Announcement

Collapse
No announcement yet.

Koronavirus

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Korona virus

    Originally posted by Beocca
    ti kad se razbolis,slobodno mozes da se obratis nekom iz nezvanicne medicine
    Onda po tom principu, neko ko pusi 20 godina može isto to da učini kada dobije rak pluća.

    Ili neko ko cirka non stop za cirozu jetre...

    Opasno se ovde spinuje kako se kome prohte.

    Plaćam porez, plaćam zdravstveno a da sam u poslednjih 10 godina tri puta bio kod lekara. Dakle ni ne trošim sto doprinosim... imam pravo na lekara kao i ti i kao svako drugi.

    Gesendet von iPhone mit Tapatalk
    Last edited by Sir Giggsy; 16-03-21, 23:08.

    Comment


    • Originally posted by Beocca View Post
      ne,nije-postoji velik broj ljudi,(ukljucujuci tu i decu),koji ne mogu da se vakcinisu iz odredjenih razloga i svojim nevakcinisanjem ugrozavas njih

      u mom okruzenju je danas obolelo dete 2013.god. on nije mogao da se vakcinise zbog godina
      Na koji nacin ugrozavam decu?
      sloboda ili ništa

      Comment


      • tako sto mozes da budes zarazan a da ne znas-ne osetis i budes prenosilac.
        Wizard

        Comment


        • Originally posted by Pusjo
          Kapiram da si ovaj selfi napravio dok si se informisao na youtube?

          Comment


          • Korona virus

            Originally posted by Beocca View Post
            tako sto mozes da budes zarazan a da ne znas-ne osetis i budes prenosilac.
            To dete koje je obolelo iz tvog okruženja... Jesu li svi njegovi najbliži koji su u redovnom kontaktu sa tim istim detetom vakcinisani?


            Gesendet von iPhone mit Tapatalk

            Comment


            • Originally posted by Sir Giggsy View Post
              Onda po tom principu, neko ko pusi 20 godina može isto to da učini kada dobije rak pluća.

              Ili neko ko cirka non stop za cirozu jetre...

              Opasno se ovde spinuje kako se kome prohte.

              Plaćam porez, plaćam zdravstveno a da sam u poslednjih 10 godina tri puta bio kod lekara. Dakle ni ne trošim sto doprinosim... imam pravo na lekara kao i ti i kao svako drugi.

              Gesendet von iPhone mit Tapatalk
              tako je,samo sto tvoja strana spinuje
              Wizard

              Comment


              • Originally posted by Beocca View Post
                tako je,samo sto tvoja strana spinuje
                Ko si ti da odlucujes ko će imati prava na medicinsku negu?

                Veoma loše razmišljanje... jer ja sam samo tvoje razmišljanje smestio u neku drugi situaciju.


                Gesendet von iPhone mit Tapatalk

                Comment


                • Originally posted by Beocca View Post
                  tako sto mozes da budes zarazan a da ne znas-ne osetis i budes prenosilac.
                  Ne ugrozavam ih ja, vec virus, zato sam i rekao da je narativ odvratan i da bi se trebalo drugacije izrazavati.

                  Jel to znaci da vakcinisani ljudi ne mogu da se zaraze i da budu prenosioci?
                  sloboda ili ništa

                  Comment


                  • Originally posted by gomila nesklada View Post
                    Ne ugrozavam ih ja, vec virus, zato sam i rekao da je narativ odvratan i da bi se trebalo drugacije izrazavati.

                    Jel to znaci da vakcinisani ljudi ne mogu da se zaraze i da budu prenosioci?
                    -da,zaboravio sam...auta sami gaze pesake,ne voze ih ljudi

                    -ogroman procenat nosioca zaraze su ipak nevakcinisani
                    Wizard

                    Comment


                    • Originally posted by gomila nesklada View Post
                      Ne ugrozavam ih ja, vec virus, zato sam i rekao da je narativ odvratan i da bi se trebalo drugacije izrazavati.

