Announcement

Collapse
No announcement yet.

Koronavirus

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Daj Boze da to leci, kazu na netu da su krenuli sa tim u Ita..exprimentalno ili tako nesto.
    3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
    6× Montenegrin League champion (2007–2012)
    3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
    2× German League champion (2018, 2019)
    6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
    4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
    2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

    Comment


    • Ne mogu da nadjem tvit ali parafraziram:
      ja pre nedelju dana - samo da ovo ne koriste u politicke svrhe
      ja sad- neka Brnaba sedne u tenk i pobije sve ove sto se setkaju

      http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

      sigpic

      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
      with experience.

      Comment


      • Krenula panika ?

        Comment


        • Pogresna informacija za onih 15k u Italiji. Sad su ispravili.
          Sada stoji 6k.
          There's something wrong with me chemically
          Something wrong with me inherently
          The wrong mix in the wrong genes
          I reached the wrong ends by the wrong means
          It was the wrong plan
          In the wrong hands
          With the wrong theory for the wrong man
          The wrong lies, on the wrong vibes
          The wrong questions with the wrong replies

          Comment


          • Odlični korektor koji sada živi i igra u Trevizu gde je udata za Italijana objasnila je na svom Fejsbuk profilu kroz kakav pakao prolaze žitelji ove zemlje.

            - Ne pišem često, skoro nikad, ali evo sada imam potrebu. Covid-19 je virus koji nas je zatvorio po kućama. Ali da li samo to? Od korona virusa se umire. To je činjenica. I ne samo što se umire. Umirete sami. Nigde nikog osim medicinskog osoblja koje je opremljeno da im se jedva vide oči. Nikog da uhvati za ruku umirućeg i obolelog. Nikog. Danas se u italijanskom gradu Bergamo desilo nešto još gore. Vojska je došla po kovčege preminulih i direktno ih odvezla u krematorijum. To je to. Niko nije mogao da ih vidi. Niko da se oprosti od tih ljudi. Ušli su u bolnicu zaraženi, borili se sami, bez svojih bližnjih. I izgubili... Sami... Bez svojih bližnjih. Neće biti sahrane. Kremirani i to je to - napisala je Jovana.

            Brakočevićeva je poslala poruku i ljudima u Srbiji, koji su slično kao Italijani prihvatili dolazak virusa korona.

            - Dragi moji, vi nastavite da izlazite po kafićima. Da se šetate parkovima ili centrima. Da posećujete tržne centre ili prodavnice ili šta god bilo što jos uvek nije prinudno zatvoreno. Izložite riziku sebe i svoje bližnje ne samo od zaraze nego i od umiranja sami. Budimo pametniji. Volimo ne samo svoj život nego živote i nađih bližnjih i svih drugih ljudi koje potencijalno možemo dovesti u opasnost. Poštujmo zakon što je strožije moguće da bi ovo crno vreme prošlo što pre. Nadam se da će ovaj post bar nekom da promeni način razmišljanja i da će pokušati da ubedi svoje bližnje prijatelje ili bilo koga da za kafiće ima vremena. Bitno da smo svi zdravi - zaključila je srpska odbojkašica.



            Sto se tice caleta..

            vucic kurcic.jpg
            3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
            6× Montenegrin League champion (2007–2012)
            3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
            2× German League champion (2018, 2019)
            6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
            4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
            2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

            Comment


            • Originally posted by miloolja View Post
              Zatvara kafice u nedelju i 20?
              Ma jedi..
              A šta sprečava razne majmune da ne idu u kafiće? Potrebno je da se zatvore da ne bi išli il je potrebno malo svesti o opasnosti od zaraze?
              Šta i ko treba da spreči idiote koji su napunili Košutnjak, Kej...??? Da li je potrebno da 24/7 bude zabrana kretanja ili bar iole mora da postoji svest o opasnostima ove pandemije?
              Last edited by nebitan; 20-03-20, 18:57.
              Spoiler
              Ako mi časi smrti postanu bliski,
              I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
              Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
              Nije umio da odstupi,
              Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
              Pao unapred, a ne unazad,
              I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
              Uračunato i u moj pad.

              Comment


              • Koliko sam ja shvatila kafici i TC se zatvaraju od nedelje, jos samo sutra rade.
                Ali zaista, da li treba da se desi Italija da bi nekima doslo iz dupeta u glavu
                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                sigpic

                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                with experience.

                Comment


                • Originally posted by Ljuba90 View Post
                  Kakav mentol od novinara. Mislim da Ana B ima vise fanova nego Sloba onomad [emoji3]

                  Nije vreme za salu, ni za politiku u ovom casu.

                  Iako ne moram da postujem policijski cas idem sada da prosetam kera (a rano je mukici maloj ) . Valjda se i ostali ljudi malo opamete posle danasnjeg dana.
                  Slažem se sa napisanim, prvi put mi došlo da pomislim da odobravam sve što je rekla.
                  Jesu govna, ali u ovoj situaciji se ponašaju poslednjih nedelju dana primereno i ozbiljno, i to treba reći.
                  Ostavimo politiku za nakon završetka vanrednog stanja, a u međuvremenu ponašajmo se odgovorno prema sebi i drugima. Ostani kod kuće!
                  “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                  Comment


                  • Ma samo pendrek

                    Comment


                    • Ne bih se slozio da rade odgovorno. Ove mere su smesne za sad, gastosi su svakako usli i zarazili tonu ljudi...maske i oprema kasne, meni ovo nije odgovorno. Nije krajnje lose, ali daleko od dobrog.

                      Premijerka baca sve na ljude kako su odgovorni. Sta je sa shopingom, sta je sa opremom na vreme, ovaj covek sto je umro bio je u kontaktu sa momkom koji je dosao iz Milana....Rade kafici i ostale zajbancije....mora ovo mnogo jace i ozbiljnje
                      Last edited by LosmiSK; 20-03-20, 18:43.
                      3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                      6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                      3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                      2× German League champion (2018, 2019)
                      6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                      4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                      2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                      Comment


                      • Brnaba je zrtveno jagnje Psiha. On preuzima na sebe dobre vesti u vidu donacija iz Kine i Norveske, Brnaba saopstava lose vesti u vezi umrlih i zabrana.

                        Comment


                        • Originally posted by skeptik View Post
                          Brnaba je zrtveno jagnje Psiha. On preuzima na sebe dobre vesti u vidu donacija iz Kine i Norveske, Brnaba saopstava lose vesti u vezi umrlih i zabrana.
                          Ali se ljudim vise svidja kako Brnaba deluje nego on
                          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                          sigpic

                          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                          with experience.

                          Comment


                          • ok su te maske iz Kine ali... koliko se busamo o dobrim odnosima moglo je i više. Usporedbe radi Slovenija je od Kineza dobila 300 000.

                            Comment


                            • Pa nece oni samo maske da posalju, nego i ostalu medicinsku opremu, ako sam ja dobro shvatila
                              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                              sigpic

                              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                              with experience.

                              Comment


                              • Aplaudirajte idioti, lep dan na keju danas, sigurno se nakupilo energije. Aplaudirajte!
                                There's something wrong with me chemically
                                Something wrong with me inherently
                                The wrong mix in the wrong genes
                                I reached the wrong ends by the wrong means
                                It was the wrong plan
                                In the wrong hands
                                With the wrong theory for the wrong man
                                The wrong lies, on the wrong vibes
                                The wrong questions with the wrong replies

                                Comment

                                Working...
                                X