Announcement

Collapse
No announcement yet.

Koronavirus

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Constantin View Post
    Ja ti rekoh da ne čitaš političke pamflete. Ustvari, ne mogu da ti ja zabranim i veruj kome i šta hoćeš pa čak i ovim antivakserima koje latentno podržavaš. I to je tvoja odluka i nije nikakkav problem....dok ne počneš da smaraš one koji drugačije misle. Najbolje je kad umeš da postaviš granicu između sopstvenog mišljenja i propagande.
    pa ja slusam obe strane (i ne samo u ovoj oblasti) pa onda sam oformim svoj stav. ti mislis da ako ja podrzavam tu drugu stranu da se u svemu slazem sa njima-daleko

    Ne znam zašto su čekali godinu dana da ih puste u Kinu...da sam ja na mestu Kineza ne bih ih ni pustio. Zašto ? Jesu li istražili unazad kako je došao virus u Italiju, Nemačku, Francusku, Ameriku ? Kako u Afriku, Australiju ?
    znaci ako je virus poteko i iz drugih mesta pa tek onda im nista ne verujem. znaci nema sismisa, zmija prenela na pijaci...
    Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

    Comment


    • Originally posted by Sam Hornish Jr. View Post
      znaci nema sismisa, ...
      Priča o šišmišu je odavno završena...ispostavilo se da je to video-klip iz 2017. (valjda ili 2018) nastao u Južnoj Koreji....
      Da li znaš da su ljudi bili zaraženi u Africi koji nemaju nikakve dodirne tačke, ne samo sa Kinom, nego uopšte sa spoljnim svetom..?
      Šta misliš o ovome....
      https://panopticum.hr/covid-19-odakl...ulti-pacijent/

      Sve u svemu, mene lično, odakle je sve počelo, mene interesuje kako završiti s ovim....što je najgore ne vidim skoro kraj.
      sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

      Comment


      • Originally posted by Constantin View Post
        Priča o šišmišu je odavno završena...ispostavilo se da je to video-klip iz 2017. (valjda ili 2018) nastao u Južnoj Koreji....
        Da li znaš da su ljudi bili zaraženi u Africi koji nemaju nikakve dodirne tačke, ne samo sa Kinom, nego uopšte sa spoljnim svetom..?
        Šta misliš o ovome....
        https://panopticum.hr/covid-19-odakl...ulti-pacijent/

        Sve u svemu, mene lično, odakle je sve počelo, mene interesuje kako završiti s ovim....što je najgore ne vidim skoro kraj.
        uh mnogo za citati, overheatat cu

        sto je najgore nema stavke koju oni (ne mislim tu na nase vec globalno) nisu promenili. nasi samo ustvari govore ono sto im who kaze, ko da su nasi strucnjaci. znaci ako mene sada interesuje i ja postavim pitanje u vezi recimo maske ja necu dva odgovora ili dvosmislen odgovor
        Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

        Comment


        • Originally posted by Sam Hornish Jr. View Post
          uh mnogo za citati, overheatat cu

          sto je najgore nema stavke koju oni (ne mislim tu na nase vec globalno) nisu promenili. nasi samo ustvari govore ono sto im who kaze, ko da su nasi strucnjaci. znaci ako mene sada interesuje i ja postavim pitanje u vezi recimo maske ja necu dva odgovora ili dvosmislen odgovor
          E pa...bez muke i napora nema ni znanja...

          Postaviš pitanje i selektuješ odgovore koji ti prijaju ušima....ne ide to tako.
          sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

          Comment


          • Biće gotovo kada moćnici širom sveta odluče da je dovoljno bilo.
            sigpic

            Comment


            • Originally posted by Crni Đorđe View Post
              Biće gotovo kada moćnici širom sveta odluče da je dovoljno bilo.
              Koji moćnici...?
              sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

              Comment


              • Svetske vlade, tj. nosioci funkcija u vladama širom sveta. Mislim, mene više i ne interesuje kada će se "završiti". Može ovako ostati doveka, što se mene tiče. Svakako će se rešavati silom kada dara prevrši meru.
                Last edited by Crni Đorđe; 28-01-21, 21:49.
                sigpic

                Comment


                • Originally posted by Constantin View Post
                  E pa...bez muke i napora nema ni znanja...

