Announcement

Collapse
No announcement yet.

Koronavirus

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ljudi vi ste žešće opičeni. Masku možete da napravite od svega a rukavice one obične zimske isto završavaju posao.

    Čemu tolika kmeknjavina?

    A naftu Srbija proizvodi sasvim dovoljno za trenutnu potražnju, ajde ne blamirajte se više.
    Last edited by Chiwwi; 19-03-20, 18:54.

    Comment


    • Losmi je bar u pet stranaka, a verovatno i vise..petostruki agent..sad samo veran predsedniku..
      3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
      6× Montenegrin League champion (2007–2012)
      3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
      2× German League champion (2018, 2019)
      6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
      4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
      2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

      Comment


      • Originally posted by skeptik View Post
        Jel Hrvatska susedna zemlja ili nije?
        E mislim da nju nije spominjaoAlbaniju jeste.

        Comment


        • Nije Hrvatsku spomenuo
          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

          sigpic

          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
          with experience.

          Comment


          • Bosna(Republika Srpska), Albanija, Severna Makedonija,
            Sve su to zemlje koje uvoze naftu.

            Doduše Republika Srpska ima rafineriju u Brodu ali sad tačno ne znam koje kapacitete proizvode.

            Comment


            • Originally posted by torpedo View Post
              E mislim da nju nije spominjaoAlbaniju jeste.
              Ako i budemo izvozili brasno to ce biti za Republiku Srpsku, Crnu Goru i eventualno Makedoniju i to ce biti vise na humanitarnoj bazi nego na ekonomskoj. Nema tu nikakve ekonomske logike sem politicke. On sve ovo radi zbog rejtinga.

              Comment


              • Originally posted by bojanaBG View Post
                Nije Hrvatsku spomenuo
                Ma torpedo pomenuo susedne zemlje pa sam se samo nadovezao. Nisam slusao KZN.

                Comment


                • Već sam komentarisao, čini mi se da svi drugi više rade zbog rejtinga. Da nije ovog virusa on bi glat dobio izbore (isto kao što bi SNSD u RS ) a ovo mu može biti omča oko vrata ako zasere.

                  Comment


                  • Sve ovo on radi zbog rejtinga. On drugacije ne zna. 24 sata dnevno u kampanji. Njemu je politika zivot, bukvalno.

                    Comment


                    • Originally posted by LosmiSK View Post
                      Losmi je bar u pet stranaka, a verovatno i vise..petostruki agent..sad samo veran predsedniku..
                      Bravo Lošmice, najzad si se opametio..

                      Comment


                      • Torpedo je treci priznati sns glasac posle tarantule i chiwwia Prvo izolacija pa ih onda pustajte da pisu..

                        Obecao lik sve, daje pare, svega ima...nije nista zasro sa gastosima i sopingom...to su ti nasi glasaci...

                        Oni ne rade testove, vidite procenat uradjenih testova i ovih koji su pali...

                        Iskreno,voleo bih da im uspe sve sto rade, zbog naroda i drzave...ali znajuci kakvi su idioti, tesko..
                        Last edited by LosmiSK; 19-03-20, 19:09.
                        3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                        6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                        3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                        2× German League champion (2018, 2019)
                        6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                        4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                        2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                        Comment


                        • Originally posted by Chiwwi View Post
                          Bravo Lošmice, najzad si se opametio..
                          Kolega, hvala!!


                          Last edited by LosmiSK; 19-03-20, 19:12.
                          3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                          6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                          3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                          2× German League champion (2018, 2019)
                          6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                          4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                          2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                          Comment


                          • Dekkarde, sta je sa onim klincem od koleginice?
                            Nisam bas ispartila, secam se da sam usput videla da si pisao.
                            sigpic

                            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                            Comment


                            • Luka Jović:

                              "Dok sam boravio u Španiji bio sam negativan na koronavirus i odlučio sam da doputujem u Srbiju i pomognem i dam podršku našem narodu, i budem blizu svoje porodice, u saglasnosti sa čelnicima mog kluba."

                              "Kada sam sleteo u Srbiju, još jednom sam testiran i bio negativan na koronavirus. Jako mi je krivo što su neki ljudi neprofesionalno odradili svoj posao i nisu mi dali tačne instrukcije kako treba da se ponašam u samoizolaciji."

                              "U Španiji mi je bilo dozvoljeno da se krećem do apoteke i supermarketa, kako bih mogao da nabavim potrebne namirnice, što ovde nije slučaj."

                              "Izvinjavam se svim ljudima, ako sam ih na neki način ugrozio i nadam se da ćemo zajedno uspeti da prebrodimo sve ovo. Podrška Srbiji i držimo se zajedno" poručio je Luka Jović.

                              Comment


                              • Luka Jović neće biti uhapšen ali za kaznu mora da odigra polusezonu za Zvezdu..


                                Originally posted by LosmiSK View Post
                                Torpedo je treci priznati sns glasac posle tarantule i chiwwia Prvo izolacija pa ih onda pustajte da pisu..

                                Obecao lik sve, daje pare, svega ima...nije nista zasro sa gastosima i sopingom...to su ti nasi glasaci...

                                Oni ne rade testove, vidite procenat uradjenih testova i ovih koji su pali...

                                Iskreno,voleo bih da im uspe sve sto rade, zbog naroda i drzave...ali znajuci kakvi su idioti, tesko..
                                Šta fali našem predsedniku?
                                Realno, trenutno nemamo boljeg.

                                Doduše, ja sam hteo da glasam za Sergeja ali Olja kaže da on ne valja, pa mi ostaju samo još SZS i Vučić.

                                SZS ne mogu da glasam jer je Boškić protiv EU a ja sam napredan.
                                Last edited by Chiwwi; 19-03-20, 19:23.

                                Comment

                                Working...
                                X