Announcement

Collapse
No announcement yet.

Koronavirus

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • cekajte kako ovi u studiju na pinku (sad upravo gledam ) ne nose maske a mene ucenjuju da nosim

    nesto tu nije u redu...
    Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

    Comment


    • Originally posted by z0La View Post
      To što ćeš celog života da plaćaš zdr. osiguranje nije dovoljno za tvoj pregled? To je tvoj argument? I posle ja neozbiljan, ne razumem...

      Ja ti kažem da ti uskraćuju ono što plaćaš, ti mi odgovaraš da je to neodrživo? Ne razumem kako to možeš da pravdaš. Ti si već izvadio te pare iz novčanika. Sad ih samo duplo plačaš.

      I ne znam o kakvom vređanju pričaš. Diskutujemo ovde. Nisam nigde napisao da me vređaš, niti vidim da prosipaš neku istinu.

      Ne, nije poenta na Vučiću. Tako je bilo i pre Vučića, a biće i posle Vučića. To je ukorenjeno duboko u ovoj državi. Prenosi se sa generacije na generaciju.
      da,upravo to zelim da kazem-neodrzivo je.

      nije dovoljno za zdravstvo kakvo mi zelimo....suvise je skupo sve,a premnogo je ljudi u javnom sektoru koje ne radi nista,a prima platu sa drzavne sise...

      nisam mislio na bukvalno vredjanje,nego na ruznu istinu koja nam se dogadja svima

      ali ovo je tema o koroni sa koje smo skrenuli debelo
      Wizard

      Comment


      • sigpic

        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

        Comment


        • Od 16. Decembra do 10. Januara Nemacka se totalno zatvara, kao prosli put. Rade samo marketi i apoteke i sl. Samo za katolicki Bozic ne vazi da se okupljaju vise od 5 ljudi iz 2 familije, samo za tih 2 dana im je dozvoljeno.

          Comment


          • "Dok mi se vizir magli, a gaće su mokre od znoja, ja pokušavam da ubedim ljude koji se guše za vazduh..."

            Hristov, koji je tokom borbe s korona virusom u prvim redovima i sam bio zaražen ranije ove godine, zaposlen je u Institutu Niška banja. Njegov tekst upućen svima onima koji ne veruju u postojanje korona virusa, teoretičarima zavera, antimaskerima, posvećen "Slavici", kako se na društvenim mrežama u žargonu nazivaju osobe koje pišu neproverene informacije koje se kose sa zdravim razumom

            Ponovo sam u skafanderu, pa ne mogu još dugo da ti pišem, Slavice. Da je ovo neki ozbiljniji virus, poput variole vere, izumrli bismo ko dinosaurusi, iako ti možda u to ne veruješ. Dok mi se vizir magli, a gaće su mokre od znoja, ja pokušavam da ubedim ljude koji se guše za vazduh da pročitaju tvoj novi tekst, Slavice, kako je ovo samo zavera i da virus ne postoji. Ali, ne slušaju me, Slavice. Umiru mi onako naivni kakvi su i došli.

            Dok mi se vizir magli, a gaće su mokre od znoja, ja pokušavam da ubedim ljude koji se guše za vazduh da pročitaju tvoj novi tekst, Slavice, kako je ovo samo zavera i da virus ne postoji. Ali, ne slušaju me Slavice. Umiru mi onako naivni kakvi su i došli.

            Misliš da je Zemlja ravna, Slavice. Ok, ta teorija zavere mi ne smeta, čak mogu da odem tako daleko da se složim da je Zemlja ravna ploča, ali ona koja vrti gluposti ukrug. Jer, sem zdravog humora, nikakve štete tu ne bi bilo. Svakako, ne može se desiti da neko padne sa ivice kad dođe do kraja, zar ne?