                  Postaviš pitanje i selektuješ odgovore koji ti prijaju ušima....ne ide to tako.
                  ma samo sam umoran sada, mozda sutra. ne bezim ja od nicega

                  mislim jedno je sigurno od virusa ne mozemo pobeci

                  (sad sam bre imo svadju u kuci zbog virusa mani me
                  Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

                  Comment


                  • Originally posted by Crni Đorđe View Post
                    Svetske vlade, tj. nosioci funkcija u vladama širom sveta. Mislim, mene više i ne interesuje kada će se "završiti". Može ovako ostati doveka, što se mene tiče. Svakako će se rešavati silom kada dara prevrši meru.
                    Izvini Đole, ja ne znam ko čini Svetsku Vladu...i ko može, odnosno koja Vlada, koj države osim USA, Rusije, Kine, Nemačke, Francuske i GB...da bilo šta nametne nekome u svetu ?

                    Znači virus nije došao, kako kaže Sem Horniš sa šišmišom nego je neko iz tih Vlada stavio virus u teglu, kad je došao trenutak, pustili ga napolje i sad broje profit....i kad kažu OK, dosta je bilo...fajront...nema virusa ? Ili su pobrojane države to zajednički osmislile i realizuju polako, ali sigurno

                    To je onda III svetski rat u najavi....ili je već počeo ?
                    sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

                    Comment


                    • Originally posted by Sam Hornish Jr. View Post
                      sad sam bre imo svadju u kuci zbog virusa mani me
                      Lako rešivo...kažeš...:"Od danas u kući važe nova pravila....postoje dve vrste mišljenja, moje i pogrešno. Postoji pravilo od dva člana, a to je pod 1. Ja sam uvek u pravu i pod 2. ako nešto nije jasno pogledaj pod tačkom 1. " i završio si posao...ili će biti mira u kući ili će izedeš tepanje...al si bar načisto
                      sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

                      Comment


                      • Originally posted by Constantin View Post
                        Lako rešivo...kažeš...:"Od danas u kući važe nova pravila....postoje dve vrste mišljenja, moje i pogrešno. Postoji pravilo od dva člana, a to je pod 1. Ja sam uvek u pravu i pod 2. ako nešto nije jasno pogledaj pod tačkom 1. " i završio si posao...ili će biti mira u kući ili će izedeš tepanje...al si bar načisto
                        srecom 2 na 1 je

                        ma nesto se keva uplasila dolazi majstor sutra pa kao mora da nosi masku a covek ne nosi. i sta sad. i ja kad sam bio u servisu nisam nosio masku. ustvari ja jos nikad nisam stavio masku. a bio sam i kod zubara...
                        Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

                        Comment


                        • zamisli zubarka radi zub i prica sa asistenkinjom kako je proslu noc bila na nekoj proslavi
                          Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

                          Comment


                          • Ništa...ne pustaj majstora u kuću bez maske....
                            sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

                            Comment


                            • Originally posted by Constantin View Post
                              Meni se čini da je rekao da svako ko primi prvu dozu, obezbeđena mu je, sačuvana, druga...

                              svasta je on rekao
                              Originally posted by miloolja View Post
                              Ako se razlikuju, onda su valjda toliko normalni.

                              fajzerova vakcina koliko se ja razumem,nema "dva dela" vec samo dve doze,tako da to nije problem

                              i jos jedna stvar,koja moze biti trivija,ali moze biti i vazna,kako se uzme...

                              pogresno se koristi termin REVAKCINACIJA za drugu dozu-dakle obe doze su vakcinacija


                              E Toq
                              Wizard

                              Comment


                              • Originally posted by Beocca View Post
                                svasta je on rekao



                                fajzerova vakcina koliko se ja razumem,nema "dva dela" vec samo dve doze,tako da to nije problem

                                i jos jedna stvar,koja moze biti trivija,ali moze biti i vazna,kako se uzme...

                                pogresno se koristi termin REVAKCINACIJA za drugu dozu-dakle obe doze su vakcinacija


                                E Toq
                                evo sad sam sluso vesti samo se ruska razlikuje 1 i 2 doza.

                                inace kod nas je prijavljeno nekih 70 slucajeva nezeljenih reakcija na vakcinu, pola su od fajzerova pola od kineske a samo 1 od ruske. Putin dominira
                                Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

                                Comment

                                Working...
                                X