Announcement

Collapse
No announcement yet.

Koronavirus

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Sam Hornish Jr. View Post
    mozda je i ova coca-cola dobra cuo sam da ubija sve (prociscava) kad se sipa u sudoperu
    Ne samo to, mislim da je Cola najbolje anti-rost sredstvo.

    Послато са Huawei MATE 40 Pro помоћу Тапатока
    sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

    Comment


    • Meni preCednik čuva moju dozu...tako je rekao, a poznato je da on ne laže i sipa istinu brzinom munje. Kad dodam da "duvanim ko Turčin" nije ni čudo što samo mene obilazi virus. A dnevno sam, bez da računamo moje, sa najmanje 4-5 virusom zaraženih osoba.
      sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

      Comment


      • Originally posted by Constantin View Post
        Ne samo to, mislim da je Cola najbolje anti-rost sredstvo.

        Послато са Huawei MATE 40 Pro помоћу Тапатока
        moguce
        Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

        Comment


        • Originally posted by Constantin View Post
          Meni preCednik čuva moju dozu...tako je rekao, a poznato je da on ne laže i sipa istinu brzinom munje. Kad dodam da "duvanim ko Turčin" nije ni čudo što samo mene obilazi virus. A dnevno sam, bez da računamo moje, sa najmanje 4-5 virusom zaraženih osoba.
          nemoj prepisivati od mene dobices 1 od uciteljice
          Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

          Comment


          • Jos dve doktorke specijalistkinje preminule danas od posledica kovida, jedna anesteziolog sa Banjice, druga psihijatar iz Nisa, Toponice.
            Strasno, jezivo, još jezivije u odnosu na Sloveniju koji nemaju nijedan slucaj smrti lekara i Hrvatske koja ima jedan. Mi sada valjda oko/preko 80.
            A koliko je tek medicinskih sestara, tehnicara i ostalog osoblja, sam bog zna. Ovo samo strasno!
            sigpic

            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

            Comment


            • Originally posted by miloolja View Post
              Jos dve doktorke specijalistkinje preminule danas od posledica kovida, jedna anesteziolog sa Banjice, druga psihijatar iz Nisa, Toponice.
              Strasno, jezivo, još jezivije u odnosu na Sloveniju koji nemaju nijedan slucaj smrti lekara i Hrvatske koja ima jedan. Mi sada valjda oko/preko 80.
              A koliko je tek medicinskih sestara, tehnicara i ostalog osoblja, sam bog zna. Ovo samo strasno!
              Koja je to iz Niša, imaš neki link?

              Послато са Huawei MATE 40 Pro помоћу Тапатока
              sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

              Comment


              • Originally posted by Sam Hornish Jr. View Post
                nemoj prepisivati od mene dobices 1 od uciteljice
                Primio si vakcinu?

                Послато са Huawei MATE 40 Pro помоћу Тапатока
                sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

                Comment


                • Originally posted by Constantin View Post
                  Koja je to iz Niša, imaš neki link?

                  Послато са Huawei MATE 40 Pro помоћу Тапатока
                  https://twitter.com/joovanica88/stat...776631297?s=19
                  sigpic

                  Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                  But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                  Comment


                  • Originally posted by Jaqen Hghar View Post
                    Ma da.
                    Ispucali ove kineskinje na pola miliona ljudi.
                    Sad ostalo par soma Pfizera i cca 40k Sputnik V
                    Ma kakav milion, s drugom dozom kreću 12.februara,a nema ni pola milona započetih...
                    Da se razumemo, ja nemam zamerki na vakcina iju dosad, al je vučić slagao za to milione.

                    A evo upravo sad govore da je duvanski dim opasan kod težih oblika bolesti (danas je dan borbe protiv duvana ili tako nesto)
                    Wizard

                    Comment


                    • Hvala...radila je i u privatnoj klinici "Life impuls"....

                      Meni upravo snaju počinje da napada temperatura...malecka je dobila 4. dan od najstarijeg sina virus, evo njena majka 4. dan...hm...ako "preteknem" do kraja izolacije biće dobro...

                      Послато са Huawei MATE 40 Pro помоћу Тапатока
                      sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

                      Comment


                      • nece vakcine nista pomoci,ovo mutira...nece biti apokalipsa,ali cmo tesko se vratiti normalnom zivotu..brojke su lazirane...bar tako deluje svima sem Limunu :-)))
                        3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                        6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                        3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                        2× German League champion (2018, 2019)
                        6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                        4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                        2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                        Comment


                        • Originally posted by LosmiSK View Post
                          nece vakcine nista pomoci,ovo mutira...nece biti apokalipsa,ali cmo tesko se vratiti normalnom zivotu..brojke su lazirane...bar tako deluje svima sem Limunu :-)))
                          Ti si ozbiljan ?

                          Послато са Huawei MATE 40 Pro помоћу Тапатока
                          sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

                          Comment


                          • Originally posted by Beocca View Post
                            Ma kakav milion, s drugom dozom kreću 12.februara,a nema ni pola milona započetih...
                            Da se razumemo, ja nemam zamerki na vakcina iju dosad, al je vučić slagao za to milione.

                            A evo upravo sad govore da je duvanski dim opasan kod težih oblika bolesti (danas je dan borbe protiv duvana ili tako nesto)
                            Nema nikakve dileme da je pušenje štetno po zdravlje.
                            Iako sam pušač, nikada nikoga ne bih ohrabrivao da počne da puši.

                            Elem, vakcina će umnogome pomoći da se vakcinisani zaštite.
                            Kako bude virus mutirao, tako će se od sezone do sezone pojavljivati vakcine
                            za nove sojeve virusa.
                            Kao i za sezonski grip.
                            Vakcinacija je individualna stvar svakog čoveka.

                            Protiv sezonskog gripa se vakciniše ko hoće,
                            tako je i sa ovim.
                            Mogu da postoje preporuke WHO, Ministarstava zdravlja širom sveta ....

                            Comment


                            • Valar morghulis

                              Sezonski grip ne mutira koliko ja znam....

                              Ma zezam se Nislija, sta si skocio odmah...Limun mene, pa ja malo njega

                              Nego ne verujem koja je pomama za vakcinama...ja cu malo sacekati, dok ne budem negde putovao pa cu zbog toga morati...
                              3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                              6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                              3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                              2× German League champion (2018, 2019)
                              6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                              4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                              2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                              Comment


                              • Originally posted by LosmiSK View Post
                                Valar morghulis

                                Sezonski grip ne mutira koliko ja znam....

                                Ma zezam se Nislija, sta si skocio odmah...Limun mene, pa ja malo njega

                                Nego ne verujem koja je pomama za vakcinama...ja cu malo sacekati, dok ne budem negde putovao pa cu zbog toga morati...
                                Ma ne ripam nego me iznenadi...������
                                Kakva pomama za vakcinama ? Šta misliš, šta bi bilo, da su uz vakcinu davali pakovanje Trulex krpe i šoljicu za kafu...������
                                sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

                                Comment

                                Working...
                                X