Announcement

Collapse
No announcement yet.

Koronavirus

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kakve dramske pauze
    Originally posted by Casiraghi
    Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
    Originally posted by Casiraghi
    Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

    https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
    Originally posted by Casiraghi
    Srecan Mane svima koji slave.

    Comment


    • Opet je imao provale tipa "Možda nekad vičem ili viču na mene" 😂😂😂

      Comment


      • Samo još da neko podseti gospođu predsednicu Narodne skupštine da je obavezna sazvati sednicu na kojoj će se potvrditi (ili ne) proglašeno vanredno stanje.

        Bar gram ustavnosti i zakonitosti da damo ovoj situaciji.
        sigpic

        Comment


        • Originally posted by bojanaBG View Post
          Sad me razapnite, ali meni Ana Brnabic u poslednja 2,3 dana totalno druga osoba, kao da nije fikus nego deluje kao premijerka i sad se plasim za sebe
          Vucko je i dalje Vucko
          Brnaba je fikus, poltron ali nije luda. Vucic je psiho, egomanijak. Realno on je u govnima jer on nikakvih benifeta sada nema sem ogromne odgovornosti a okruzen je idiotima. Ako ovo potraje revolt naroda ce biti sve veci tako da ce sem zdravstvenog imati i taj problem mada Kina ga kreditima moze spasiti od bankrostva. U svakom slucaju tek smo na pocetku krize.

          Comment


          • Mora neka daljinska sednica, jer ne sme toliko ljudi u zatvorenom prostoru.

            Evo, vidite kako Ana Brnabic odgovara na isto pitanje, nebo i zemlja
            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

            sigpic

            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
            with experience.

            Comment


            • Originally posted by MareLFC View Post
              Kakve dramske pauze
              reci da mi pišemo



              na forumu




              sa tolikim pauzama
              Твоја победа ће бити уколико свако од нас задржи део добродушности коју си безусловно делио са свима нама кроз свако твоје писање.
              До поновног сусрета, твој Швабо

              mala H2H 2018/19
              suicide
              2019
              velika H2H 2019/20

              Comment


              • Obecava kao i uvek...kupio je ljude za narednih 7 dana...sta je sve obecavao i nije ispunio mozes knjigu napisati, ovde se nadam zbog nas da ce bar 1/2 uspeti. Mnogo se razbacuje parama, ne treba biti neki ekonomista da znas da ce biti opasnih problema. Ako padnu EU zemlj, posle sve pada, domino efekat....

                Posto do sad za sve lazi nije bilo odgovornosti, nece ni sad biti..
                Last edited by LosmiSK; 19-03-20, 18:06.
                3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                2× German League champion (2018, 2019)
                6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                Comment


                • Djordje sine nisi pratio..

                  Comment


                  • Originally posted by bojanaBG View Post
                    Mora neka daljinska sednica, jer ne sme toliko ljudi u zatvorenom prostoru.
                    Narodnoj skupštini ništa i niko ne može uskratiti zasedanje, naročito ne podzakonski akt ministra zdravlja. Po ustavu se konstituiše u času proglašenja vanrednog ili ratnog stanja i mora potvrditi odluku izvršne vlasti u pogledu uvođenja vanrednog stanja i - što je bitnije - odstupanja od ljudskih i građanskih prava (kod nas su prilično uskraćena u ovom trenutku).

                    Može zasedati i na livadi na Pešteru, o mestu zasedanja svakako odlučuje predsednik Skupštine. Međutim, nešto primećujem da se od nedelje uveče "zagubila".

                    Ali ona mora biti održana što pre, kako nalaže Ustav.
                    Last edited by Crni Đorđe; 19-03-20, 18:14.
                    sigpic

                    Comment


                    • Dakle izvozicemo naftu i brasno, ohmg frka znaci.
                      Proizvescemo 10m maski -.-
                      Staje medjumesni saobracaj
                      Produzice pol.cas

                      I mi smo najbolji, snabdeveniji od EU (to je prosli put rekao, sada ga nisam slusala), veliki privredni rast, mala zaduzenost.. isusee

                      Inace fikus jest manje drcna, mada u svakoj drugoj recenici pominje predsenika i kako je on bogotac licno, da nije njega... ali je def bar prividno i trenutno malo spustila loptu.


                      Edit: kakav Ustav? Ovaj covek ga gazi 8 godina svakodnevno i nikom nista.
                      sigpic

                      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                      Comment


                      • Sve crne vrane što gataju u pasulj i najavljuju crne dane moraće to da objasne i policiji.

                        Comment


                        • Originally posted by miloolja View Post
                          Dakle izvozicemo naftu i brasno, ohmg frka znaci.
                          Proizvescemo 10m maski -.-
                          Staje medjumesni saobracaj
                          Produzice pol.cas

                          I mi smo najbolji, snabdeveniji od EU (to je prosli put rekao, sada ga nisam slusala), veliki privredni rast, mala zaduzenost.. isusee

                          Inace fikus jest manje drcna, mada u svkaoj drugoj recenici pominje predsenika i kako je on bogotac licno, da nije njega... ali je def bar prividno i trenutno malo spustila loptu.


                          Edit: kakav Ustav? Ovaj covek ga gazi 8 godina svakodnevno i nikom nista.
                          Kakav post, kao da sam ja pisao iznerviran.... Evo merio temperaturu,bila 37.3 pa 37.2..usrah se..al sad 36.8..evo i sad cu jos jednom..sad 36.9. Verovatno je bilo i 39 dok sam ga slusao...odmakao sam ga sad..36.6, idem da gledam seriju
                          3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                          6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                          3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                          2× German League champion (2018, 2019)
                          6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                          4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                          2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                          Comment


                          • E sad dal će stvarno izvoziti ili je samo dobro odmjerena izjava kojom smiruje ljude da ne prave zalihe a samim tim i paniku.

                            Comment


                            • Naravno da će izvoziti. Potreba za naftom u Srbiji je 10 puta manja.

                              Comment


                              • Ma gde ce da izvozi kada je sve blokirano i zatvoreno. Prica za polupismenu Srbiju.

                                Comment

                                Working...
                                X