                      Jel to znaci da vakcinisani ljudi ne mogu da se zaraze i da budu prenosioci?
                      Kako ne ugrozavas, ako ostavljas mogucnost da se stvori novi soj, za koji nece biti vakcine. Ove vakcine su trenutno za ovaj tip virusa sa nekim malim izmenama, sto duze traje ovakva situacija to postoji veca mogucnost da virus dobije mnogo opasniji oblik, a onda ce biti veselo. Bar da imate jedan razuman argument, pa i da razumem. Ovako pojma nemate o materiji, na osnovu cega donosite sud o bilo cemu?

                      Sent from my motorola one action using Tapatalk
                      IMG-20190614-192941
                      "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                      Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                      Comment


                      • Originally posted by Beocca View Post
                        -da,zaboravio sam...auta sami gaze pesake,ne voze ih ljudi

                        -ogroman procenat nosioca zaraze su ipak nevakcinisani
                        Bukvalno postavim da/ne pitanje, i nisi u stanju da osgovoris.

                        Sta znaci 'ogroman procenat'? Koji je to broj, ili pricas napamet pa ogroman da zvuci kao da znas o cemu pricas.

                        To je problem, sto se tripujes da nesto znas i da mozes da solis drugima pamet, a ustvari blage veze nemas o cemu pricas. Kao i vecina, medju kojima sam i ja, ali se ne pravim pametan, postenije je.
                        Last edited by mark !t zer0; 16-03-21, 23:22.
                        sloboda ili ništa

                        Comment


                        • Originally posted by Brian McShtull View Post
                          Kako ne ugrozavas, ako ostavljas mogucnost da se stvori novi soj, za koji nece biti vakcine. Ove vakcine su trenutno za ovaj tip virusa sa nekim malim izmenama, sto duze traje ovakva situacija to postoji veca mogucnost da virus dobije mnogo opasniji oblik, a onda ce biti veselo. Bar da imate jedan razuman argument, pa i da razumem. Ovako pojma nemate o materiji, na osnovu cega donosite sud o bilo cemu?

                          Sent from my motorola one action using Tapatalk
                          A koji to mi? Koji sud ja donosim? Umes li da posmatras stvari a da nisu crno ili belo? Konstantno pisem da ne znam nista iz ove oblasti.

                          Kako ti pricas o sojevima virusa kad ne znas nista o tome?
                          Last edited by mark !t zer0; 16-03-21, 23:25.
                          sloboda ili ništa

                          Comment


                          • Originally posted by gomila nesklada View Post
                            A koji to mi? Koji sud ja donosim? Umes li da po smatras stvari a da nisu crno ili belo? Konstantno pisem da ne znam nista iz ove oblasti.
                            Ne znas nista? A znas da nije potrebno da se vakcinises? Kako si dosao do toga, da ne zelis da se vakcinises a pojma nemas?

                            Rekao mi je jedan doktor, on je to studirao 10+ godina i ceo svoj zivot posvetio tome. I onda sam mogao da biram hocu li slusati njega, ili sebe(ja imam 0godina iskustva u ovoj materiji).

                            Sent from my motorola one action using Tapatalk
                            Last edited by Brian McShtull; 16-03-21, 23:28.
                            IMG-20190614-192941
                            "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                            Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                            Comment


                            • Originally posted by Sir Giggsy View Post
                              Ko si ti da odlucujes ko će imati prava na medicinsku negu?

                              Veoma loše razmišljanje... jer ja sam samo tvoje razmišljanje smestio u neku drugi situaciju.


                              Gesendet von iPhone mit Tapatalk
                              za lecenje nije receno tebi,nego nekom liku PUSJO,koji je pominjao zvanicnu medicinu,ne znam kako si se ti tako savestan pronasao tu...

                              nista ti nisi smestio u drugu situaciju,samo si pojacao spin
                              Wizard

                              Comment


                              • Dosao sam licnim iskustvom. Nekome ce to zvucati sebicno, to mogu da razumem, mozda i jeste.

                                Recimo da znamo podjenako, ti si izabrao da se vakcinises, ja jos uvek ne. Ti mene osudjujes, vredjas, ponizavas, prebacujes da ugrozavam nekoga. A ja tebi nista od toga.
                                Last edited by mark !t zer0; 16-03-21, 23:30.
                                sloboda ili ništa

                                Comment

                                Working...
                                X