Announcement

Collapse
No announcement yet.

Koronavirus

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #61
    Ne bih da širim paniku, al mislim da će ovde baš haos da bude. Mi niti imamo kapacitete za borbu sa epidemijom, niti imamo sposobne ljude koji će sprečiti haos.
    Originally posted by Dekinjo
    Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
    Originally posted by La Jugoslavia
    Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

    Comment


    • #62
      Ne znam da li bi zatvaranje škola bio toliko pametan potez, pošto će o deci svakako neko morati da brine van škole. Ako su roditelji na poslu, tradicionalno taj posao obavljaju babe i dede. Tako da, sa školama nastaviti kao i do sada.
      sigpic

      Comment


      • #63
        Originally posted by bojanaBG View Post
        Samo sto kupovinom ogromnih kolicina alkohola, sapuna, asepsola itd. se ne gleda svoja bulja, bas suprotno

        Comment


        • #64
          Ali zato privatne zatvaraju

          http://rs.n1info.com/Vesti/a577588/O...MS-poruka.html
          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

          sigpic

          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
          with experience.

          Comment


          • #65
            Evo, pronadjen je izvor virusa...

            Dayman (a-a-ah...)
            Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
            Champion of the sun (a-a-ah...)
            You're a master of karate and friendship
            For everyone

            Comment


            • #66
              COVID - 19 je sifra za Panonski Govnar.

              Comment


              • #67
                Originally posted by Ganac View Post

                Svakako, u pravu si. Ja idem uvek u mesečnu nabavku koja podrazumeva brašno, so, šećer, kafa, ulje, pasta za zube, sapun i šampon i wc papir (možda sam nešto i zaboravio da napišem) i ovaj mesec sam tako kupio ali to su neke redovne količine za 4-članu porodicu a ne za zalihe. Meni je tako lakše jer mi onda ostane samo dnevne potrebe koje su uvek u polupraznom cegeru... i za ove potrebštine koje nabavljam na mesečnom nivou nemamproblema da li će i kad će da mi nestanu i da jurim u pola meseca.
                Ovo ponašanje je panično i neracionalno, papirnati ubrus je u (da ne reklamiram lanac) 262 do 272 dinara i ta rolna služi skoro ceo mesec (tvrđe pakovanje nego na pijaci ili u Lidlu) i sa te strane mi je nelogično koristiti wc papir za ono što si ti navela.
                Reklamiraj sta ima veze, vec si pomenuo Lidl a meni je njihiv xxl ubrus odlican, i bas dugo traje.


                Eeee aali nema upotrebe ubrusa u kupatilu, jer neodgovorni i pored opominjanja da to ne rade, zanesu se, zaborave, pa ubace u wc solju a onda se ona zapusi (ne pitaj kako znam), a za nos meksi je guz
                Za radne povrsine naravno ubrusi, nego sam sam navela primer, ako nestane ubrus (ne pitaj ni to kako znam ).

                Da te mesecne kupovine za porodicu su odlicna i prakticna stvar, i ne cimas se posle posla, ne jurcas ili ti bas to nesto zafali kada ne treba, ali ovo po troje i vise kolica sto snimali ovih dana po hipermarketima je bas odvratno -.-

                Jos malo "prakticne" zastite

                sigpic

                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                Comment


                • #68
                  ko ima SBB

                  https://nova.rs/biznis/sbb-otkljucav...ske-situacije/
                  http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                  Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                  sigpic

                  Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                  with experience.

                  Comment


                  • #69
                    Originally posted by Alistair Drake View Post
                    COVID - 19 je sifra za Panonski Govnar.
                    U to ime, podsetimo se istoimene pesme od grupe talentovanih momaka iz Zaklane celjadi:



                    Pesma pocinje na 1:22
                    Dayman (a-a-ah...)
                    Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                    Champion of the sun (a-a-ah...)
                    You're a master of karate and friendship
                    For everyone

                    Comment


                    • #70
                      Originally posted by belgrade_owl View Post
                      Post je Urose... stace ti jaja i piletina?



                      Nemoj da se ljutis, ja tebe uopste ne zamisljam
                      Ti dobro znaš da ja ne postim.

                      Comment


                      • #71
                        Originally posted by mmajstor View Post
                        Cemu to sluzi a uz to i ne radi?

                        nema nikakve potrebe koristiti rafinisano ulje, pa cak ni ono koje malo "prsne" .

                        btw. za virus i imunitet - divlje origano ulje kao antivirotik, malo se dopuniti vitaminom D koji nam je opao tokom zime, 15mg cinka dnevno, i caj od podbela koji jaca pluca.

                        u prostorije nakapati esencijalno ulje od cajevca ili ravensare u molo vode da isparava nad svecom, takodje kao antivirotik.
                        Kreatin i te kako radi. Mnogo je bolji trening kada si napunjen kreatinom. Imaš više energije. Ne znam šta se podrazumeva da "radi" pošto kod nas kreatin ljudi shvataju kao da će postati masivni.

                        Za imunitet je najbolje uvesti fasting. To je urodjen i prirodan mehanizam.

                        A za post nisam još dostojan, a ne vidim benefit u pravoslavnom postu nikakav. Niti se suzdržavaš od hrane, niti jedeš zdravo, uglavnom 90% ljudi.

                        Kad bih postio, postio bih sa jakim fasting periodima potpuno celodnevno posvećen isčitavanju Biblije. Pošto nisam u stanju to da izvedem, ni ne postim.
                        Last edited by Cassius Clay; 13-03-20, 12:45.

                        Comment


                        • #72
                          Originally posted by ?????? View Post
                          Ti dobro znaš da ja ne postim.
                          Ja ne postim... nikada i nisam i ti do dobro znas, Sovo!

                          Comment


                          • #73
                            Hahhahahaghaghgahaghaghghahaa
                            Dayman (a-a-ah...)
                            Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                            Champion of the sun (a-a-ah...)
                            You're a master of karate and friendship
                            For everyone

                            Comment


                            • #74
                              Originally posted by Crni Đorđe View Post
                              Ne znam da li bi zatvaranje škola bio toliko pametan potez, pošto će o deci svakako neko morati da brine van škole. Ako su roditelji na poslu, tradicionalno taj posao obavljaju babe i dede. Tako da, sa školama nastaviti kao i do sada.
                              Kod nas ako donesu odluku da se zatvore obrazovne ustanove Ministarstvo prosvjete iniciralo je istovremeno i mjeru placenog odsustva za jednog roditelja, bez obzira da li se radi o privatnom ili drzavnom sektoru, ako su djeca mladja od 11 godina. Drugacije se ne moze.
                              sigpic

                              Comment


                              • #75
                                Originally posted by Alistair Drake View Post
                                Ja ne postim... nikada i nisam i ti do dobro znas, Sovo!
                                15 puta sam mu rekao da nisam pravoslavac, bata navalio da me ubedi da jesam. Ja sam samo hrišćanin koji podržava svaku antipapističku hrišćansku organizaciju, a SPC mi je kao srpska hrišćanska crkva i vodilja u antipapizmu, posebno prirasla za srce.

                                Ali ja verujem u Boga i za mene SPC predstavlja autoritet samo dokle je protiv Rima.

                                Amfilohije kao rimski učenik i kao gord čovek za mene nema nikakav autoritet, ali gledam ja sebe, a njemu će suditi ko treba.

                                Ja sam prvo hrišćanin pa Srbin, mnogo mi je preči neki protestant Britanac ili Nemac, Madjar, nego komunjara iz Srbije samo jer je Srbin.

                                Comment

                                Working...
                                X