Announcement

Collapse
No announcement yet.

Koronavirus

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Sam Hornish Jr. View Post
    evo sad sam sluso vesti samo se ruska razlikuje 1 i 2 doza.

    inace kod nas je prijavljeno nekih 70 slucajeva nezeljenih reakcija na vakcinu, pola su od fajzerova pola od kineske a samo 1 od ruske. Putin dominira
    Rusku smo najmanje doza primili, a zabrinjavajuće je što u odnosu na broj datih doza Fajzer i SInofarm imaju isti broj neželjenih reakcija. Nisu valjda bili opet neispravni špricevi....?

    Jel to od sabajle imaš misiju "Spašavanje redova Rajana"...?
    sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

    Comment


    • @kronos

      ..idi bre zemčo, kad sad nisam povratio. mani se, nije ovo "corona zajebancija" nego ako imaš šta poduči ovu decu...budi koristan.
      sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

      Comment


      • Psihopata je dobio testere..doci ce nam glave pre ili kasnije. U zivotu ..tj video sam glupljeg, Tomu...nacija nam je zatrovani, ljudi siromasni...a Limun veruje u brojke, koje "ponekad" zataskaju..
        3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
        6× Montenegrin League champion (2007–2012)
        3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
        2× German League champion (2018, 2019)
        6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
        4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
        2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

        Comment




        • drugi u evropi. svaka mu dala
          Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

          Comment


          • Originally posted by Sam Hornish Jr. View Post
            drugi u evropi. svaka mu dala
            Daj te brojke i koje su neželjene reakcije kod nas ?
            sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

            Comment


            • Originally posted by Constantin View Post
              Daj te brojke i koje su neželjene reakcije kod nas ?
              ma cuo sam u jutarnjem. ne znam precizno broj. a nezeljene reakcije temperatura, glavobolja... malaksalost. u principu iste kao kad dobijas pravi virus. u stvari ta vakcina i sadrzi taj virus
              Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

              Comment


              • Originally posted by Constantin View Post
                Daj te brojke i koje su neželjene reakcije kod nas ?
                Nista posebno, ovo sto je Sam nabrojao, ali je zaboravio da napise da su rekli da nije trajalo duze od 3 dana

                A ukupno cini mi se 72 nezeljene reakcije, ne mogu da se setim tacne raspodele, ali malo vise fajzer u odnosu na sinofarm i jedna sa ruskom vakcinom.
                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                sigpic

                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                with experience.

                Comment


                • Originally posted by bojanaBG View Post
                  Nista posebno, ovo sto je Sam nabrojao, ali je zaboravio da napise da su rekli da nije trajalo duze od 3 dana
                  Meni je interesantan podatak, koji je Sam H. izneo, da je isti broj reakcija na Fajzera i Sinofram, a uzimam u obzir da je primljeno 4-5 000 Fajzerovih (maksimum 10 000 valjda je toliko došlo, ako grešim ispravite me) i 300-400 000 kineskih...

                  Zato i pitam i još me interesuje, ako ko zna, koje su uopšte reakcije, kako se manifestuju?

                  Послато са Huawei MATE 40 Pro помоћу Тапатока
                  sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

                  Comment


                  • Pa ovo sto je Sam nabrojao, temperatura, malaksalost, bol...

                    evo ga clanak

                    https://www.novosti.rs/vesti/drustvo...vila-rezultate

                    AGENCIJA za medicinska sredstva i lekove je do sada u Srbiji zabeležila 62 neželjene reakcije posle vakcinacije građana.Kako ističe taj broj ne zvuči strašno, ali pokazuje da Agencija pažljivo prati šta se dešava. Od tog broja, 35 reakcija je na "Fajzerovu" vakcinu, 26 na "Sinofarmovu" i jedna na "Sputnjik Ve".

                    Dodaje da je reč uglavnom o lokalnim reakcijama na mestu primene, kao što su bol, otok ili crvenilo, a sve to je očekivano.

                    Zelić je rekao da su bile prisutne i sistemske reakcije, najčešće je to bila povišena telesna temperatura koja je trajala najviše tri dana, malaksalost, zamor i glavobolja.
                    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                    sigpic

                    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                    with experience.

