Announcement

Collapse
No announcement yet.

Koronavirus

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nakon seks žurke u Belgiji i skandala u koji je bio umešan mađarski evroposlanik, belgijska policija je tokom vikenda razbila još jedno slično okupljanje na kome je bilo 50 ljudi, a Francuska – veliku žurku sa više od 500 prisutnih.
    Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

    Comment




    • sigpic

      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

      Comment


      • Dominiramo

        Comment


        • NEMA ZAKLJUCAVANJA

          Krizni štab je doneo odluku, ova pravila biće na snazi narednih mesec dana
          https://www.blic.rs/vesti/drustvo/sv...4p1ALtTXZ9WAjY

          Pozorišta i bioskopi rade svakog radnog dana, ali i vikendom do 17 sati. Naime, do tog vremena mora da bude završena poslednja filmska projekcija. Ovo radno vreme odnosi se i na muzeje i galerije.
          Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

          Comment


          • Mamicuvamhohstaplersku.

            sigpic

            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

            Comment


            • Originally posted by Sam Hornish Jr. View Post
              NEMA ZAKLJUCAVANJA

              Krizni štab je doneo odluku, ova pravila biće na snazi narednih mesec dana
              https://www.blic.rs/vesti/drustvo/sv...4p1ALtTXZ9WAjY


              Nisu rekli narednih mesec nego do petka,posle mozda ublaze

              Comment


              • Deda Mraz u Belgiji zarazio 118 osoba koronavirusom
                http://rs.n1info.com/Svet/a683819/De...navirusom.html

                otkud deda mraz u starackom domu pa ni deca vise ne veruju u njega
                Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

                Comment


                • Ovo me podseca na ono kad je Milosevic uveo taksu za izlazak iz zemlje, ali posto je sad ista ekipa na vlasti, to je to

                  http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                  Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                  sigpic

                  Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                  with experience.

                  Comment


                  • Originally posted by bojanaBG View Post
                    Ovo me podseca na ono kad je Milosevic uveo taksu za izlazak iz zemlje, ali posto je sad ista ekipa na vlasti, to je to

                    Podseti me.... putovao ja u Solun, kad na granici zagleđuju baš detaljno one uplatnice sa plaćenim taksama. Pitam u čemu je problem, kažu mi, "moramo da proverimo dobro, uvaljuju nam uplatnice od struje, komunalija .." [emoji16]

                    Послато са Huawei MATE P40 Pro помоћу Тапатока
                    sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

                    Comment


                    • Hahahahah, sto bi rekli, zivece ovaj narod
                      http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                      sigpic

                      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                      with experience.

                      Comment


                      • Moja najbolja drugarica pozitivna, ni sama ne zna gde je pokupila virus, imala je 2 dana temperaturu, malo je bolela ledja i bilo joj crveno grlo.
                        Za sad lici da je blazi oblik, nadam se da ce tako i ostati...a dali su joj pancef da pije i silne vitamine
                        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                        sigpic

                        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                        with experience.

                        Comment


                        • Zapratio sam vise telefona ko koga menja zbog korone u ove 3 nedelje koliko radim od kuce - nego u zadnjih 5 godina.
                          "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                          Meša Selimović

                          Comment


                          • Vic sa tvitera.

                            "Došao čiča u Covid ambulantu i pita zašto je test 9000 din.
                            -4500 za test, a 4500 za SNS
                            Gunđa čiča ali daje 9000.
                            Ali vraćaju mu 4500.
                            Ozari se čiča samo sto ne zaplače.
                            - Jel to ne ne treba 4500 za SNS?!
                            - Ne, nego nema više testova!"

                            Comment


                            • Sve vise hopsitalizovanih, sve vise na repiratorima, a sve manje preminulih, jer od vikenda sekta trazi da rade sve radnje, dok se "struka" kao buni.
                              sigpic

                              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                              Comment


                              • juče se kurčili da su stigli "kučni testovi",nema gde nisu objavili

                                danas gojković kaže da je U PITANJU NESPORAZUM: i da su namenjene privatnim zdravstvenim ustanovama

                                pa kako su se našli u maloprodaji?

                                direktorka "apoetke beograd" kaže Nismo očekivali da će nam se javiti veliki broj privatnih ordinacija da testira svoje zaposlene, veliki broj domova za stara lica se takođe javio", kaže ona.

                                Objašnjava da u jednoj kutiji proizvođača iz Južne Koreje ima 24 testa, a kutiji proizvođača iz Kine 20.

                                "Pošto je svaka apoteka mogla da ima jednu ili dve kutije, to je brzo otišlo, pa smo sinoć naručili nove količine"

                                a prodavali privatnim licima

                                to jedno...drugo,belgijska ministarka za budžet objavila cenu fajzerove vakcine,pa obrisala tvit jer je je cena strogo poverljiva i obuhvaćena su klauzulama poverljivost

                                O LEP TE JEBO MEKANI,planiraš budžet a ne smes da kažes posto su vakcine,ko da drogu prodaju
                                Wizard

                                Comment

                                Working...
                                X