Announcement

Collapse
No announcement yet.

Koronavirus

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Odusevili su me juce gosti. Onoj glupaci nije bilo drago sto ne zele da se spustaju na njen nivo i da pricaju o politici i da pljuju vlast. Bar ne u ovom trenutku.

    A i naucio sam svasta. Savetujem sve da pogledaju jer npr nisam imao pojma da ona maska obavlja svoj posao samo 2 sata. Neverovatni su strucnjaci i greota da se ne odgleda

    Comment


    • Ono juce je bilo odlicno, ja sam gledala, sva 4 su odlicni bili, pametni, stalozeni, ogromni strucnjaci, a posebno me raduje sto je ipak bio i jedan mladji doktor.
      http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

      sigpic

      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
      with experience.

      Comment


      • Taj mladji je najvise i iznervirao Olju. Odusevio me

        Imamo mnogo kvalitetnih ljudi, steta sto mora ovo da se desi da bi javnost cula za njih i nesto korisno naucila.

        Comment


        • Meni je onaj bivsi direktor infektivne, ne znam kako se zove, nekako bas gospodin doktor, ne znam kako da objasnim
          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

          sigpic

          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
          with experience.

          Comment


          • Kratko pitanje.
            Pa vasem misljenju, ako trenutno imamo zvanicno ~180K zarazenih, koliko puta vise ima onih koji su zarazeni a nisu testirani (buduci da je jako malo testova uradjeno kao i da ogromna vecina ili ne oseca simptome ili oseca blage simptome)?

            Comment


            • Originally posted by miloolja View Post
              Umesto da je u zatvoru, oni ga zovu da zatupljuje ovaj jadan narod jos vise

              Ceo niz

              Daj link da se posluša pod mač bato
              Originally posted by Casiraghi
              Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
              Originally posted by Casiraghi
              Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

              https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
              Originally posted by Casiraghi
              Srecan Mane svima koji slave.

              Comment


              • Originally posted by Chiwwi View Post
                Mihajlo imamo još jednog istomišljenika naše teorije o Koroni a to je ni manje ni više nego vrhuška NR Kine.

                Kinezi za sve okrivili SAD, Vašington im žestoko odgovorio

                https://www.b92.net/info/vesti/index...nav_id=1667052

                Prošle nedelje, portparol kineskog ministarstva spoljnih poslova Zao Lijan tvrdio je da je američka vojska mogla da donese novi koronavirus u grad Vuhanu, koji je bio epicentar pandemije.

                "Pompeo je žestoko zamerio Narodnoj republici Kini što pokušava da svali krivicu za COVID-19 na Sjedinjene Države. Sekretar je naglasio da ovo nije vreme za širenje dezinformacija i glasina, već je vreme da se sve nacije okupe kako bi se izborile sa zajedničkom pretnjom", rekao je Ortagus.

                SAD su prošle sedmice pozvale na razgovor kineskog ambasadora u Vašingtonu zbog komentara Lijana da je američka vojska odgovorna za epidemiju u Kini.
                Hvala Kinezima na podrsci,drago mi je da postoji narod koji razmislja svojom glavom i ne trazi viruse po slepim misevima i zmijama nego tamo gde treba, u laboratorijama SAD.

                Comment


                • Tako je Ameikanci su krivi za sve. Sad svi u znak protesta prestanite da gledate americke serije i filmove, a ukoliko imate neki od odevni predmet Calvin Klein, Converse, Levi's, Nike, Gap, Victoria's Secret, Old Navy ili bilo koji drugi americki brend donirajte odecu, obucu i tehnicku robu obliznjem sirotilistu.

                  Preporuka je da se uradi isto i sa brendovima iz EU, prelazi se iskljucivo na rusku tehniku a do kraja godine ce i vozila iz SAD-a i EU biti uklonjena sa puteva, samo Lada.

                  Comment


                  • Originally posted by belgrade_owl View Post
                    Tako je Ameikanci su krivi za sve. Sad svi u znak protesta prestanite da gledate americke serije i filmove, a ukoliko imate neki od odevni predmet Calvin Klein, Converse, Levi's, Nike, Gap, Victoria's Secret, Old Navy ili bilo koji drugi americki brend donirajte odecu, obucu i tehnicku robu obliznjem sirotilistu.

                    Preporuka je da se uradi isto i sa brendovima iz EU, prelazi se iskljucivo na rusku tehniku a do kraja godine ce i vozila iz SAD-a i EU biti uklonjena sa puteva, samo Lada.
                    Poznato je da je Tom Henks zbog žene prešao na pravoslavlje, sad postaje jasnije što se baš njih dvoje zaraziše.

                    Comment




                    • Nas su zastitili carobnjaci iz SPC-a i njihove molitve. Tako je, Oce Momo! Slava Bogu!

                      Comment


                      • Originally posted by limun View Post
                        Kratko pitanje.
                        Pa vasem misljenju, ako trenutno imamo zvanicno ~180K zarazenih, koliko puta vise ima onih koji su zarazeni a nisu testirani (buduci da je jako malo testova uradjeno kao i da ogromna vecina ili ne oseca simptome ili oseca blage simptome)?
                        Bar x10...po meni, sto ne znaci da sam blizu
                        3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                        6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                        3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                        2× German League champion (2018, 2019)
                        6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                        4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                        2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                        Comment


                        • Originally posted by Alistair Drake View Post


                          Nas su zastitili carobnjaci iz SPC-a i njihove molitve. Tako je, Oce Momo! Slava Bogu!

                          Auu svaka mu cast! Sila je u njemu jaka
                          Dayman (a-a-ah...)
                          Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                          Champion of the sun (a-a-ah...)
                          You're a master of karate and friendship
                          For everyone

                          Comment


                          • Steta sto je Uki banovan... spaseni smo.

                            Last edited by belgrade_owl; 16-03-20, 23:35.

                            Comment


                            • Originally posted by Ljuba90 View Post
                              Jebem li ga, juce kod Olje neki prilicno pametan i iskusan djed epidemiolog se plasi da se Kinezi vesele mozda i prerano...da vrlo lako moze opet da se pogorsa stanje kod njih.
                              Radovanovic, njega mozes da vidis i cujes samo na N1.

                              Desavalo se u ranijim pandemijama, kao sto je bila spanska groznica, da se javlja vise talasa ili tih krivulja. Drugi talas je tada bio izuzetno smrtonosan, jer je virus mutirao, a ovi nasi sto zive u Kini kazu da se ovi ne opustaju i da ce strog rezim trajati do maja sigurno.

                              Mare, imam samo taj tvit.
                              sigpic

                              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                              Comment


                              • Nije on dzabe Protojerej-Stavrofor

                                Comment

                                Working...
                                X