                    Comment


                    • https://www.jutarnji.hr/vijesti/svij...-tako-15046422
                      "Kao i dosad kada je riječ o pandemiji slijedit ćemo preporuke struke. Ako nas ona odvede do stražnjice, razmislit ćemo i o toj opciji", rekao je njegov kolega Stefan De Keermaecker
                      Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

                      Comment


                      • jel to redovan portal il hrvatski njuzovci
                        Wizard

                        Comment


                        • Originally posted by Constantin View Post
                          Priča o šišmišu je odavno završena...ispostavilo se da je to video-klip iz 2017. (valjda ili 2018) nastao u Južnoj Koreji....
                          Da li znaš da su ljudi bili zaraženi u Africi koji nemaju nikakve dodirne tačke, ne samo sa Kinom, nego uopšte sa spoljnim svetom..?
                          Šta misliš o ovome....
                          https://panopticum.hr/covid-19-odakl...ulti-pacijent/

                          Sve u svemu, mene lično, odakle je sve počelo, mene interesuje kako završiti s ovim....što je najgore ne vidim skoro kraj.
                          e da vidimo sad ovo gde smo stali. stvarno mi se ne da to sve citati, puno ima, izvini, ako ti nije tesko mozes samo u kratkim tezama najvaznije

                          ono sto ja znam nasli su onog nultog u americi (mislim u Teksasu) i za njega su rekli da on nije bio sa nikim u kontaktu pa im nije jasno kako se zarazio. dalje ne znam sta je bilo. ono u Italiji kad je buknulo nasli su i tamo nultog i rekli da je njemu preneo neko iz Nemacke a taj je bio dosao iz Kine. to je sve sto ja znam. ovo sto kazes iz Afrike neko pleme za to prvi put cujem ali nije da ne verujem. Meni to onda govori da se to prenelo vazduhom.
                          Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

                          Comment


                          • Originally posted by Sam Hornish Jr. View Post
                            e da vidimo sad ovo gde smo stali. stvarno mi se ne da to sve citati, puno ima, izvini, ako ti nije tesko mozes samo u kratkim tezama najvaznije

                            ono sto ja znam nasli su onog nultog u americi (mislim u Teksasu) i za njega su rekli da on nije bio sa nikim u kontaktu pa im nije jasno kako se zarazio. dalje ne znam sta je bilo. ono u Italiji kad je buknulo nasli su i tamo nultog i rekli da je njemu preneo neko iz Nemacke a taj je bio dosao iz Kine. to je sve sto ja znam. ovo sto kazes iz Afrike neko pleme za to prvi put cujem ali nije da ne verujem. Meni to onda govori da se to prenelo vazduhom.
                            Kinezi kažu, da su im doneli američki vojnici, tokom vojnih olimpijskih igara u avgustu prethodne godine ??? Hoću da kažem da nije uopšte bitno odakle je potekao u odnosu na to kako ga eliminisati ili učiniti što bezopasnijim...
                            sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

                            Comment


                            • Juče dobio kineskinju.
                              Uveče odmah dobio 37.1 temperaturu.

                              Danas me glava otkida.

                              Valjda nuspojave.
                              Bemliga.
                              Ili sam u međuvremenu i fasovao vajrus.

                              Comment


                              • Originally posted by Sam Hornish Jr. View Post
                                e da vidimo sad ovo gde smo stali. stvarno mi se ne da to sve citati, puno ima, izvini, ako ti nije tesko mozes samo u kratkim tezama najvaznije

                                ono sto ja znam nasli su onog nultog u americi (mislim u Teksasu) i za njega su rekli da on nije bio sa nikim u kontaktu pa im nije jasno kako se zarazio. dalje ne znam sta je bilo. ono u Italiji kad je buknulo nasli su i tamo nultog i rekli da je njemu preneo neko iz Nemacke a taj je bio dosao iz Kine. to je sve sto ja znam. ovo sto kazes iz Afrike neko pleme za to prvi put cujem ali nije da ne verujem. Meni to onda govori da se to prenelo vazduhom.
                                Ko se beše hvalio da nije pročitao nijednu knjigu-ti

                                Mogo bi sad pekićevo besnilo, leglo bi glede tog nultog

                                Pravi nulti i registrovani nulti vrlo lako mogu da budu dva različita čoveka, jer jedan može da prođe bez simptoma ili sa blagim simptomima, pa i da se ne javi lekaru

                                Ili lekar još ne prepoznaje si tome, nema odgovarajući testova etc

                                Tako može proći i verovatno jeste više stotina, pa čak i hiljada ljudi...

                                Bitno je prvo razviti imunitet, tj vakcinu..

                                Novi hetero slogan BUDU MUŠKO I PRIMI VAKCINU
                                Wizard

                                Comment

                                Working...
                                X