Announcement

Collapse
No announcement yet.

Koronavirus

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • ^
    ^
    ^

    Druze se i sa onim simpaticnim likom kojeg zovu Firer, ali to je neka druga tema.
    Dayman (a-a-ah...)
    Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
    Champion of the sun (a-a-ah...)
    You're a master of karate and friendship
    For everyone

    Comment


    • Originally posted by Mr. Wolf View Post
      Auu svaka mu cast! Sila je u njemu jaka
      Mene zabrinjava ovo sto je pominjao da ce se ipak ljudi pricescivat iz iste kasike.
      Hvali se kako je 1972 za vrijeme variole vere isto tako odbio da se pricesti iz plasticne kasike.
      Jebali smo jeza ako ostanu pri tom stavu.

      Comment


      • Auuu srecno.
        Dayman (a-a-ah...)
        Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
        Champion of the sun (a-a-ah...)
        You're a master of karate and friendship
        For everyone

        Comment


        • Originally posted by Alistair Drake View Post


          Nas su zastitili carobnjaci iz SPC-a i njihove molitve. Tako je, Oce Momo! Slava Bogu!
          Dobro je njemu cim mu se smesi brk

          Profesionalni rasterivac Korone, treba litijom da proputuju ceo svet, pa ce taj isti svet da zbaci Mila i da im sazida hotel u Buljaricama..
          3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
          6× Montenegrin League champion (2007–2012)
          3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
          2× German League champion (2018, 2019)
          6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
          4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
          2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

          Comment


          • Originally posted by Mr. Wolf View Post
            Auuu srecno.
            Srecno i vama sumnjam da je Irinej nesto fleksibilniji

            Comment


            • Originally posted by LosmiSK View Post
              Bar x10...po meni, sto ne znaci da sam blizu
              Ja bih rekao 50, al ajd da se nadjemo na x25.

              To je znaci od potvrdjenih 180K x 25 = 4.500.000 ukupno zarazenih.

              Ako je umrlo 5K od 4.5M, to je procenat smrtnosti od 0.1% - prosek kao kod obicnog sezonskog gripa.

              Corona busted.

              Comment


              • Cekaj Limune do Maja da grobari uzmu titulu.

                Pa tako nesto sigurno, proci ce to kroz vecinu ljudi, al ko je star i ima hronicne probleme tj bolesti, imace ozbiljne probleme. Ako sam skontao dobro doktore..

                Cudi me da se tako svet uspanicio...ali ajde da vidimo do kraja.
                3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                2× German League champion (2018, 2019)
                6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                Comment


                • Ma zna se iz cije kuhinje ovo dolazi.
                  Dayman (a-a-ah...)
                  Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                  Champion of the sun (a-a-ah...)
                  You're a master of karate and friendship
                  For everyone

                  Comment


                  • Maje Volk?

                    Comment


                    • Ovamo kod mene za nekih 10-ak minuta(8pm po lokalnom vremenu) na snagu stupa odluka koju su poglavari drzave NY jutros donijeli. Zatvaraju se svi restorani, kafici, kockarnice, striptiz barovi, crkve, kockarnice i ostala mjesta dje ljudi idu da trose pare i da se provode.

                      Comment


                      • Meni je cimka jedino od onoga sto sledi posle virusa, nova svetska ekonomska kriza a mi na celu sa SNS-om

                        Comment


                        • Originally posted by Alistair Drake View Post
                          Ovamo kod mene za nekih 10-ak minuta(8pm po lokalnom vremenu) na snagu stupa odluka koju su poglavari drzave NY jutros donijeli. Zatvaraju se svi restorani, kafici, kockarnice, striptiz barovi, crkve, kockarnice i ostala mjesta dje ljudi idu da trose pare i da se provode.

                          dobar niz
                          Wizard

                          Comment


                          • Nije bilo zle namjere U strip klubu ti za pare plesu u krilu i guraju sise u facu, a ovamo ti neki zadrigli bradonja da da mu poljubis ruku Sve zavisi sta se kome vise svidja. Kako god okrenes lazu te i uzimaju ti pare i na jednom i na drugom mjestu.

                            Evo da ne bude da je post off

                            U Italiji se danas svi dive Crnoj Gori


                            https://m.cdm.me/drustvo/u-italiji-s...ve-crnoj-gori/
                            Last edited by powerslave; 17-03-20, 05:38.

                            Comment


                            • Originally posted by belgrade_owl View Post
                              Tako je Ameikanci su krivi za sve. Sad svi u znak protesta prestanite da gledate americke serije i filmove, a ukoliko imate neki od odevni predmet Calvin Klein, Converse, Levi's, Nike, Gap, Victoria's Secret, Old Navy ili bilo koji drugi americki brend donirajte odecu, obucu i tehnicku robu obliznjem sirotilistu.

                              Preporuka je da se uradi isto i sa brendovima iz EU, prelazi se iskljucivo na rusku tehniku a do kraja godine ce i vozila iz SAD-a i EU biti uklonjena sa puteva, samo Lada.
                              Sovo pa što se ljutiš odma.
                              Nećemo ništa da bacamo. Ne volim ja ni Hrvate pa se rado družim sa Hrvaticama.

                              Nema podrebe za radikalnim merama, samo sam srećan što smo ja i Mihajlo dobili istomišljenika, nismo sami na ovom svetu.

                              Kao naš predsednik kome su prijatelji sa zapada okrenuli ledja sad kad mu je najteže. I on je shvatio da su braća Kinezi uz nas uvek i jedini kome možemo da verujemo.

                              Originally posted by Alistair Drake View Post
                              Ovamo kod mene za nekih 10-ak minuta(8pm po lokalnom vremenu) na snagu stupa odluka koju su poglavari drzave NY jutros donijeli. Zatvaraju se svi restorani, kafici, kockarnice, striptiz barovi, crkve, kockarnice i ostala mjesta dje ljudi idu da trose pare i da se provode.
                              Čekaj Crnogorac pa ti živiš u Americi?
                              Ajaooo crni Crnogorac pa šta će tebi ove balkanske politike?

                              E kukavče naš, ne može se bez balkana čak ni u Američkim snovima, priznaj nam, droga je to..

                              A i dosadno je tamo..
                              Last edited by Chiwwi; 17-03-20, 05:52.

                              Comment


                              • Ma dosadno je kad si okruzen kulturom, kad zivis u civilizaciji medju normalnim ljudima. Ponekad mi fali ta dzungla, nekultura, zatucanost i bezakonje na koje sam navikao toliko godina.

                                Ovamo nema zaostalih budala sa kojima mogu da se zajebavam i da mi vrijeme prolazi, a Crna Gora mi je daleko. Zato sam zahvalan sto na ovom forumu postoje takvi.

                                Comment

                                Working...
                                X