Announcement

Collapse
No announcement yet.

Koronavirus

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pelcovana i spremna

    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

    sigpic

    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
    with experience.

    Comment


    • [emoji1][emoji1]
      sigpic

      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

      Comment


      • Nema veze, nek uradi to vec jednom nek i vodicu ubrizga, samo da ucuti vise
        A ima jos pominjanja i obecanja


        sigpic

        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

        Comment


        • Meni jedino sto pada napamet je da se on toliko plasi igle, da ne sme ni vodicu neku da ubizgra da izgleda kao da se vakcinisao
          Kako bi to izgledalo da on padne u nesvest kad vidi iglu
          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

          sigpic

          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
          with experience.

          Comment


          • Sumnjam da je to. Sve su ovo njegovi neki trikovi. Prvo on je mozda vec i vakcinisan, a nekim ga cudom sigurno kljukaju, nego sad se otarasio AZ pred kraj roka, pa ide u novu ofanzivu, jer drugog argumenta za vakcinisanje nema, slab je odziv.
            sigpic

            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

            Comment


            • Sve je politika, verovatno da medju njegovim glasačima ima dosta antivaksera, meni je to najlogicnije. Neka procena da bi mu vakcinacijom opao rejting, sve se kod njega svodi na to.
              Last edited by mark !t zer0; 29-03-21, 11:33.
              sloboda ili ništa

              Comment


              • Gledam fokte u gomili jutros nekoj i on jedini nema masku, jeziv lik, ali jeziv
                sigpic

                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                Comment


                • Originally posted by mark !t zer0 View Post
                  Sve je politika, verovatno da medju njegovim glasačima ima dosta antivaksera, meni je to najlogicnije.
                  Naravno, zato se i ne obracunavaju sa raznim Nestorovicima (koji btw ima neku grupu na fb i cujem da ljudima prepisuje lek za konje protiv parazita, ako imaju koronu), Grijucickama i slicnim.
                  Taj ima 24h kampanju 365 dana, sve mu je marketnig, sve. I lova naravno. Boli ga ona stvar za narod i Srbiju.
                  sigpic

                  Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                  But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                  Comment


                  • Originally posted by bojanaBG View Post
                    Pelcovana i spremna [emoji3]

                    Pa kad zaigras [emoji3]

                    sigpic

                    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                    Comment


                    • Originally posted by miloolja View Post
                      Gledam fokte u gomili jutros nekoj i on jedini nema masku, jeziv lik, ali jeziv
                      Ti tek sad primetila da on ne nosi masku. Pa od pocetka pandemije jos kad su dosli oni kinezi avionom on ni jednom nije stavio masku. Ja sam ga video sa maskom samo kad dodju strane delegacije. Inace ovde ako sam ga video 2-3 puta
                      Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

                      Comment


                      • Pade mi na pamet ovaj što je lupao prije godinu dana ispade da nije puno pogriješio

                        Comment


                        • Originally posted by Sam Hornish Jr. View Post
                          Ti tek sad primetila da on ne nosi masku. Pa od pocetka pandemije jos kad su dosli oni kinezi avionom on ni jednom nije stavio masku. Ja sam ga video sa maskom samo kad dodju strane delegacije. Inace ovde ako sam ga video 2-3 puta
                          Naravno da ga nisam videla sada tek, sada sam prokomentarisla, a masku iskljucivo nosi samo kada ide preko, jer tamo mora. Bitanga.
                          sigpic

                          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                          Comment


                          • Iskreno ja nisam za masku. Ja jedva disem kroz masku. Naterali su me hteli su zvati obezbedjenje. A tamo jedan sedeo sa maskom ispod nosa. E jebemti...
                            Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

                            Comment


                            • Neka, neka nemoj da nosis, slucajno da se ne ugusis

                              sigpic

                              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                              Comment

                              Working...
                              X