Announcement

Collapse
No announcement yet.

Koronavirus

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Sam Hornish Jr. View Post
    znaci ja ne smem izneti zapazanja ako nisam spreman za uzaludnu raspravu

    pritom nikog ja nisam primorao da ne uzima vakcinu
    Ako si mislio da postaviš pitanje, daš odgovor i objasniš ljudima da nisu u pravu...teško će to da ide...[emoji1]



    Послато са Huawei MATE P40 Pro помоћу Тапатока
    sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

    Comment


    • ih...kako vucic
      Wizard

      Comment


      • Originally posted by Constantin View Post
        Ako si mislio da postaviš pitanje, daš odgovor i objasniš ljudima da nisu u pravu...teško će to da ide...[emoji1]



        Послато са Huawei MATE P40 Pro помоћу Тапатока
        ja sam napisao zapazanja. ja nikom nisam duzan da se pravdam. a nikog ni ne teram da se slozi

        a ti sa druge strane mi se malo podsmevas a ti ne mozes dokazati kako je nastao ovaj virus. I zasto si onda ti u pravu a ja nisam?
        Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

        Comment


        • - Fajzerovu vakcijnu nikako ne primiti
          - Zasto?
          - Necu da ti kazem, dovoljno sam se informisao.

          Naravno da si duzan da izneses neki dokaz na ovakve tvrdnje (cak i da nisi moderator), u suprotnom, lupetaš.
          Last edited by Constantin; 27-12-20, 11:36.

          Comment


          • Originally posted by Sam Hornish Jr. View Post
            ja sam napisao zapazanja. ja nikom nisam duzan da se pravdam. a nikog ni ne teram da se slozi

            a ti sa druge strane mi se malo podsmevas a ti ne mozes dokazati kako je nastao ovaj virus. I zasto si onda ti u pravu a ja nisam?
            Ja, kao i ogromna većina populacije u svetu, nisam u poziciji da dokazujem nastanak virusa, a mogu da citiram izvore koji dokazuju nekakve teze. Da li je nastao u Wuhanu ili negde drugde, a za to pružam dokaz u vidu nekog citata, istraživanja relevantnih ljudi, ili koga god, ali nudim pisani trag, sa kojim ljudi mogu, a i ne moraju da se slože.

            slusam bas, nema sumnje da je ovaj virus vestacki stvoren, iz razlicitih zemalja to otkrili
            Možda, ništa nije isključeno...samo jel to ima veze sa:

            nazalost ovo je izgleda generalna proba za nesto kasnije
            Izvor: Slavica sa fb...?

            a sto se tice fajzerove zaobilaziti u sirokom luku
            Na čemu ovo temeljiš..

            e da i u Kini odavno nema virusa jer su tajno vakcinisali svoje stanovnistvo
            Ako se ne zajebavaš ovo je neozbiljno...

            e i onaj novi soj u britaniji sto su rekli, izmisljen je, ne postoji. Sve je politika
            Ovo je sarkazam ili...


            Nekako mi se čini da razgovor ide ovako:

            Ja: Emerson Fitipaldi (nije bitno ime, može da bude i Džems Hant, Alen Prost, Askari, Sena, Lauda, Fanđo) je najbolji vozač F1 svih vremena
            Ti: Nije tačno, ima boljih od njega..
            Ja: Na koga misliš ?
            Ti: Ja imam svoj stav i nisam dužan da ti objašnjavam..
            Ja: Da nije Robert Kubica
            Ti: Ti mi se podsmevaš ?

            Nije bitno ko je u pravu, poenta je da nešto saznamo iz svih ponuđenih stavova i dokaza, a ako tražiš da se na forumu, bilo kom, ljudi slože oko svega, počni da praviš perpetuum mobile imaš veće šanse za uspeh...
            Last edited by Constantin; 27-12-20, 11:35.
            sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

            Comment


            • Originally posted by belgrade_owl View Post
              - Fajzerovu vakcijnu nikako ne primiti
              - Zasto?
              - Necu da ti kazem, dovoljno sam se informisao.

              Naravno da si duzan da izneses neki dokaz na ovakve tvrdnje (cak i da nisi moderator), u suprotnom si samo jos jedna budala koja lupeta.
              okej mene to ne vredja mi se ne poznajemo

              pa eno ti anketa iz 'rvatske. kod nas je isto primice samo oni sto moraju i sto se boje (stari)
              Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

              Comment


              • Kapiram da ne umes da citas, u suprotnom bi vec odgovorio na jedno od postavljenih pitanja.

                Comment


                • Originally posted by Constantin View Post
                  Nije bitno ko je u pravu, poenta je da nešto saznamo iz svih ponuđenih stavova i dokaza,
                  tacno. i zato ja slusam obe strane a ne samo jednu. eno imas u onoj drugoj temi dva videa eto prvo pogledaj to za pocetak.
                  Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

                  Comment


                  • Originally posted by Sam Hornish Jr. View Post
                    tacno. i zato ja slusam obe strane a ne samo jednu. eno imas u onoj drugoj temi dva videa eto prvo pogledaj to za pocetak.
                    Koja druga tema o Kornavirusu ?
                    sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

                    Comment


                    • Originally posted by Constantin View Post
                      Koja druga tema o Kornavirusu ?
                      http://www.sportklub.info/forum/show...he-world/page2
                      Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

                      Comment


                      • evo sta sad kazu iz WHO

                        „Nije samo COVID-19 taj koji ubija ljude,
                        to je neprivilegirano,
                        nedostatak pristupa,
                        to su godine života sa zdravstvenim stanjima kojima se nije pravilno upravljalo zbog boje kože, etničke pripadnosti ili društvene grupe “- Dr Mike Rian
                        Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

                        Comment


                        • Comment


                          • http://rs.n1info.com/Vesti/a688037/U...puJHxbQY4o7-Wo

                            Virus koji?
                            Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

                            Comment


                            • ja ovo moram nekako prebaciti na telefon pa ako me komunalna uhvati bez maske da mi objasni kako je to neko privilegovan a neko nije
                              Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

                              Comment


                              • Originally posted by Sam Hornish Jr. View Post
                                Pa...u prestonici ne jebavaju ni "cara, ni ćesara" pa ih posle razvoze po provinciji, jer nema mesta u beogradskim bolnicama...

                                Koronavirus odnosi živote i u privremenoj bolnici Radon u Niškoj Banji, gde je 90 odsto stanovnika Beograda, od ukupno 148 smeštenih. Ovo je podatak iz uprave stacionara Radon, koji uključuje i današnjih sedam novih prijema.

                                http://rs.n1info.com/Vesti/a679928/U...si-zivote.html
                                Vest je od pre neki dan..
                                sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

                                Comment

                                Working...
                                X