            Ali to je već dosadno, Slavice – kemtrejlsi iz aviona, 5g mreže, ljudi reptili… Već viđeno. Što ti i ja, Slavice, ne bismo smislili neku novu, neku originalnu teoriju zavere? Što ne kažemo da je Zemlja počela da se vrti unazad? Razmisli malo o tome, dok čitaš novu kolumnu Slavice Velkov o terapiji suncem i otvorenih usta slušaš novu izjavu Nestorovića o… Pa, o bilo čemu, čovek samo još u cirkusu nije nastupio.

            ...ceo članak se može pročitati klikom na naslov koji sadrži link...
            Last edited by Constantin; 14-12-20, 12:03.
            sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

            Comment


            • ja ne znam ko jos veruje da virus ne postoji.
              Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

              Comment


              • Originally posted by Sam Hornish Jr. View Post
                ja ne znam ko jos veruje da virus ne postoji.
                Slavica...

                Послато са Huawei MATE P40 Pro помоћу Тапатока
                sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

                Comment


                • I Mile 🤭
                  sigpic

                  Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                  But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                  Comment




                  • "2019 je umrlo vise nego 2020"- Palma
                    Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

                    Comment


                    • "Ako hoces ti hocu i ja"
                      Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

                      Comment


                      • "Slika i prilika" današnje Srbije. Spodoba koja je završila trogodišnju školu učenika u privredi deli lekcije fiskalnom savetu i doktorima. Taman k'o prosečna Slavica....a šta kaže još, jel se video skoro s Rističevićem ?

                        Послато са Huawei MATE P40 Pro помоћу Тапатока
                        Last edited by Constantin; 14-12-20, 14:48.
                        sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

                        Comment


                        • Novi presek: 49 preminulih i 4.932 novozaraženih, zaseda Krizni štab

                          https://www.rts.rs/page/stories/sr/К...vi-podaci.html

                          Comment


                          • Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

                            Comment


                            • IDENTIFIKOVAN NOVI OBLIK KORONE U ENGLESKOJ: Virus se brže širi od ranije poznatog!

                              "NOVA varijanta" korona virusa identifkovana je u Velikoj Britaniji, a veruje se da ona uzrokuje brže širenje na jugoistoku zemlje - izjavio je Met Henkok, ministar zdravlja Velike Brutanije.
                              Širenje ovog novog oblika virusa je brže od ranije poznatog, sa više od hiljadu potvrđenih slučajeva, pretežno na jugu Engleske. Nove varijante virusa prijavljene su u 60 lokalnih zajednica.

                              Ministar Henkok kaže da trenutno nema ništa što bi sugerisalo da bi ovaj novi oblik uzrokovao ozbiljnije simpome i da je malo verovatno da on neće odgovoriti na vakcinu.

                              Vlada Velike Britanije je o ovome obavestila Svetsku zdravstvenu organizaviju.
                              __________________________________________________ __________________

                              OGLASILA SE SZO: Evo kako se ponaša novi oblik korone

                              SVETSKA zdravstvena organizacija saopštila je danas da je upoznata s novim oblikom Kovida-19, koji se pojavio u Velikoj Britaniji, ali da nema dokaza da se ovaj soj ponaša drugačije od postojećih vrsta virusa.
                              - Svesni smo ove genetske varijante, koja je prijavljena kod 1.000 osoba u Engleskoj - rekao je direktor programa SZO za vanredne situacije Majk Rajan na brifingu za novinare u Ženevi.

                              On je dodao da zvaničnici razmatraju njegov značaj, prenosi Rojters.

                              - Videli smo mnoge varijante, ovaj se virus razvija i menja tokom vremena - naveo je Rajan, a prenosi Rojters.

                              Britanski ministar zdravlja Met Henkok ranije danas je rekao da je identifikovana nova varijanta korona virusa.

                              Prema njegovim rečima, to može da objasni skok slučajeva na jugu Engleske.
                              __________________________________________________ ____________________________
                              Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

                              Comment


                              • Sad kad krenu drzavni mediji da seru kako je kod nas bolje nego u Svedskoj.

                                Comment

                                Working...
                                X