
                  Nisu mi jasni ti ljudi koji sa temperaturom krecu u ovakvoj situaciji na let,bas nerealno.
                  Last edited by E1_PG; 13-03-20, 14:53.

                  Comment


                  • Kako je sletjela iz Beca kad nema leta iz Beca danas? Ako je MA u pitanju naravno. Ako nema mjesta u karantinu mora samoizolacija. Zabrana letova ide od sjutra ili ponedeljka, to ostaje da se vidi.

                    Crna Gora je uradila najvise testova po glavi stanovnika i svi su negativni. Medjutim zabrinuti su jer ovim tempom ostacemo brzo bez testova.

                    Ali ipak kasnimo, sve je ovo moralo da se odradi cim se prvi slucaj u Italiji pojavio. Italija je blizu svim zemljama, pritom su stara i prljava nacija, losa politicka situacija, losa zdravstvena, los sistem generalno, da se ovo desilo u Njemackoj druga bi prica bila. A ovako Italija pa Spanija, jednostavno najgori moguci scenario. I tokom spanskog gripa Italijani su najgore prosli.
                    sigpic

                    Comment


                    • Originally posted by Vladan View Post
                      Kako je sletjela iz Beca kad nema leta iz Beca danas? Ako je MA u pitanju naravno. Ako nema mjesta u karantinu mora samoizolacija.
                      E ona je sletjela iz Beca,to ti je 100% cuo sam se s njom danas.Prije toga Minhen.
                      Last edited by E1_PG; 13-03-20, 14:54.

                      Comment


                      • Nije baš najgori, najgori bi bilo i da se Grčka uključila u tu priču. I Grci su prilično, prilično neodgovorni.

                        Comment


                        • Originally posted by Vladan View Post
                          Kasno, trebali su okupljanja stopirati prije mjesec dana, sad je period inkubacije, a bas je idiotski bilo dozvoliti 20-30k ljudi da se okupljaju i satima stoje na 10 cm jedni od drugih.
                          Ma naravno, sprdam se zbog Srbije.
                          Trebalo je bar za kinesku Novu zabraniti letove na tamo tj.ovamo, ovde iz Italije pre 2-3 dana sleteli avioni iz Milana ej !!

                          Izrael je uradio dobru stvar, mislim u tom trenutku, vidim danas 126 zarazenih ( kriticnih 2, preminuli 0), a sa 13 poslali sve strance kucama, spustili avione, raspustili velika okupljanja, a objavili ovih 13 gde se sve kretali datum, satnica, sto detaljnije.


                          sigpic

                          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                          Comment


                          • Sibajte cink ima ga za desetak eura 100 tableta uz jelo jedna dnevno, cijedjeni sok od pomorandze, limuna i malo djumbira, nekoliko cajeva dnevno i sto je do vas odradili ste.
                            sigpic

                            Comment



                            • Kinezi sa maskama, a nasi opusteni

                              http://rs.n1info.com/Vesti/a577642/K...trana-bez.html
                              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                              sigpic

                              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                              with experience.

                              Comment


                              • Originally posted by Vladan View Post
                                Kako je sletjela iz Beca kad nema leta iz Beca danas? Ako je MA u pitanju naravno. Ako nema mjesta u karantinu mora samoizolacija. Zabrana letova ide od sjutra ili ponedeljka, to ostaje da se vidi.

                                Crna Gora je uradila najvise testova po glavi stanovnika i svi su negativni. Medjutim zabrinuti su jer ovim tempom ostacemo brzo bez testova.

                                Ali ipak kasnimo, sve je ovo moralo da se odradi cim se prvi slucaj u Italiji pojavio. Italija je blizu svim zemljama, pritom su stara i prljava nacija, losa politicka situacija, losa zdravstvena, los sistem generalno, da se ovo desilo u Njemackoj druga bi prica bila. A ovako Italija pa Spanija, jednostavno najgori moguci scenario. I tokom spanskog gripa Italijani su najgore prosli.
                                Misliš odnos broja stanovnika sa brojem pregledanih a inače taj je broj dvocifren (čini mi se ako grešim postavi tabelu)
                                Spoiler
                                Ako mi časi smrti postanu bliski,
                                I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                                Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                                Nije umio da odstupi,
                                Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                                Pao unapred, a ne unazad,
                                I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                                Uračunato i u moj pad.

                                Comment

                                Working...
                                X